Jak poślubić mężczyznę? Czyli kroki do małżeństwa

jak poślubić mężczyznę

Ona w żaden sposób nie może zrozumieć, po co udawać, że oni są rodziną, zamiast tego, aby oficjalnie zarejestrować swój związek? Jemu się wydaje, że rodzinę on ma, a więc nie widzi potrzeby podejmowania jeszcze jakiegoś działania, przecież oni i tak są razem. I wtedy dziewczyna myśli o tym, jak ożenić się z nim, jak zmusić tego człowieka oświadczyć się i wręczyć pierścionek zaręczynowy?

Krok pierwszy – sprawdzanie

Mężczyźni z natury są myśliwymi, a ich zdobyczą są kobiety. Kim jestem dla niego: kolejnym trofeum w serii zwycięstw, czy tą jedyną ukochaną dla swojego chłopaka, który pozwoli ożenić go na sobie – jak ważne dla nas to wiedzieć! Bo dziewczyny tak łatwo poddają się urokowi mężczyzny! Więc zadaj sobie 7 pytań i dowiedz się, czy warto poślubić tego mężczyznę – przed tym, jak ostatecznie stracisz głowę i dasz się złapać w sieci:

  1. Wziąwszy numer twojego telefonu, nie oddzwonił w ciągu całego dnia, czy zadzwonił od razu?
  2. Spóźnia się, gdy spotyka się z tobą, czy zawsze przychodzi w porę?
  3. Pozwala sobie na sprośne żarty, interesując się tylko seksem z tobą, czy stara się zrozumieć twoje pragnienia i potrzeby, twoje wartości i cele?
  4. Ignoruje twoje wymagania, czy jest gotowy podporządkować się im, jeśli to dla ciebie jest ważne?
  5. Nie przedstawia ciebie swoim krewnym, przyjaciołom, kolegom, czy już zapoznałaś się z jego bliskimi?
  6. Odmawia spotkania z twoimi kolegami lub twoimi rodzicami, czy zgadza się z nimi spotkać?
  7. Uważa, że rozmowy o dzieciach są przedwczesne, czy poważnie myśli o założeniu rodziny?

Jeśli twój wybranek jest pomocny i uprzejmy, szanuje cię i odpowiada twoim wymaganiom, towarzyszy ci na nieoficjalnych spotkaniach i uroczystościach rodzinnych i nie ukrywa waszego związku – warto podjąć wysiłki, aby ożenić na sobie tego faceta, ponieważ on dba o ciebie i nie chce cię stracić.

Krok drugi – wyjaśnienie sytuacji

Wiele kobiet nie może zrozumieć, dlaczego musi tak długo czekać, dlaczego ukochana osoba nie podejmuje inicjatywy i dziewczyna sama musi zacząć myśleć, jak ożenić go na sobie? Na te pytania są tylko 3 możliwe odpowiedzi:

  1. Twój mężczyzna już jest z kimś żonaty.
  2. Nie jesteś tą kobietą, której on szuka i z którą chciałby się ożenić.
  3. Nie powiedziałaś mu o tym, że chcesz ślubu i nie proponowałaś, aby ożenił się z tobą.

Kobietom nie jest łatwo przyjąć żadną z tych odpowiedzi. Boją się dowiedzieć się o tym, że mają szczęśliwą rywalkę, boją się odkryć prawdę, która będzie dla nich zbyt bolesna, w końcu nie chcą narazić się na przykrość odmowy, więc pozostają samotne. Jednak dla urządzenia szczęśliwego życia prywatnego ważne jest, aby wiedzieć wszystko, co dotyczy relacji.

I jeśli jesteś pewna, że on cię kocha i nie ma przeszkód do ślubu – zrób trzeci krok, aby ożenić ukochanego mężczyznę, bo on sam na to się raczej nie zdecyduje.

Krok trzeci – żądanie

Wszyscy mężczyźni wiedzą: małżeństwo i rodzina są niekończącym się wyzwaniem. I wiedzą też, że prędzej czy później to się z nimi stanie. Ale wielu z nich nie widzi sensu ponaglania sytuacji, zwłaszcza, jeśli ich ukochana kobieta milczy i nic nie mówi o ślubie. Dlatego musisz zdecydować: chcesz widzieć obok siebie kochanka czy męża; ożenić go na sobie, bo on czeka na inicjatywę od ciebie, czy czekać, aż on się zdecyduje i zrobi to sam? Jak długo jeszcze będziesz czekać? Rok, dwa, a może dziesięć? Więcej? Czy nie lepiej powiedzieć swojemu mężczyźnie:

"Kocham cię tak bardzo, nam razem jest tak dobrze, że nawet o tym nie marzyłam. I teraz bardzo chcę wyjść za ciebie za mąż. Chcę, żebyś pomyślał o tym i wyznaczył dzień naszego ślubu. Dopóki się nie pobierzemy się, nie mogę czuć się naprawdę szczęśliwa".

Miłość silniejsza niż strach

Oczywiście nie jest łatwo zdecydować się na taką rozmowę pierwszej, bo istnieje uprzedzenie, że dziewczyny nie powinny mówić mężczyznom, że chcą ożenić się. Ale czy łatwo żyć z mężczyzną, mieć z nim dzieci, a potem zostać samej, bo on nie miał zamiaru tworzyć rodziny? Po co marnować lata na to, co tobie nie odpowiada? Lepiej wymagać teraz, aby on zachował się jak mężczyzna, i dać mu do zrozumienia – żenisz się lub opuścisz, bo on nie kocha ciebie i nie odpowiada ci.

Nie bój się go stracić. Jeśli odmówi – to nie twój mężczyzna. Jeśli on cię naprawdę kocha, to ustąpi ci.

 
Powiązane artykuły:
Jak znaleźć męża?
Drużka woła was na kolejne, już daleko niepierwsze wesele, a wam nie to żeby o welonie i sukni myśleć, nawet pójść na uroczystość nie ma z kim. Lecz nie warto zasmucać się!
Jak szybko wyjść za mąż?
Zawsze uważaliście, że młodość nie jest stworzona po to, żeby zmieniać pieluchy i prasować mężowi koszule, toż preferowały zajmować się karierą i wesoło przeprowadzać czas, wolny od ciężarów i kłopotu.
Jeśli mężczyzna nie chce się żenić
Pytanie: "Co robić, jeśli mężczyzna nie chce żenić się"? zadają sobie miliony dziewczyn, czyje bezimienne palce tak i nie ubrały testamentowe kółko. Podjęłyśmy się za poszukiwania odpowiedzi na to pytanie. I oto których wyników nam udało się dosięgnąć.
Dlaczego nie mogę wyjść za mąż? Czyli jak nie zostać singielką?
Pytanie: "Dlaczego nie mogę wyjść za mąż"? zadają nawet piękne i udane kobiety. No oto nie biorą i wszystko! Przecież przyczyna kryje się całkiem nie w wyglądzie zewnętrznym, czy poziomie dochodu, a głęboko-głęboko w sercu dziewczyny.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty