Jak przechowywać i nosić biustonosz: 17 prostych trików

Czasami mamy trudności z dobraniem odpowiedniej bielizny. A bywa tak, że kupiona bielizna albo jest za mała, albo odwrotnie, za duża. Jednak szkoda jej wyrzucić, bo wydaliśmy na nią sporo kasy. Mamy dla Ciebie kilka lifehacków, jak przechowywać i nosić biustonosz.

1. Zastanawiasz się pewnie, jak ukryć wystające ramiączka, wkładając bluzkę bez rękawów. Spinacz biurowy będzie doskonałym pomysłem.

ramiączka

2. Zamiast spinacza można również użyć profesjonalnej zapinki, którą znajdziemy w sklepach z bielizną.

zapinkа

3. Przyszyj ramiączka stanika do ramiączek koszulki.

stanik

4. Żeby biustonosz się nie pogniótł, włóż go do takiego etui.

etui

5. Sukienki bez pleców również nie są przeszkodą. Przyszyj przednią część biustonosza do sukienki, aby pozbyć się dyskomfortu.

suknia

6. Jeśli chcesz ukryć zbyt głęboki dekolt, to po prostu przykryj tę część.

trick

7. Jeszcze jeden sposób, jak ukryć wystające ramiączka: oplatamy ramiączka wokół klatki piersiowej pod biustem, w ten sposób pozbywamy się krępującego zapięcia, wystającego spod sukienki.

pomysł

8. Zabierz ze sobą stanik sportowy pod prysznic po treningu lub pracy. Dzięki takiemu trikowi posłuży ci o wiele dłużej.

ból

9. W taki oto sposób szybciej wysuszysz swój stanik.

sposób

10. Przechowuj biustonosze na jednym wieszaku. W taki sposób oszczędzisz miejsce i staniki się nie zniszczą i nie zdeformują.

biustonosze

11. Połącz wieszaki ze sobą i na każdym osobno umieść biustonosz.

wieszaki

12. Wspaniałym sposobem na ukrycie zapięcia stanika, kiedy wkładamy bluzkę lub sukienkę z mocno wyciętym tyłem, jest obniżenie miejsca, w którym zapinamy stanik.

sukienka

13. Albo kup specjalny konwerter.

konwerter

14. Ciekawym pomysłem na ukrycie wystających fiszbin jest zastosowanie wkładki higienicznej.

wkładkа

15. Zawsze wpychaj fiszbiny do środka.

fiszbiny

16. Łatwym, domowym sposobem możemy również sprawdzić, czy stanik ma dobry rozmiar. Jeżeli pod zapięciem mieszczą nam się tylko dwa palce – biustonosz jest za ciasny, jeżeli natomiast cała pięść oznacza to, że jest zdecydowanie za duży.

nowy

17. Jest także sposób na nieestetyczne czerwone ślady, które zostawiają na naszej skórze wrzynające się ramiączka od stanika. Zaradzić temu mogą specjalne silikonowe poduszeczki.

trzymacz
źródło:Buzzfeed
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty