Jak poznać przyszłość na podstawie daty urodzenia?

jak poznać przyszłość na podstawie daty urodzenia

Każdy z nas choć raz w życiu zadawał pytanie, czy można poznać przyszłość? Bardzo pociągająca jest możliwość nieco odsłonić kurtynę tajemniczości i dowiedzieć się co czeka na ciebie w przyszłości? Więc cieszymy się nawet z najmniejszego wskaźnika. Jasna rzecz, że nikt konkretnie nie poda ci twego „planu życiowego”, jednak można poznać szklaki życiowe, przez które będziesz musiał kroczyć.

Jak poznać przyszłość na podstawie numerologii?

To nie tylko najbardziej rozpowszechniony sposób, ale najbardziej prawdziwy. Ponieważ wpływ liczb na los człowieka jest ogromny. Dowodem są religie, w których określonym liczbom poświęca się dużo uwagi i wielkie znaczenie. Poznać przyszłość na podstawie numerologii było możliwe jeszcze za Pitagorasa i ponieważ przez długi czas ta wiedza pozostaje popularna, znaczy że coś w tym jest.

Otóż chcesz poznać przyszłość. Weź datę swego urodzenia, na przykład 31.03.1984 i złóż wszystkie liczby razem w taki sposób aby powstała jedna liczba: 3+1=4; 0+3=3; 1+9+8+4=22; 4+3+22=29; 2+9=11; 1+1=2. A następnie musisz zobaczyć co oznacza liczba dwa.

  1. Czeka na ciebie wspaniała kariera kierownika, praca i kariera zawsze będą dla ciebie na pierwszym miejscu.
  2. Twoje credo życiowe – przyjaciele i krewni, poza komunikowaniem się z nimi możesz z łatwością wszystko porzucić, urodziłeś się aby zostać domatorem.
  3. Jesteś twórczym człowiekiem, jesteś skazany na sukces w tych branżach, w których będziesz mógł użyć talentu „malarza”.
  4. Urodziłeś się aby zostać pracoholikiem, jednak nie liderem. Jesteś dobrym wykonawcą, więc lepsze wyniki osiągniesz wykonując rozkazy, a nie wdając je.
  5. Masz trudności ze stawianiem celów i ich realizacją, więc i w pracy i w życiu codziennym potrzebujesz aby obok znajdował się ktoś bardziej silny.
  6. Dążysz do zdobywania nowej wiedzy, jednak zawsze na pierwszym miejscu jest rodzina, nawet jeśli będziesz mógł osiągnąć duże sukcesy w karierze naukowej.
  7. Podobnie jak sama liczba, tak samo ludzie z tą liczbą są nieco mistyczni. Być może warto zastanowić się o karierze wróżki?
  8. Jesteś stworzony do biznesu i zarabiania pieniędzy, co sprawi wielką radość twoim bliskim.
  9. Najbardziej silni ludzie, jak poznać przyszłość wróżeniektórzy mogą osiągnąć sukces w dowolnej dziedzinie.
Jak poznać najbliższą przyszłość?

Poznać, co na ciebie czeka na przykład jutro można na podstawie horoskopu, ale również można spróbować powróżyć. Przykładowo wróżba z fusów po kawie. Zapytaj się kubka co jutro na ciebie czeka, a następnie twoja fantazja pomoże ci w wizerunkach kawowych fusów, zobaczyć obrazek dnia jutrzejszego.

Najważniejsze, że wiele rzeczy w twojej przyszłości zależy od twoich myśli. Myśl o dobrym i tak się wydarzy!

 
Powiązane artykuły:
Jak rozwijać poczucie humoru?
Wszystkim wiadomo, że poczucie humoru znacznie ułatwia życie, pomaga prościej stosować do kłótni i drobnych problemów. Lecz co robić, jeśli to uczucie humoru kuleje? Jakie ćwiczenia i czynniki pomogą go rozwinąć?
Psychologia komunikacji  z mężczyznami – podstawowe zasady
Od samego dzieciństwa wiele mam uczy dziewczynek, że mężczyźni i kobiety – to mieszkańcy różnych planet, toż obcowanie z przeciwległą płcią nie może być podobne do obcowania z koleżanką. Jednak są ci, komu nie dostało się takich mądrych rad i oni przedłużają widzieć w mężczyźnie tylko przyjaciela.
Psychologia człowieka – jak sterować ludźmi?
Żeby domagać się w zespole liderów pozycji i podporządkowywać sobie otoczenie, koniecznie nauczyć się sterować ludźmi. W artykule spróbujemy zorientować się, jak można opanować takie wiedze i rozwinąć w sobie jakości lidera.
Jak rozwinąć poczucie rytmu?
Uczucie, kiedy ciało w całości przepuszcza przez siebie muzyczną kompozycję jest z niczym nieporównywane. Myli się ten kto mówi, że poczucie rytmu to wrodzona zdolność. Poznajcie jak go można rozwinąć.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty