Jak oszukać gości, jeśli jesteś kiepską panią domu?

Na śniadanie – kasza, na obiad – kasza, na kolację – kasza, a to wszystko dlatego, że nie umiesz gotować nic innego i nawet gotowane jajko – to dla ciebie coś ekstra skomplikowanego.

Inaczej mówiąc, jesteś kiepską gospodyni domową, jednak twoi goście nie muszą o tym wiedzieć. W niniejszym artykule kilka sekretów, aby oni nigdy o tym się nie dowiedzieli.

1. Wszystkie artykuły sypkie – do pojemników.

artykuły sypkie

Kasza, makaron, cukier przechowuj w ładnych pojemnikach. Umieść je na widocznym miejscu. W taki sposób zademonstrujesz swój talent designerski.

2. Mineralna woda – gwarancja zdrowia.

woda

Niespodziewanie przyszli do ciebie goście? Poczęstuj ich szklanką wody mineralnej. Przeźroczysta szklanka i tysiące bąbelków sprawią dobre wrażenie na twoich przyjaciołach. Nie muszą wcale wiedzieć, że sama pijesz kranówę.

3. Czysta łazienka.

łazienka

Łazienka jest obliczem każdej gospodyni. Nieco środków do mycia i czyszczenia i twoja łazienka wygląda idealnie.

4. Wszystko musi pozostać w tajemnicy.

szczotki

Jeszcze jedna ważna reguła: gdy masz w domu gości, schowaj wszystko, z czego korzystasz na co dzień w łazience i wyciągnij wszystko, z czego zazwyczaj nie korzystasz: maleńkie tubki, flakoniki, które pozostały ci po letnim urlopie w drogim hotelu.

5. Nieco świeżych ziół nie zaszkodzi.

świeżych ziół

Do przechowywania świeżej pietruszki, bazylii, koperku używaj słoika z czystą wodą. Wszyscy pomyślą, że uprawiasz je w domu.

6. Im więcej poduszek, tym więcej przytulności.

poduszki

Poduszki z różnymi wzorkami można zamówić w internecie. W taki sposób zademonstrujesz swój talent designerski, a również schowasz plamy na kanapie.

7. Dużo czytasz – jesteś mądrą.

czyta

Książka na stoliku przyłóżkowym świadczy o tym, że jesteś inteligentną, im grubsza książka tym lepiej, nawet jeśli nigdy jej nie czytałaś.

8. Jaskrawe kolory.

cytryna

Weź dużą miskę i włóż do niej cytryny. Goście pomyślą, że uprawiasz je na balkonie.

9. Zielone rośliny.

drzewo

Nie każda gospodyni potrafi poprawnie dbać o rośliny doniczkowe. Kup niewybredne roślinki, na przykład drzewko pieniężne.

10. Półmrok

szklanka

Jeśli kurz jest niewidoczny, to oznacza, że go nie ma. Dwie świecie, wyłączone światło – odpowiednie warunki, aby go nie zauważyć.

11. Eleganckie serwetki.

serwetki

W Ikea można kupić bardzo ładne niedrogie serwetki, które wyglądają lepiej niż papierowe.

12. Butelka dobrego wina.

wino

Powiedz kilka typowych wyrazów takich jak "Gdzieś miałam butelkę dobrego wina" i w taki sposób przekonasz swego gościa, że nie kupiłaś go godzinę przed jego wizytą.

13. Ulubione danie.

jedzenie

Każdemu smakuje schabowy z warzywami, przyprawiony aromatycznymi przyprawami i ziołami. I nie ma znaczenia to, że taką smaczną potrawę przygotował multicooker, a nie ty.

14. Bez zawracania głowy

jagody

Nie warto zawracać sobie głowy i piec jakieś torty lub ciasta. Tym więcej, że nie jesteś pewna, że umiesz to robić. Kilka czekoladek, owoce, jagody – właśnie to, czego potrzebujesz.

15. Herbaty więcej niż w Indiach

herbata

I na koniec różne gatunki herbaty: herbata zielona, biała, czarna, ziołowa, yerba mate, owocowa, rooibos, La pacho. Możesz wymieniać ogromną ilość, ale najgłówniejsze, abyś miała przynajmniej trzy różne gatunki.

źródło:Buzzfeed
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty