Jak poprawnie zrobić tablicę marzeń swoimi rękami?

tablica marzeń

Na pewno niemożliwie spotkać człowieka, który nie miałby marzenia. Dla wielu ludzi marzenia i tak zostają niewykonalnymi, inni wytrwale idą do swojego celu. Żeby zwiększyć swoje szanse i zaręczyć się pomocą niewidzialnych sił można swoimi rękami zrobić tablicę marzeń. Jej działanie jest oparte na wizualizacji własnych myśli.

Działa taki sposób osiągnięcia pożądanego dzięki niektórym aspektom. Po pierwsze człowiek konkretyzuje swoje pragnienie, czyli zrealizować to będzie dużo łatwiejsze. Po drugie stała wizualizacja pomaga nie tylko przyciągnąć do siebie pozytywną energię, ale zmusza jeszcze z większą wytrwałością poruszać się do przodu.

Jak zrobić tablicę marzeń?

Żeby stworzyć dla siebie tablicę marzeń nie potrzeba jakichkolwiek umiejętności, wystarczy mieć papier do rysowania, różne wycinki, zbieżne z marzeniami i swoje zdjęcie. Można skorzystać się komputerowym programem, na przykład Photoshop, żeby otrzymać akuratny wariant. Fachowcy mówią, że najlepiej robić tablicę marzeń swoimi rękami, ponieważ to wzmacnia energię. W środku arkusza należy umieścić swoje zdjęcie, a dokoła nakleić obrazy swoich marzeń, na przykład samochód, dom, worek pieniędzy i podobne do tego. Jeszcze jeden wariant proponują psycholodzy i nazywa się on tablicą celów. W takim wypadku arkusz papieru należy rozdzielić na trzy części:

  • pierwsza kolumna – to czego chce się osiągnąć w ciągu roku;
  • druga kolumna – w ciągu trzech lat;
  • trzecia kolumna – w ciągu pięciu lat.

Podobna konkretyzacja działa jak dodatkowy bodziec.

Jak poprawnie zrobić tablicę marzeń?

  1. Obrazki powinni być tylko pozytywne. Ich można wycinać z czasopisma albo drukować z internetu. Jeśli wykorzystujesz pierwszy wariant to śledź za tym, żeby z innej strony wycinka nie było żadnych złych słów i negatywnych obrazów.
  2. Przystępować do stworzenia tablicy wizualizacji marzeń najlepiej w okresie rosnącego księżyca. Duże znaczenie ma dobry humor.
  3. tablica marzeń swoimi rękami
  4. Przymocowując obrazki, wizualizuj obraz, na przykład jeśli chcesz samochód, to wyobrażaj jak jedziesz za kierownicą, czy podobne do tego.
  5. Ponieważ zrealizowane marzenia należy usuwać z tablicy i przymocować nowe, żeby nie robić nowej tablicy obrazki warto wieszać na taśmę klejącą, czy przyciski.
  6. Ważnie znaleźć prawidłowe miejsce dla tablicy do spełnienia marzeń. Ona musi znajdować się przed tobą, lecz przy yym ją nie powinni widzieć inni. Tablica może być umieszczona, na przykład w sypialni, czy w szafie.

Pamiętaj, że tablica marzeń będzie pracować tylko u ludzi, którzy naprawdę wierzą w pozytywny wynik.

 
Powiązane artykuły:
Latający lampion życzeń – marzenia w niebie
Ten artykuł opowie o latającym lampionie życzeń, który obdarza magiczną zdolnością sprzyjać wykonaniu pragnień. Dowiadujecie się o tym, jak poprawnie przedstawić pragnienie, żeby ono miało więcej szans być usłyszanym Wyższymi siłami.
Drzewo życzeń, czyli spełnienie wszystkich marzeń
Po to, żeby życzenia wykonywały się, koniecznie poprawnie ich przedstawiać, konkretyzując pożądane i wizualizować końcowy wynik. Ten artykuł opowie o pieniężnym drzewie, zdolne przyciągnąć pożądane.
Symbol powodzenia, czyli przedmiot przynoszący szczęście
W tym artykule porozmawiamy o powodzeniu i symbolach, którym są przypisane magiczne właściwości przyciągać do życia ich władców -powodzenie i finansową pomyślność. Czytamy i bierzemy na notatkę.
Przyciąganie powodzenia – psychologiczne i magiczne sposoby
Oprócz umysłowej i fizycznej pracy przyciągnąć powodzenie do swojego życia pomogą magia i psychologia sukcesu. Proste życiowe ustawienia i nieskomplikowane magiczne rytuały pomogą w tym.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty