Jak przyciągnąć powodzenie i pieniądze w dom?

jak przyciągnąć powodzenie i pieniądze w dom

Brak pieniędzy przeszkadza człowiekowi realizować własne marzenia, a niektórzy dostają strasznej depresji. Dosyć często bywa tak, że człowiek bardzo dużo pracuje i nie ma czasu na życie osobiste, jednak pieniędzy więcej się nie staje. Właśnie z tego powodu ważną rzeczą jest wiedzieć jak przyciągnąć powodzenie i pieniądze w dom.

Jak przyciągnąć pieniądze i powodzenie w dom?

 1. Po to, aby w domu zawsze były pieniądze, należy marzyć tylko o drogich zakupach. Trzeba dużo myśleć o tym czego chcesz i najgłówniejsze – trzeba być przekonanym, że to się na pewno zdarzy. Z czasem myśli zaczną się realizować.
 2. Obowiązkowo trzeba planować wczasy, wtedy w rodzinie zawsze będą pieniądze. Planowanie wczasów jest bardzo skutecznym sposobem na przyciągnięcie pieniędzy.
 3. Nie warto mówić o tym, że brakuje pieniędzy, ponieważ myśli mają właściwość się realizować. Największy błąd polega na tym, że człowiek zaczyna narzekać na to, że ma nieodpowiednią pracę, że brakuje mu pieniędzy. Ten kto narzeka przyciąga negatywną energię.
 4. Należy jak najczęściej myśleć o pieniądzach. O pieniądzach trzeba rozmawiać w taki sposób, niby rodzina ma ich tyle, że może kupić wszystko czego chce. Bardzo ważne, aby wszystko dookoła siebie przekształcać na pieniądze, które przyciągają powodzenie i pieniądze.
 5. Bardzo jest ważne dążyć ku realnemu zarobkowi. Określ cel i krocz do niego, starając się zarobić jak najwięcej pieniędzy. Gdy pierwszy cel zostanie osiągnięty można przejść do drugiego.
 6. Dobrym przedmiotem do przyciągnięcia powodzenia i pieniędzy w dom jest talizman. Najlepiej w domu umieścić od razu kilka talizmanów, które pomogą ci przyciągnąć powodzenie i pieniądze w dom.

Jak przyciągnąć powodzenie i pieniądze w portfel?

 1. Nie warto wychodzić z domu bez pieniędzy. Nie można, aby portfel był pusty, nawet jeśli nie masz zamiaru nic kupować.
 2. Fachowcy w owej dziedzinie radzą zawsze mieć w portfelu jeden banknot zagraniczny. Pomaga przyciągać pieniądze. Walutę przechowywać najlepiej w oddzielnej kieszonce, aby nikt nie widział.
 3. Nawet jeśli pieniędzy w portfelu jest mało, nie można o nich myśleć źle. One tego nie lubią. Więc jeśli człowiek będzie tak myślał, nigdy nie będzie miał pieniędzy.
 4. Nie można wstydzić się własnego dochodu. Pieniądze lubią tych, którzy są pewni siebie, a wstyd – to cecha słabych ludzi.
Jak przyciągnąć pieniądze i powodzenie w biznes?
 1. Środki pieniężne należy inwestować w aktywa, a nie pasywa. Przyciągnąć pieniądze w biznes jest o wiele lżej, aniżeli w rodzinę.
 2. Obowiązkowo należy planować przyszłość – to dotyczy biznesu. Każdy biznes powinien posiadać plan rozwoju. Najlepiej układać plan krótkotrwały.

Jaki kolor przyciąga pieniądze i powodzenie?

Dużą rolę w przyciąganiu pieniędzy odgrywa kolor portfelu lub miejsca, w którym są przechowywane. Kolor, który przyciąga powodzenie i pieniądze zawsze kojarzy się z energią Metalu i Ziemi. Kolor może wahać się od złotego do brązowego. Kolory, które przyciągają powodzenie i pieniądze:

 • czarny;
 • brązowy i wszystkie jego odcienie;
 • jaki kolor przyciąga powodzenie i pieniądze
 • beżowy;
 • złocisty;
 • srebrny;
 • pomarańczowy.

Jeszcze jednym kolorem, który przyciąga pieniądze i powodzenie jest czerwony kolor – to bardzo jaskrawy i pociągający kolor, który pomoże oszczędzić niezbędną sumę pieniężną. Są różnorodne kolory, które przyciągają pieniądze, więc trzeba wybrać taki kolor, który będzie odpowiadać każdemu człowiekowi. Warto pamiętać, że kolor tak po prostu nie będzie oddziaływać, więc należy nieco się przyłożyć. Materiał portfelu powinien być naturalny.

 
Powiązane artykuły:
Jak przyciągnąć miłość?
Każda dziewczyna marzy spotkać swoją miłość. Lecz gdzie chodzi ta sama druga połówka, z którą będziecie żyli do starości? Może jej warto gdzieś poszukać ,czy czymś przyciągnąć? O tym, a mianowicie jak przyciągnąć miłość do swojego życia teraz opowiemy.
Radość życia – jak ją uzyskać?
W tym artykule opowiemy o tym jak uzyskać radość życia. Przecież często zdarza się tak, że przez szereg okoliczności nie jesteśmy w stanie dostrzegać to co przynosi radość i widzimy tylko negatywy.
Dualne relacje – harmonijne życie
Dualne relacje to taki rodzaj stosunków, o którym marzy każda kobieta. W tym artykule opowiemy o dualności i o tym, co z siebie przedstawia dualny brak, który śmiało można nazwać idealnym.
Dlaczego nie ma szczęścia w miłości?
Przyczyną naszych miłosnych niepowodzeń w większości wypadków jesteśmy same. Ten artykuł opowie o tym, jak i co należy robić, żeby uniknąć nieprzerwanych niepowodzeń i znacznie zwiększyć swoją samoocenę.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty