Jak przyciągnąć uwagę męża, jeśli stracił zainteresowanie?

jak przyciągnąć uwagę męża

Wiele osób zderzało się w związku z okresem stracenia zainteresowania, kiedy uczucia gasną. Większość par nie może znieść tego czasu i rozstają się, przecież partnerzy zaczynają zdradzać. Kobiety, które cenią swoje małżeństwo i chcą go zachować, interesują się jak przyciągnąć uwagę męża, jeśli stracił zainteresowanie. Jest dużo różnych sposobów, które pozwalają sprawić się z tym problemem.

Jak przyciągnąć uwagę męża?

Zanim opracowywać plan działań należy zorientować się, czy to prawda, że związek zmienił się, czy to tylko kobieca fantazja. Nie warto urządzać skandali, okazywać jakieś wymogi i ustalać ultimatum, ponieważ to tylko pogorszy sytuację. Wiele pań robią poważny błąd, kiedy tracą wszystkie swoje siły i energię na męża, a taka obsesja może zetknąć się z pełnym zaprzeczaniem. Jest jedyna słuszna decyzja – zmienić się samej.

Wskazówki co zrobić, jeśli człowiek nie zwraca na ciebie uwagi:

  1. Podejdź do lustra, popatrz na siebie i porównaj zobaczone z dziewczyną, do której kiedyś zakochał się mężczyzna, co znajduje się obok. W większości wypadków różnica jest znacząca: zbędna waga, niechlujna fryzura, rozciągane rzeczy i tak dalej. Przyszedł czas przeobrazić się, toż wyruszaj do sali gimnastycznej, salonu piękności i na shopping.
  2. Mężczyzna musi zrozumieć, że jego kobieta jest popularna wśród innych przedstawicieli silnej płci. Jeśli uczucia są, to partner z pewnością będzie zazdrosny. Ważne w tym pytaniu nie przesadzić.
  3. Być może przyszedł czas odpocząć od siebie, żeby stęsknić się. Można pojechać oddzielnie na wakacje, albo pojechać z wizytą do rodziców.
  4. Jeśli mężczyzna przestał zwracać uwagę to trzeba przyciągnąć jego czymś nowiutkim. Na przykład można kupić jakąś seksualną bieliznę, czy lekki szlafrok i po prostu nosić go w domu. Obnażone nogi, głęboki dekolt, na pewno przyciągną uwagę małżonka.
  5. W pewnych wypadkach pomaga usunięcie, czyli kobieta powinna być niedostępną, żeby mężczyzna chciał zrozumieć przyczynę i zaczął sam próbować poprawić relacje.
 
Powiązane artykuły:
Jak odwrócić męża od przyjaciół, żeby spędzał czas z rodziną?
Nierzadko zdarza się tak, że obcowanie męża z przyjaciółmi zgubnie wpływa na stosunki w rodzinie i sposób życia małżonka, to jeśli on jest amatorem picia. Ten artykuł opowie o sposobach odwrócić męża od przyjaciół.
Nie kocham męża – co robić?
W tym artykule porozmawiamy o rozpowszechnionym problemie, kiedy w parze na przemianę predylekcji i nieopanowanej miłości przychodzi powszedniość, która nierzadko staje się przyczyną rozwodu.
Mąż nie kocha żonę – oznaki
Ten artykuł opowie o najbardziej rozpowszechnionych i oczywistych oznakach tego, że mąż więcej nie odczuwa byłej miłości do swojej wybranki. Być może, zauważywszy ich przedtem, potraficie szybciej przywrócić zeszłe uczucia.
Rodzina i wartości rodzinne – po co rodzina powinna je pielęgnować?
W tym artykule mowa pójdzie o rodzinie i rodzinnych wartościach, bez obecności których żadna rodzina nie może być naprawdę szczęśliwa, to znaczy i nie potrafi dać społeczeństwu zdrowego pokolenia.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty