Jak przymocować łańcuch choinkowy do sufitu?

jak przymocować łańcuch choinkowy do sufitu

W przeddzień Sylwestra zanurzamy się w świąteczną atmosferę, w powietrzu lata coś bajkowego, w domu pachnie choinką, a mieszkanie przekształca się na przytulny, ładny zakątek. W tym okresie nie tylko dzieci, ale również dorośli chcą się poczuć czarodziejami, którzy mogą realizować wszystkie marzenia.

Dekorujemy pokój w przeddzień Sylwestra

Zaczynając dekorować najgłówniejszy pokój, musisz przestrzegać harmonii. Obowiązkowo pójdź z dziećmi do sklepu i kup różnorodne dekoracje i ozdoby choinkowe, łańcuchy choinkowe, girlandy, kule. Pokój udekorowany łańcuchami choinkowymi będzie wspaniale wyglądać jak w dzień, tak i przy świetle girland cichym świątecznym wieczorem. U wielu ludzi pojawia się mnóstwo problemów lub powstają pytania, gdy dochodzi do dekorowania sufitu.

Jak przymocować łańcuch choinkowy do sufitu?

Mamy kilka korzystnych porad: należy zapchać nieduże pinezki w kąty sufitu i przeciągnąć dwie duże nitki w taki sposób, aby się krzyżowały po środku sufitu. Następnie umieszczasz łańcuchy choinkowe w taki sposób, jaki tobie się podoba. Bardzo ładnie będą wyglądać gwiazdy z łańcucha, zrobione zgodnie z tę samą technologią albo można przymocować je za pomocą taśmy samoklejącej, pod warunkiem, że na suficie nie ma tapet.

Można udekorować lampę łańcuchami choinkowymi, które z góry się skrzyżują, a na dole swobodnie zwisają. Zwisające krańce można pozostawić luzem, a można zawiązać w postaci pęczka. W taki sposób otrzymasz swoisty kołpak na lampie, który będzie błyszczeć jak w dzień, tak i wieczorem. Jednym ze sposobów, w jaki sposób przymocować łańcuch, jest wata i woda mydlana. Należy zanurzyć watę do wody mydlanej i wraz z łańcuchem przymocować do sufitu. Trwalszym będzie przymocowanie łańcucha za pomocą taśmy samoklejącej. Ponieważ łańcuch jest lekki, będziesz potrzebowała cienkich pasemek taśmy. Jeśli w twoim mieszkaniu jest podwieszany sufit, to możesz umieścić łańcuch choinkowy między płytami.

Można przymocować łańcuch choinkowy do sufitu za pomocą agrafek. Również wspaniale będą wyglądać śnieżynki i różnorodne dekoracje, które możesz kupić albo zrobić własnoręcznie.

Dekorowanie sufitu łańcuchem choinkowym – bardzo ciekawe zajęcie dla całej rodziny, która da ci możliwość zanurzyć się w świąteczną atmosferę.

 
Powiązane artykuły:
Tradycje Nowego Roku – popularne obyczaje sylwestrowe
Bez względu na wiek wszyscy lubimy Nowy Rok, co towarzyszy ciekawym tradycjom, które przyszły do nas z dawnych czasów. O nich opowiemy w artykule.
Noworoczne rozrywki – kilka bardzo niezwykłych pomysłów
Żeby nie przekształcić Nowy Roku na stół świąteczny, warto starannie przemyśleć, czym pobawić siebie i swoich gości. Niektóre idee ciekawych noworocznych rozrywek opowiemy w naszym nowym artykule.
Pomysły na noworoczne prezenty – jak sprawić przyjemność swoim bliskim?
Nowy Rok – doskonały czas ucieszyć krewnych i bliskich swoją uwagą i zazwyczaj ciekawymi prezentami. Idee dobrych noworocznych prezentów opowiemy w artykule.
Noworoczne wnętrze – niesamowite pomysły
Żeby stworzyć w domu noworoczny humor, warto jego zawczasu udekorować. Niektóre idee pięknych noworocznych wnętrz podpowiemy w naszym nowym artykule. Bierz na notatkę.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty