Jak pocieszyć ukochanego mężczyznę?

jak pocieszyć ukochanego mężczyznę

Kiedy przeżywasz silne uczucia do kochanego człowieka chce się stale czymś go cieszyć: mówić miłe komplementy, dawać prezenty i spełniać niewiarogodne uczynki. Więc przejawia się wskaźnik intensywności uczuć i on ma właściwość zmieniać się w zależności od etapu związku. Najpierw wskaźnik przekracza normę, ponieważ chce się co sekundę cieszyć i dziwić jeden drugiego. Potem intensywność obniża się i wspomnienia o kochanym człowieku przychodzą tylko czasami. Lecz pragnienie wciąż cieszyć nie znika, jak i miłość.

Wiele kobiet stawią pytanie jak pocieszyć ukochanego mężczyznę i dość często odpowiadają na niego z żeńskiego punktu widzenia. Ależ nie każdemu mężczyźnie spodoba się miły pluszowy niedźwiadek, ładna poduszka w formie serca, czy pianowa kąpiel z płatkami róż. Chociaż w odniesieniu do kąpieli ten wariant przypadnie do duszy, jeśli w niej będzie pływać naga ukochana kobieta.

Czym pocieszyć mężczyznę?

Zobaczmy czym pocieszyć mężczyznę:

  1. Smacznym jedzeniem. Jeśli wynikło pragnienie przygotować mężczyźnie romantyczną kolację należy uwzględniać jego smaki. Jest mało prawdopodobne, że spodoba mu się lekka sałata i truskawkowe lody. Ale zapieczona w piecyku wieprzowina, posypana ziołami i alkohol – przypadną do duszy.
  2. Romantycznym wieczorem. Na stole powinni być zaświecone świece, stać dwa kieliszki i butelka szampana. Ukochana dziewczyna spotyka mężczyznę w pięknej wieczorowej sukni i butach, wtedy efekt będzie silniejszy. Takie wieczory można urządzać na pierwszych etapach związku. Ale po pewnym czasie należy wnosić różnorodność – zmienić szampan na wino, a wieczorową suknie na strój pielęgniarki.
  3. Prezentami. Prezent powinien być wybrany wychodząc z gustów, zainteresowań i hobby. Jeśli mężczyzna zachwyca się piłką nożną i wiesz jakiemu zespołowi kibicuje, to nie złoży ci trudności kupić akcesorium związane z jego preferencjami.

Jak pocieszyć mężczyznę w łóżku?

Rozpatrzymy kilka wariantów, które pozwalają przynieść zadowolenie mężczyźnie. Czym pocieszyć mężczyznę w seksie?

czym pocieszyć ukochanego mężczyznę
  1. Założyć piękną bieliznę. Mężczyznom podobają się koronki, a także pończochy z podwiązkami. Dobrze jeśli bielizna jest czarno-czerwonego koloru. Obcasy na ukochanej napełnią obraz większą seksualnością.
  2. Nie wyłączać światła. Mężczyznom podoba się widzieć wszystko, co odbywa się. Wizualne obrazy podniecają ich bardziej niż dźwiękowe i dotykowe.
  3. Spytać czego on chce. Każdy mężczyzna nosi w sobie malutkie fantazje, które chciałoby się zrobić w rzeczywistości.
  4. Poruszać się. Mężczyzna lubi aktywne działania swojej kobiety podczas seksu.
 
Powiązane artykuły:
Zwycięż codzienną rutynę – różnorodność w rodzinnym związku
Jednostajność i powszedniość - pierwszy wróg nawet najmocniejszych stosunków. W artykule opowiemy o tym, jak wnieść różnorodności do stosunków i zrobić rodzinne życie jaskrawym, napełnonym niespodziankami i wrażeniami.
Jak sprawić by mężczyzna tęsknił?
Ten artykuł opowie o sposobach tego jak sprawić, by mężczyzna tęsknił, jak zmusić nudzić się mężczyznę, bez względu na to, czy zgłasza się on waszym mężczyzną, czy wasze stosunki znajdują się na wczesnej fazie rozwoju.
Jeśli mężczyzna już cię nie kocha, jak się zachowuje, i co masz z tym robić?
W stosunkach zdarza się tak, że zeszłe uczucia odchodzą i na przemianę przychodzi zaspokojenie, które można postrzegać jak oziębienie uczuć. Ten artykuł opowie o zachowaniu mężczyzny, który odkochał się i o tym jak postąpić w takiej sytuacji.
Co robić gdy uczucia faceta się  ochłodziły?
To, że z czasem uczucia i emocje już nie są takie jaskrawe – normalne zjawisko. Tak i na przemianę im przychodzi coś innego, lecz niemniej ważnego. Opowiemy o tym jak nie dać ochłonąć uczuciom i jak nie splątać oziębienia od przejścia na inny stopień stosunków.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty