Jak przyciągnąć uwagę faceta, który tobie się podoba?

jak przyciągnąć uwagę faceta

Każda dziewczyna chce, aby na nią zwracali uwagę mężczyźni. A zwłaszcza ci, którzy bardzo się podobają. Na przykład spodobał się mężczyzna, którego dopiero poznałaś albo chcesz zwrócić na siebie uwagę kolegi z pracy. Zakochanie pojawia się znienacka i czasami dziewczyny popełniają mnóstwo błędów na początkowym etapie, gdy trzeba w jakiś sposób pokazać przedmiotowi zainteresowania swoją sympatię. Dlatego, jeśli się spodoba mężczyzna, należy wiedzieć jak przyciągnąć jego uwagę.

Jak przyciągać uwagę mężczyzn?

Aby nie zrobić z siebie wariatki i na długo pozostać w myślach mężczyzny, przytoczymy kilka porad:

  1. Wygląd zewnętrzny. Być może to brzmi banalnie, jednak w obecności mężczyzny, który tobie się podoba i jego przyjaciół musisz wyglądać idealnie. Podkreśl wszystkie swoje zalety. Ponieważ na początku musi zauważyć ciebie, a później poznawać i zakochiwać się w twoim świecie wewnętrznym. Manicure, naturalny makijaż, fryzura, ubranie – wszystko powinno być zadbanym i pociągającym.
  2. Prośba o pomóc. Każdy mężczyzna powinien się czuć dużym i silnym i odczuwać to, że ktoś go potrzebuje. Więc nie wstydź się i poproś go, aby pomógł. Przenieść kupę dokumentów lub książek, zawiesić zegarek, odprowadzić do domu, ponieważ na dworze jest ciemno.
  3. Pochwała. Każdy człowiek lubi, gdy go chwalą. Więc nie należy z tego rezygnować, ale również nie przesadzać. Przy każdej nadarzającej się okazji należy chwalić jego umiejętności i wiedzę. I wtedy nawet najbardziej niedostępny chłopak zwróci na ciebie uwagę.
  4. Delikatne ignorowanie również może pomóc, ale tylko wtedy, gdy już dałaś do zrozumienia, że on tobie się podoba. Na przykład rozmawiać z innymi mężczyznami, śmiać się z ich żartów. To wywoła odczucie konkurencji, a przecież mężczyźni lubią zdobywać swoje kobiety, wiec to nasili zainteresowanie twoją osobą.
  5. Seksualność. Musisz skierować na przedmiot swojej sympatii swoją seksualność. Jednak to nie powinno się przejawiać w makijażu lub odzieży, jedynie w zachowaniu. Połysk w oczach, delikatny flirt, pociągający uśmiech. Na podstawie porady psychologa, co do pytania jak przyciągnąć uwagę mężczyzny, uśmiech powinien być szczery i chłopak obowiązkowo odbierze twoje pozytywne nastawienie.

Wiele dziewczyn wie, w jaki sposób przyciągnąć uwagę faceta, który im się podoba, ponieważ to jest już w ich naturze. Jednak i reszcie nie warto rezygnować, ponieważ wraz z doświadczeniem wszystko przychodzi. Najgłówniejsze – samodoskonalić się, cieszyć się z życia i wtedy potrzebni ludzie obowiązkowo pojawią się w twoim życiu.

 
Powiązane artykuły:
Jakie komplementy lubią mężczyźni?
Mężczyźni niemniej niż kobieyt lubią słyszeć komplementy. W tym artykule opowiemy o tym, które komplementy przypadną do duszy dowolnemu mężczyźnie, a od których słówek lepiej będzie zrezygnować.
Co robić, jeśli się zakochałaś w żonatym mężczyźnie?
Miłość nie poddaje się zdrowemu rozsądkowi, a przychodzi kiedy jej zachce się i obiektem miłości może stać się lada kto. W tym artykule opowiemy, co robić jeśli kobieta zakochała się w żonatym mężczyźnie.
Jak podobać się mężczyznom? Psychologia
Żeby podobać się mężczyznom, należy być prawdziwą kobietą - kobiecą, miękką i dobrą. Wykazywać do partnera prawdziwą ciekawość, śmiać się nad jego dowcipami i dawać mu zrozumieć, że on jest najlepszy w świecie.
Jak sprawić, aby mężczyzna ciebie pokochał?
Czasy kiedy rycerze zdobywali kobiety już dawno przeszły i dzisiaj częściej kobiety zastanawiają się nad tym, jak podbić serce swojego wybrańca. W tym artykule potraficie znaleźć rady, które pomogą wywołać u mężczyzny miłość.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty