Jak podbić świat w wieku 5 lat? Historia Mii Aflalo

Urokliwa dziewczynka Mii Aflalo ma tylko pięć lat, ale już jest prawdziwą gwiazdą i w pewnym stopniu trendsetterką. To wszystko dzięki jej niepowtarzalnym włosom.

Dziewczynka pochodząca z Tel Awiwu stała się sławna na cały świat. Na jej stronie w Instagram jest ponad 50 tysięcy subskrybentów, a jej zdjęcie ukazało się w brytyjskim Vogue.

Mimo nagłej i niespodziewanej sławy Mia pozostaje miłym i przyjaznym dzieckiem. Każdy, kto współpracował z nią, twierdzi, że Mia jest po prostu czarująca. Dziewczynka zawsze jest przyjazna, dużo się uśmiecha, zawsze cierpliwie czeka, aż będą zrobione fryzura i makijaż.

Społeczeństwo to zjawisko traktuje niejednoznaczne. Niektórzy uważają, że to bluźniercze – tak wykorzystywać dziecko i pokazywać jego zdjęcia całemu światu, w którym jest dużo nieżyczliwych osób. Inni są przekonani, że dziecka zupełnie nie obchodzi opinia innych. Ważniejszym dla Mii jest poczucie swojej wartości i otrzymywanie całkiem zasłużonych komplementów.

1. Ma zaledwie 5 lat, a jej imię jest już znane w sieci i w świecie mody.

mia
mia 2

2. Dzięki uroczej twarzy i przepięknym włosom ta dziewczynka ma ponad 50 tysięcy subskrybentów w Instagramie, a jej zdjęcie ukazało się w brytyjskim Vogue.

fryzura
fryzura 2
fryzura 3

3. Może wyglądać jak księżniczka Mia, ale faktycznie jest bardzo skromna, miła i dobroduszna.

królewna
królewna 2
królewna 3

4. Pracujący z nią ludzie mówią: "Mia nigdy się nie spiera, zawsze cierpliwie czeka, aż skończą robić fryzurę lub makijaż, jest posłuszna".

dziewczynka
dziewczynka 2
dziewczynka 3
dziewczynka 4
dziewczynka 5
źródło:Poredpanda
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty