Jak przymocować łańcuch choinkowy do sufitu?

jak przymocować łańcuch choinkowy do sufitu

W przeddzień Sylwestra zanurzamy się w świąteczną atmosferę, w powietrzu lata coś bajkowego, w domu pachnie choinką, a mieszkanie przekształca się na przytulny, ładny zakątek. W tym okresie nie tylko dzieci, ale również dorośli chcą się poczuć czarodziejami, którzy mogą realizować wszystkie marzenia.

Dekorujemy pokój w przeddzień Sylwestra

Zaczynając dekorować najgłówniejszy pokój, musisz przestrzegać harmonii. Obowiązkowo pójdź z dziećmi do sklepu i kup różnorodne dekoracje i ozdoby choinkowe, łańcuchy choinkowe, girlandy, kule. Pokój udekorowany łańcuchami choinkowymi będzie wspaniale wyglądać jak w dzień, tak i przy świetle girland cichym świątecznym wieczorem. U wielu ludzi pojawia się mnóstwo problemów lub powstają pytania, gdy dochodzi do dekorowania sufitu.

Jak przymocować łańcuch choinkowy do sufitu?

Mamy kilka korzystnych porad: należy zapchać nieduże pinezki w kąty sufitu i przeciągnąć dwie duże nitki w taki sposób, aby się krzyżowały po środku sufitu. Następnie umieszczasz łańcuchy choinkowe w taki sposób, jaki tobie się podoba. Bardzo ładnie będą wyglądać gwiazdy z łańcucha, zrobione zgodnie z tę samą technologią albo można przymocować je za pomocą taśmy samoklejącej, pod warunkiem, że na suficie nie ma tapet.

Można udekorować lampę łańcuchami choinkowymi, które z góry się skrzyżują, a na dole swobodnie zwisają. Zwisające krańce można pozostawić luzem, a można zawiązać w postaci pęczka. W taki sposób otrzymasz swoisty kołpak na lampie, który będzie błyszczeć jak w dzień, tak i wieczorem. Jednym ze sposobów, w jaki sposób przymocować łańcuch, jest wata i woda mydlana. Należy zanurzyć watę do wody mydlanej i wraz z łańcuchem przymocować do sufitu. Trwalszym będzie przymocowanie łańcucha za pomocą taśmy samoklejącej. Ponieważ łańcuch jest lekki, będziesz potrzebowała cienkich pasemek taśmy. Jeśli w twoim mieszkaniu jest podwieszany sufit, to możesz umieścić łańcuch choinkowy między płytami.

Można przymocować łańcuch choinkowy do sufitu za pomocą agrafek. Również wspaniale będą wyglądać śnieżynki i różnorodne dekoracje, które możesz kupić albo zrobić własnoręcznie.

Dekorowanie sufitu łańcuchem choinkowym – bardzo ciekawe zajęcie dla całej rodziny, która da ci możliwość zanurzyć się w świąteczną atmosferę.

 
Powiązane artykuły:
Nowy Rok w Japonii – tradycje
Japończycy bardzo z drżeniem stosują do narodowych tradycji, co w korzeniu różnią się od naszych. W artykule opowiemy o obchodzeniu Sylwestra w Japonii.
Nowy Rok w Niemczech – tradycje
Niemcy słyną na cały świat stosunkiem do rodzinnych świąt i tradycji, toż i Nowy Rok w Niemczech - najcieplejsze i radosne święto. O tradycjach festynu Nowego Roku w Niemczech opowiemy w artykule.
Jak prawidłowo dekorować choinkę?
Tradycja dekorować choinkę – to przepiękny przednoworoczny rytuał, w którym z zachwytem bierze udział cała rodzina. Jak poprawnie ozdabiać noworoczną choinkę? O tym opowiemy w artykule.
Sylwester w Indiach – tradycje
Tradycje Nowego Roku w Indiach w korzeniu różnią się od zwykłych nam, i one są przepiękne. Jak obchodzą Nowy Rok mieszkańcy w Indiach? O tym czytamy dalej.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty