Jak schudnąć w ciągu trzech dni?

jak schudnąć w ciągu trzech dni

Wiele kobiet przed ważnym wydarzeniem stawia przed sobą cel, aby pozbyć się kilku zbędnych kilogramów. Szybko schudnąć w ciągu 3 dni można, jednak nie warto oczekiwać rewelacyjnych wyników. Informacja o tym, że w takim krótkim czasie można się pozbyć pięciu kilogramów jest nie prawdą. Nie będziemy radzić zażywanie różnych pigułek i innych środków, które mogą bardzo zaszkodzić zdrowiu.

W jaki sposób schudnąć w ciągu 3 dni za pomocą pokarmu niskokalorycznego?

Aby pozbyć się kilku kilogramów, należy zmniejszyć kaloryczność pokarmu do 1000 kcal. W tym celu nie należy spożywać tłustego, smażonego, wędzonego i słodkiego pokarmu. W ciągu tych trzech dni należy spożywać jedynie pokarm niskokaloryczny. Jeśli interesuje cię pytanie, na ile można schudnąć w ciągu trzech dni, to na wagach będziesz mogła zobaczyć minus 3-4 kilogramy. Przy tym warto podkreślić, że tłuszcz w ciągu tego okresu nie zniknie i główne obniżenie wagi będzie zauważalne za rachunek tego, że organizm pozbył się wody i tego, co znajduje się w jelicie.

Jeśli chcesz zrozumieć, w jaki sposób szybko schudnąć w ciągu 3 dni, należy zapoznać się z przykładowym menu na ten okres:

Dzień Nr 1:

 • Śniadanie – szklanka mleka z łyżeczką miodu, sucharek i grejpfrut;
 • Obiad – kawałeczek ryby, gotowanej na parze z sokiem cytryny i 200 gr warzyw;
 • Przekąska- szklanka chudego kefiru lub jogurtu;
 • Kolacja – sałatka z warzywami i olejem oliwkowym i szklanka rosołu z warzyw;
 • Przed snem – szklanka kefiru.

Dzień Nr 2:

 • Śniadanie – 100 gr twarogu, grejpfrut i 200 gr wody z cytryną i miodem;
 • Obiad – kawałeczek gotowanego filetu z kurczaka i warzywa;
 • Przekąska – szklanka jogurtu;
 • Kolacja – 100 gr twarogu i sałatka z warzyw;
 • Przed snem – szklanka chudego kefiru i jogurtu.

Dzień Nr3:

 • Śniadanie – szklanka soku grejpfrutowego i 100 gr chudego twarogu;
 • Obiad – kasza owsiana z owocami;
 • Przekąska – 200 gr wody z cytryną i miodem;
 • Kolacja – kawałeczek ryby, gotowanej na parze i warzywa;
 • Przed snem – szklanka kefiru.

Należy uwzględnić ten fakt, że trzeba dobierać chudą rybę i mięso.jeśli chcesz zachować osiągniętych wyników, to należy przestrzegać poprawnego odżywiania, stopniowo zwiększając kaloryczność pokarmu do 1200 kcal.

Jak można schudnąć w ciągu 3 dni stosując monodiety (jednoskładowe)?

Istnieje wiele monodiet, które polegają na tym, że kobieta spożywa jakiś jeden produkt. Trudno ich się dotrzymywać i istnieje ryzyko tego, że kobieta z niej zrezygnuje. Niezależnie od wybranej diety należy podtrzymywać bilans wodny, pijąc w ciągu doby nie mniej niż 1,5 l wody. Szybko schudnąć w ciągu 3 dni pomogą następujące monodiety:

 1. Gryczana. Jest najbardziej skuteczną i popularną dietą i dosyć sytną. Codzienne menu składa się jedynie z kaszy gryczanej i herbaty zielonej. Najlepiej kaszę nie gotować, a zaparzyć na noc. Nie można uzupełniać dietę żadnymi dodatkami, na przykład nie można dodawać masła i soli. Dieta gryczana nie tylko daje możliwość schudnąć, ale również oczyścić organizm ze szkodliwych substancji. Jeśli chcesz uzupełnić menu, to można dodać gotowany kurczak, jednak w takim wypadku wynik będzie o wiele mniejszy.
 2. Bananowa. Dany wariant najbardziej odpowiada tym, kto lubi słodycze, ponieważ banan jest jednym z najsłodszych owoców. Są bardzo sytne, dlatego dają możliwość szybko zaspokoić głód. Warto podkreślić, że banany posiadają delikatne działanie moczopędne. Dawka dobowa wynosi 3 banany i 3 szklanki mleka lub chudego kefiru. Dane produkty należy spożywać po kolei.
 3. Kefirowa. Jeszcze jeden wariant diety jednoskładowej, dzięki której dochodzi do oczyszczenia jelita ze skupionych toksyn. Codziennie należy wypijać 1,5 l chudego kefiru. Jeśli będziesz odczuwać głód, wtedy można uzupełnić menu zielonymi jabłkami.
 
Powiązane artykuły:
Jak szybko schudnąć 5 kilogramów?
Szybko schudnąć 5 kg można, lecz zrobić to potrafi nie każdy, jest duże ryzyko powstania nieprzyjemnych skutków. Lepiej zrzucać wagę stopniowo, posilając się racjonalnie i zrównoważono. Bardzo ważne zwiększyć ruchową aktywność.
Dieta jabłkowa na 3 dni – jak stosować?
Na dziś jest znanych dużo różnych diet, co pozwala sprawić się z parą zbędnych kilogramów. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka korzyści i głównych zasad jabłkowej diety na 3 dni.
Dieta owocowa – minus 10 kilogramów
Owocowa dieta - idealny wariant dla ludzi, którzy lubią słodkie. Z jej pomocą można pozbyć się kilku kilogramów i polepszyć stan zdrowia. O niektórych wariantach owocowej diety opowiada się w tym artykule.
W jaki sposób schudnąć 10 kilogramów w ciągu tygodnia?
Wiele kobiet marzą za krótki przedział czasu schudnąć 10 kg w ciągu tygodnia. W tym artykule potraficie znaleźć tą informację. Istnieje wiele przepisów na domowe stosowanie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty