Jak pozbyć się rozstępów na piersiach?

jak pozbyć rozstępów na piersiach

Każdej drugiej kobiecie jest znajomy problem rozstępów. Rozstępy, co utworzyły się wskutek mikronadarcia skóry, zdolne zmasakrować najpiękniejszy biust. Dziś dowiadujemy się, czy można pozbyć się rozstępów i które środki do tego lepiej wykorzystać.

Reguły leczenia rozstępów

Jeżeli chcecie pozbyć się rozstępów ważne pamiętać:

  1. Pozbyć się rozstępów pozwala tylko systematyczne leczenie w ciągu kilku miesięcy.
  2. Rozstępy z czasem nie rozchodzą się, a stają się jeszcze bardziej zauważalnymi, toż rozpoczynać walkę z rozstępami trzeba od razu po ich pojawieniu się.
  3. Jeśli w rodzinie jest skłonność do utworzenia rozstępów, podczas ciąży i laktacji jest potrzebna profilaktyka (wygodny biustonosz, masaż, kontrastowy natrysk, wcieranie olejów).
  4. Leczenie kosmetycznymi środkami obowiązkowo musi uzupełniać się racją bogatą produktami z witaminami В, A i Е.
Salonowe procedury

Istnieje niemało efektywnych, salonowych sposobów posprzątać rozstępy.

Wyleczyć świeże rozstępy pomaga zawijanie z różnymi preparatami. Podczas procedury problematyczne miejsca nakrywają ciepłem. Leczenie składa się z 6-12 zawijań.

Jeszcze jedna metoda usunięcia rozstępów, co pojawiła się niedawno – ultradźwiękowa terapia, podczas której odbywa się masaż podskórnego tłuszczowego błonnika piersi.

Wielu z nas interesuje - czy można pozbyć się starych rozstępów? W tym wypadku jest efektywna mezoterapia, co przypuszcza wprowadzenie substancji, przyśpieszających regenerację tkanek i wzmacniających wyrabianie kolagenu. Drugi sposób wydalić, czy zrobić praktycznie niedostrzegalnymi stare rozstępy – peeling chemiczny. Procedura jest chorobliwa i wymaga kilku tygodni rehabilitacji.

Również posprzątać rozstępy na piersi po porodach można za pomocą lasera – procedura szlifu przewiduje okres przygotowania i rehabilitacji.

Jak pozbyć się rozstępów w domu?

Salonowe procedury są drogie, lecz posprzątać stare, blade rozstępy można tylko z ich pomocą. A oto świeże, jeszcze poczerwieniałe rozstępy dosyć efektywnie leczą się domowymi środkami.

  1. Połączyć po szklance soli i cukru, pół szklanki oleju (lepiej palmowego, czy oliwnego). Masę zbijają i nanoszą na problematyczne miejsca podczas przyjęcia natrysku masującymi ruchami w ciągu 5-15 minut. Zmywają ciepłą wodą, nanoszą na rozstępy dowolny krem. Jeśli wykorzystać taki skrub systematycznie, wynik jest zauważalny już po miesiącu.
  2. Świeżą marchew (1 szt.) rozdrobnić na drobnej tarce i zalać wodą tak, by ona pokrywała masę. Przez 20 minut marchwiowy miąższ trzeba wycisnąć przez merlę i dodać migdałowy olej, żeby utworzyła się kasza. Środek trzymają na problematycznych miejscach całą noc.

Krem z mumia

Posprzątać rozstępy pomaga taki środek jak mumio. Ono sprzedaje się w kapsułkach (możliwy do przyjęcia), czy w pastylkach (w tym wypadku ich zdarzy się rozdrobnić).

W niemetaliczne naczynie wsypują 2-3 g mumia, dodają łyżkę ciepłej gotowanej wody, czekają rozpuszczenia. Przez 10 - 15 minut środek jeszcze raz mieszają i dodają do niego dowolny krem dla ciała i olejki eteryczne (za pragnieniem).

Krem można zachowywać w szklanej tarze w chłodzie. Termin jego przydatności – kilka tygodni.

jak pozbyć rozstępów w domu

Nanoszą środek na rozparzone piersi kołowymi ruchami do pełnego wchłaniania.

Są zwłaszcza efektywne takie procedury w jakości profilaktyki rozstępów podczas ciąży.

Zawijania z wodorostami

Jeszcze jeden efektywny sposób pozbyć się rozstępów – użycie wodorostów (w proszku). Surowiec (1 szklanka) zalewają niewielką ilością wody i zostawiają nabrzękać w ciągu 20 minut. Potem skład nanoszą na piersi i obracają się spożywczą błoną. Za godzinę środek zmywają ciepłą wodą. Procedurę powtarzają co dwa dni.

 
Powiązane artykuły:
Podniesienie biustu za pomocą nici
Podciąganie piersi trzeba przedstawicielkom płci pięknej, u których biust utracił prężność po karmieniu, czy drastycznym odchudzaniu. Lifting za pomocą nici idealnie podchodzi w jakości rozwiązania tego problemu.
Kilka bardzo skutecznych porad na zmniejszenie piersi
Na świecie żyją takie dziewczyny i kobiety, które gromadzą pieniądze na plastycznego chirurga nie po to, żeby zrobić swoje piersi większymi, a przeciwnie, chcą je zmniejszyć. Ten problem omówimy w naszym dzisiejszym materiale.
Jak zwiększyć piersi bez operacji?
Jeśli rozstrzygnęliście polepszyć wygląd zewnętrzny piersi, to pomogą wyciskania od opór różnej wysokości, ćwiczenie ze zbiorczymi przed piersiami dłońmi i wymieniającym się naciśnięciem i ćwiczenia z hantlami.
Jak zrobić piersi prężnymi?
Nie jest tajemnicą, że o wiele ważniejszym wskaźnikiem piękności żeńskich piersi jest nie rozmiar, a jej forma. Także jeśli przyroda nie obdarzyła was "wybitnymi", mlecznymi gruczołami warto pomyśleć o tym, jak zrobić piersi prężnymi.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty