Jak otworzyć w sobie zdolności jasnowidzenia?

jak otworzyć w sobie zdolności jasnowidzenia

W każdym człowieku jest ogromny potencjał, odkryć który wiele osób nie odważają się. Co więcej, wszyscy jesteśmy zdolni wykonywać cuda i czary w dosłownym rozumieniu tego słowa. Otworzyć w sobie zdolności jasnowidzenia jest bardziej realne niż by się to wydawało się. Co tutaj mówić, ale jeśli każdej osobie pod siłę zobaczyć własną aurę, to co można powiedzieć o rozwoju zdolności parapsychologicznych.

Jak dowiedzieć się czy są zdolności jasnowidzenia?

Istnieje wiele sposobów i rytuałów, co pomagają zrozumieć jak wyznaczyć zdolności jasnowidzenia. Więc porozmawiajmy o każdym bardziej dokładniej:

  1. W snach często widzimy, bardziej nie sny, a wydarzenia z przeszłości, przyszłości, czy z równoległej rzeczywistości. Ponadto zdarza się i takie, że w snach do nas przychodzą dusze dawno nieżyjących ludzi, którzy zawiadamiają śpiącemu o czymś ważnym. Tak więc jeśli wszystko to jest obecne w waszym życiu, czas zrozumieć, że te oznaki rzeczywiście mówią o zdolnościach jasnowidzenia.
  2. Zdolności początkującego jasnowidza przejawiają się nawet w takich, zdawałoby się drobiazgach, jak: często powtarzające się w głowie myśli zaczynają materializować się, upragnione życzenia po krótkim okresie czasu spełniają się. Najbardziej interesujące jest to, że w większości wypadków człowiek nie może świadomie kontrolować tego, a toż warto nauczyć się zarządzać swoją świadomością, nie wpuszczając do umysłu negatywnych myśli i pragnień.
  3. Z punktu widzenia ezoteryzmu ci, którzy mają zdolności jasnowidzenia mają bardzo dobrze rozwinięte "trzecie oko", czakry, rozmieszczone na nasadzie nosa. Tak więc jeśli przed snem, zamykając oczy, nieraz widzieliście coś podobnego do błysków białego, czy błękitnego koloru, nie warto bać się tego zjawiska. Przyszedł czas uznać, że skłonności człowieka ze zdolnościami parapsychologicznymi jednak macie.
  4. Odczuwać ożywioną i nieożywioną energetykę mogą jednostki. Sprawdzić, macie to czy nie, można wziąwszy rodzinny album. Więc zamknijcie oczy, weźcie dowolne zdjęcie i przysłuchajcie się do swoich wewnętrznych odczuć: co odczuwacie? Tak, to może być jakieś mrowienie w dłoniach, chłód, ciepło, a, być może usłyszycie dziwne dźwięki.
  5. Najszybciej rozpoznać w sobie zdolności jasnowidzenia i zrozumieć, czy są one w ogóle, pomoże następne ćwiczenie. Nazywa się ono "Kompas bioenergii". Tak więc pod ręką powinno być pudełko po zapałkach, pasek taśmy gazetowej, równy po długości do igły, która również jest potrzebna do tego eksperymentu. Tak, igłę uszkiem na dół należy wetknąć do pudełka po zapałkach. Zginamy kawałeczek gazety na pół, stwarzając w ten sposób coś na kształt dachu, który umieszczamy na ostrzu igły. Ważny moment: gazetę nie przekłuwajcie igłą. Wyszła niektóra konstrukcja. Wokół niej trzeba zamknąć palce do koła. Zamykamy oczy i w myślach wyobrażamy, jak papierowy dach zaczyna obracać się. Co więcej, można jak wyznaczyć zdolności jasnowidzenia przedstawić, że kawałeczek gazety obraca się w tym, czy innym kierunku. Jeśli przez pewien czas "dach" nad pudełkiem zacznie obracać się, zdolności parapsychologiczne naprawdę macie.
  6. Ten eksperyment jest uważany za jeden z najbardziej skomplikowanych. Tak więc do szklanki nalejcie zwykłą, niegazowaną wodę. Poproście waszego przyjaciela wypić trochę, zapamiętawszy jej smak. Dalej postarajcie się w myślach, w ciągu 10–15 minut, zmienić smak wody, dodawszy do niej słodycz, a być może gorycz. O tym w żadnym wypadku nie warto zawiadamiać swojego partnera. Kiedy "magiczny proces" zakończy się, dajcie przyjacielowi znów zrobić łyk wody. Jeśli ona zyskała smak, który jej "wmawialiście", wtedy można cieszyć się i triumfować.
 
Powiązane artykuły:
Wróżenie z run na miłość, czyli runiczne rozkłady wróżebne
Pragnienie powróżyć prędzej czy później powstaje u każdego człowieka. Jednych interesuje los, innych kariera. No a kobiety zawsze interesowały runy miłosne. Jedna z najbardziej starych jest wróżba na runach. Dalej opowiemy na czym ono polega.
Komunikacja z duchami – czyli jak nawiązać kontakt ze światem nadprzyrodzonym?
Wielu ludzi liczy próby samodzielnie związać się z duchami z innych światów - dziecięcą rozrywką. Jednak jeśli będziecie zamierzały spłatać spirytystyczny seans, postarajcie się stosować do obcowania z duchami dosyć serio.
Zwiększenie zdolności parapsychicznych – jak odkryć w sobie nadprzyrodzoną moc?
Trudno spotkać człowieka, który nie chciałby mieć nad zdolności. Naprawdę rozwinąć je może każdy, głównie trzeba starannie ćwiczyć. W tym artykule są dane rekomendacje z powodu tego, jak otworzyć w sobie nad zdolności.
Porady Wangi na każdy dzień – czyli jak zyskać szczęście i dobrobyt?
Najbardziej znany uzdrowiciel jest znany w wielu zakątkach świata - Wanga. Jeszcze za życia ona pomogła ogromnej ilości ludzi. W tym artykule potraficie znaleźć rady, dane Wangi, które można wykorzystać dziennie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty