Jak przyciągnąć miłość?

jak przyciągnąć miłość

Już wiele twoich koleżanek ma kochanych chłopaków lub mężów i dzieci,a ty przez cały czas myślisz w jaki sposób przyciągnąć nową miłość do swego życia? Spróbowałaś już wszystkiego, zaczynając od zmian wyglądu zewnętrznego i kończąc wielogodzinnym spędzaniem czasu na portalach randkowych ,a książę nadal nie pojawia się na horyzoncie.

W jaki sposób przyciągnąć miłość faceta do swego życia?

Istnieje mnóstwo sposobów, w jaki sposób przyciągnąć miłość mężczyzny do domu i działają one zazwyczaj dosyć szybko. Jednak jest jedno „ale”-musisz wierzyć, że twoje działania obowiązkowo pomogą osiągnąć to co chcesz.W innym wypadku wynik będzie bardzo mizerny albo go wcale nie będzie:

  1. Zanim zrozumiesz, w jaki sposób osiągnąć sukces w miłości, musisz się pozbyć starych przyzwyczajeń. Jeśli tego nie zrobisz, to nie będziesz mogła przyciągnąć nowej miłości, ponieważ nie ma miejsca dla niej. Również nie warto starać się zdobyć jakiegoś konkretnego człowieka, ponieważ gdy skupiasz uwagę na kimś konkretnym, nie zauważasz nikogo dookoła siebie.Czasami nasz wybór może być błędnym. Okaże się, że to był daremny wysiłek.
  2. Jak przyciągnąć energię miłości? Przypomnij dawną zasadę-to co oddajesz, to otrzymujesz z powrotem. Jeśli nie oddajemy światu nic oprócz skarg i narzekań, więc nie czekaj na szybkie szczęście. Więc jeśli chcesz otrzymać miłość, musisz ją oddawać. Można to robić w różny sposób, poprzez dobre uczynki, pomoc kolegom, prezentów w postaci serduszek, aniołków, kaczek-mandarynek (według feng shui to główny talizman, który przyciąga miłość). Ale musisz to robić szczerze, z otwartym sercem, nie rób to bezdusznie – ponieważ to, co oddajesz, to otrzymasz z powrotem.
  3. Co jeszcze pomoże przyciągnąć miłość? Pozytywne nastawienie.Wymyśl specjalnie dla siebie afirmację i ciągle je powtarzaj. Na przykład, „Moje serce jest pełne miłości i jestem otwarta na nowe stosunki”, „Miłość znajduje się wszędzie, gdzie ja bym się nie znajdowała”, „Jestem godna miłości i otrzymam ją” etc.
  4. Jak przyciągnąć miłość odwzajemnioną? Nie ma nic prostszego.Należy przeprowadzić rytuał magiczny. Będziesz potrzebowała baniek mydlanych, świeżego powietrza i zachodu słońca.Owy rytuał należy przeprowadzać ,gdy jest pełnia księżyca, gdy słońce chyli się ku zachodowi, siadamy przy oknie lub na balkonie i uczymy się wydmuchiwać bańki mydlane. Kiedy będą duże i ładne, wyobrażamy sobie w środku jednego z nich swój wizerunek i wizerunek swego kochanego, który stoi obok i puszczamy tę bańkę w stronę księżyca. Aby wszystko udało się na pewno, trzeba wypuścić kilka takich baniek mydlanych.
  5. Również, aby przyciągnąć miłość można skorzystać z następującej metody. Bierzemy kartkę papieru i piszemy na niej „Jestem pociągającą.Tryskam pięknością, miłością, jestem seksowną. Pociągam mężczyzn. Mój mężczyzna czeka na mnie”. Stawiamy na kartce szklankę z wodą. Pocieramy dłonie, wytwarzamy między nimi energię. Umieszczamy szklankę między dłońmi, nie dotykając ścianek szklanki, mówimy to, co napisaliśmy głośno, najlepiej gdy sobie to wyobrażamy. Naładowaną w taki sposób wodę, pijemy. Ową procedurę należy przeprowadzać z rana, jak tylko się obudzisz i wieczorem, zanim pójdziesz spać.
  6. Aby odnaleźć swoją drugą połówkę, można wykorzystywać muzyka przyciągająca miłośćkwiaty i muzykę, która przyciąga miłość. Jeśli chodzi o muzykę to mogą to być mantry, żeby przyciągnąć miłość lub ulubione piosenki, które kojarzą się ze szczęśliwą (obowiązkowo ze szczęśliwą! miłosne cierpienia są przeciwwskazane) miłością. Najbardziej odpowiadające kwiaty są czerwone, rozmieszczone w części południowej lub południowo-wschodniej twego mieszkania. Tylko nie umieszczaj je w sypialni, ponieważ będą negatywnie wpływać na twoje stosunki z partnerem. Również w domu nie mogą znajdować się sztuczne kwiaty, zwiędłe, wiszące rośliny. Również wyrzuć z domu kaktusy, ponieważ mogą „zakłuć” dowolne, nawet bardzo delikatne uczucia.
 
Powiązane artykuły:
Radość życia – jak ją uzyskać?
W tym artykule opowiemy o tym jak uzyskać radość życia. Przecież często zdarza się tak, że przez szereg okoliczności nie jesteśmy w stanie dostrzegać to co przynosi radość i widzimy tylko negatywy.
Dualne relacje – harmonijne życie
Dualne relacje to taki rodzaj stosunków, o którym marzy każda kobieta. W tym artykule opowiemy o dualności i o tym, co z siebie przedstawia dualny brak, który śmiało można nazwać idealnym.
Dlaczego nie ma szczęścia w miłości?
Przyczyną naszych miłosnych niepowodzeń w większości wypadków jesteśmy same. Ten artykuł opowie o tym, jak i co należy robić, żeby uniknąć nieprzerwanych niepowodzeń i znacznie zwiększyć swoją samoocenę.
Dlaczego nie mam szczęścia, jak z tym sobie poradzić?
Niepowodzenie może być skutkiem wielu przyczyn, lecz najczęściej w tym jesteśmy winne same. W tym artykule opowiemy o przyczynach niepowodzenia i sposobów od niego się pozbyć.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty