Jak otworzyć kanał przypływu pieniędzy i przywołać szczęście?

jak otworzyć kanał przypływu pieniędzy

Jeśli brak pieniędzy i długi stale ci towarzyszą, to oznacza blokadę zabezpieczenia kanału przypływu pieniędzy w rodzinie lub w domu. Odblokować kanał można za pomocą doświadczonego specjalisty (maga, mistrza reiki, medium) lub samodzielnie.

Można różnie odnosić się do takich metod, ale w krytycznych sytuacjach warto wypróbować wszystkie możliwe sposoby. Istnieje wiele obrzędów i rytuałów, jak otworzyć kanał przypływu pieniędzy i przywołać szczęście za pomocą praktyk medytacyjnych, techniki reiki, magicznych rytuałów i zaklęcia.

Jak otworzyć kanał przypływu pieniędzy samemu?

Aby zmienić swoje życie na lepsze należy w pierwszej kolejności stworzyć odpowiedni nastrój.

Dlatego staraj się przestrzegać kilku łatwych zasad:

  1. Postaraj się widzieć wokół siebie dostatek. Wokół nas zawsze dzieje się coś dobrego i pięknego: bogactwo przyrody, błękit nieba, słońce, szum liści i rozgwieżdżone niebo – to i twoje bogactwo też.
  2. Naucz się jak być wdzięcznym. We wszystkich magicznych rytuałach wdzięczność za to co masz jest jednym z postulatów obfitości.
  3. Nie koncentruj się na jednym źródle. Jeśli twoja praca nie daje ci radości i dobrobytu, poszukaj inny rodzaj działalności.
  4. Korzystaj z amuletów i talizmanów, przeprowadzaj zaklęcia mające zapewnić tobie dostatek.
  5. Podziel się swoim bogactwem. Banalna prawda o tym, że im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz działa i wiedzą o tym wszyscy bogaci ludzie.
Kilka sposobów aktywacji kanału przypływu pieniędzy

Istnieje kilka sposobów aktywacji kanału przypływu pieniędzy. Do wykorzystania samodzielnego najlepiej nadają się medytacji i magia runiczna. Dla samodzielnego otwarcia kanału przypływu pieniędzy za pomocą medytacji trzeba wstać przed wschodem słońca i zwrócić się twarzą na wschód. Ważne jest, aby wybrać do tego rytuału słoneczny dzień, na ciało i twarz muszą padać promienie słońca. Dla rozluźnienia trzeba zrobić 12 głębokich i powolnych wdechów i wydechów. Następnie trzeba zamknąć oczy i wyobrazić sobie złoty potok, który ogarnia całe ciało emanujące energią. Ćwiczenie to należy powtarzać każdego dnia, osiągając maksymalną wizualizację.

W magii runicznej jest skrypt, którego działanie jest skierowane na oczyszczenie i aktywację kanału przypływu pieniędzy. Można go nałożyć na papier lub drewniany talizman i zawsze nosić przy sobie. Niektórzy magowie proponują narysować skrypt na ciele, najlepiej na ręce.

jak otworzyć kanał przypływu pieniędzy i przywołać szczęście
 
Powiązane artykuły:
Nauka zarządzania pieniędzmi - jak sprawić, aby pieniądze pracowały na siebie?
Na pewno wiele osób zastanawiało się nad tym, że byłoby nieźle odłożyć jakąś sumę i w dalszym ciągu zrobić tak, by ta suma przynosiła dochód. Ten artykuł opowie o tym, jak zrobić, by pieniądze pracowały na nas.
Współczesne pieniądze – funkcje i podstawowe rodzaje pieniądza
W tym artykule opowiemy o właściwościach nowoczesnych pieniędzy, które polegają nie tylko na pełnowartościowym obrocie bezgotówkowych środków razem z gotówką, ale i pojawieniu płatniczych elektronowych systemów.
Oszczędzanie pieniędzy, czyli nauka prowadzenia budżetu domowego
Oszczędzanie pieniędzy – pytanie, które zostaje aktualnym z momentu pojawienia pieniężnych znaków. W tym artykule opowiemy o regułach oszczędzania pieniędzy, których dotrzymywać się nie jest bardzo trudno.
Magiczna sztuka zarządzania energią pieniędzy. Czyli jak sprawić, by pieniądze cię pokochały?
Magicznej sztuki zarządzania energią pieniędzy można nauczyć się, lecz do tego trzeba pojąć jej prawa i reguły. Nie wolno skarżyć się i narzekać na los, należy zacząć działać, dokładać wysiłków dla otrzymania pożądanego wyniku.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty