Jak przywrócić jędrność piersi?

jak przywrócić jędrność piersi

Każda kobieta z czasem zauważa, że piersi stają się mniej podniesione i jędrne. Dosyć często, jest to wynikiem naturalnego procesu starzenia się. Jednak problem może wyniknąć też w młodym wieku, na przykład po porodzie, w wyniku zaburzeń hormonalnych lub nagłego chudnięcia. Warto więc wiedzieć o tym, jak przywrócić jędrność piersi już na początku ich wiotczenia, aby nie dopuścić do poważnych zmian w wyglądzie zewnętrznym tej pociągającej części ciała.

Jak przywrócić jędrność piersi po schudnięciu?

Nagłe chudnięcie w wyniku różnych przyczyn, w tym też poród, jest najbardziej skomplikowanym przpadkiem.

W wyniku zaistnienia takiej sytuacji należy stosować zabiegi:

  1. Poprawnie wybrać bieliznę. Biustonosz powinien dokładnie odpowiadać rozmiarowi i dobrze podtrzymywać piersi. Najlepiej, gdy jest zrobiony z naturalnego materiału.
  2. Korzystaj z profesjonalnych środków kosmetycznych. W skład kremów, które ujędrniają biust wchodzą takie składniki jak kofeina, witamina B5 i E , elastyna, kolagen, wodorosty, zielona glina, minerały, etery.
  3. Owijanie. Pomocne są zabiegi z wykorzystaniem naturalnej gliny, olejków eterycznych.
  4. Masaż. Fachowcy, radzą robić masaż na podstawie jednej z chińskich metod, wyniki zobaczysz już po 4 tygodniach.

Jak przywrócić jędrność piersi w warunkach domowych?

Oprócz wyżej wymienionych sposobów, które wymagają kupienia drogich środków kosmetycznych i odwiedzania salonu piękności, piersi można ujędrnić w domu samodzielnie. Istnieje kilka sprawdzonych sposobów:

  1. Wodne zabiegi naprzemienne. Podczas brania prysznica radzimy zmieniać po kolei gorącą i zimną wodę, robiąc strumieniem wody masaż piersi. Można również robić naprzemienne okłady (25-30 sekund).
  2. Specjalne ćwiczenia. Najbardziej skutecznymi ćwiczeniami, aby ujędrnić piersi są pompki i unoszenie rąk z ciężarkami (2 kg).
  3. Domowe maseczki odżywiające. Należy robić je na bazie naturalnych olejków (migdałowych, kokosowych,oliwkowych), czy można przywrócić jędrność piersigliny, proszku z wodorostów.
  4. Poprawne odżywianie się. Obowiązkowo w ciągu dnia należy wypić około 1,5 l wody, a również dbać o spożywanie normalnej ilości tłuszczu, zażywać witaminę E.

Czy można szybko przywrócić jędrność piersi?

Wszystkie wyżej opisane zabiegi są do stosowania długotrwałego. Jedyną metodą, dzięki której można szybko przywrócić jędrność piersi, to operacja plastyczna.

Lekarz w ciągu 2-3 godzin podciąga piersi, a skóra całkowicie zagoi się w ciągu 5 miesięcy.

 
Powiązane artykuły:
Małe piersi – czy to jest problem?
Najczęściej malutki rozmiar piersi - indywidualistyczna właściwość żeńskiego organizmu. Lecz w pewnych wypadkach to oznaka choroby czy odchylenia. Dlaczego piersi bywają malutkimi, i do jakich lekarzy iść z tym problemem? Czytajcie w naszym artykule.
Uniesiony biust – w jaki sposób to zrobić?
Częściej panie pragną zwiększyć piersi, jednak posiadaczki pięknego biustu tego nie zrozumieją. Zbyt duże piersi nierzadko są źródłem fizycznego dyskomfortu i zmieszania. Rozpatrzmy jak bezpiecznie zmniejszyć objętość biustu i zamaskować godność figury.
Wizualne zmniejszenie biustu – w jaki sposób zmniejszyć rozmiar biustu?
Piersi utraciły swoją formę? Skóra rozciągnęła się i stała się flakowatą? Sytuację jeszcze można skorygować! Jakie ćwiczenia i kosmetyczne środki pomagają przywrócić piersiom dawną piękność? Tego dowiecie się z zaproponowanego materiału.
Jodyna na powiększenie biustu
Kobiety, które marzą zmienić rozmiar swojego biustu, gotowe próbować różne środki, w tym i ludowe. Wśród jednych z najpopularniejszych ludowych metod zwiększenia piersi - użycie jodu. Dokładniej o takim sposobie czytajcie w naszym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty