Jak się pozbyć cellulitu z pupy?

jak się pozbyć cellulitu z pupy

Cellulit - problem, który zatruwa życie wielu kobietom i dziewczynom. Niegdyś uważano, że ta choroba - to następstwo nadmiernej wagi i nadmiernego spożycia jedzenia. Natomiast na powstawanie tzw.”skórki pomarańczowej” ma wpływ wiele czynników. Pomyśleć o tym, jak pozbyć się cellulitu z pupy powinny kobiety, które prowadzą mało aktywny, stresujący styl życia, ale również te, które spożywają niezdrowy pokarm. Również organizm kobiety, negatywnie reaguje na brak ćwiczeń fizycznych.

Porady fachowców, jak szybko pozbyć się cellulitu z pupy

Rzecz jasna, że pracownicy salonów piękności wiedzą najlepiej, w jaki sposób pozbyć się cellulitu. Oprócz tego mają do dyspozycji – najbardziej współczesne technologie, które dają możliwość osiągnięcia pozytywnych wyników w bardzo krótkim czasie.

Oto metody, dzięki którym fachowcy usuwają cellulit z pupy:

 1. Presoterapia - nowe słowo w kosmetologii. Pomaga ona skórze odzyskać gładkość i młodość. Na czym polega procedura? Strefy problemowe obrabiane są stłoczonym powietrzem. Przebiega ona bardzo ciekawie - na strefy, które potrzebują leczenia zakładany jest specjalny kostium, który od czasu od czasu zaciska się jak mankiet tonometru.
 2. Dobre wyniki można osiągnąć dzięki terapii ultradźwiękowej. Pod wpływem wibracyjnych, falowych ruchów tłuszcz rozszczepia się i przyspiesza się przemiana materii, krwotok.
 3. Leczenie uderzeniowo-falowe – ciężka artyleria. Zabieg ten jest bardzo skuteczny, jednak stosowany jest tylko w bardzo ciężkich wypadkach, aby nie podrażniać organizmu.

W jaki sposób pozbyć się cellulitu z pupy w warunkach domowych?

Bez wątpienia, zabiegi w salonie mają bardzo dużo zalet. Ale mają jedną bardzo dużą wadę - są bardzo drogie. Właśnie z tego powodu, poddać się takim zabiegom, może nie każda kobieta. Jednak nie warto się tym przejmować. Na szczęście, medycyna ludowa ma mnóstwo sposobów na to, jak się pozbyć cellulitu z pupy i ud:

 1. Najlepszy środek na znienawidzoną skórkę pomarańczową - sport. Rzecz jasna, pójść na siłownię to najbardziej optymalne rozwiązanie. Wykonywać ćwiczenia kierując się wskazówkami fachowca jest o wiele łatwiej, a „pójść na wagary” jest o wiele trudniej. Chociaż można wykonywać jedynie poranne ćwiczenia. Najważniejsze - robić to regularnie. Aby pozbyć się tłuszczu z pośladków, najlepsze są przysiady. Wykonując ćwiczenia, należy rozstawić nogi na szerokość barków, przy tym plecy mają być wyprostowane. Również korzystny będzie hula - hop. I w końcu, po prostu spaceruj.
 2. Dokładnie przyjrzyj się temu, jak się odżywiasz i przestań spożywać szkodliwe produkty spożywcze. Niestety, koniecznie należy odmówić sobie ulubionych cukierków i ciasteczek.
 3. Bardzo skuteczne są kąpiele z ziołami i olejkami eterycznymi.
 4. Korzystne jest również zawijanie ciała. Mieszankę do zabiegów dobiera się zgodnie z upodobaniami. Nanosić ją należy na rozgrzaną masażem skórę. Następnie uda zawijamy folią, a po upływie pewnego czasu mieszankę zmywamy ciepłą wodą.
Jak się pozbyć cellulitu z pupy w ciągu tygodnia, za pomocą maseczki miodowo-musztardowej?

Podstawowe składniki:

 • Musztarda w proszku -5 łyżek stołowych
 • jak szybko się pozbyć cellulitu z pupy
 • Rzadki miód -7 łyżek stołowych;
 • Woda -2 łyżki stołowe.

Przygotowanie

Wszystkie składniki maseczki dokładnie wymieszać i równomiernie nanieść na strefy problemowe. Następny etap - zawinąć maskę folią i wełnianym szalikiem. Środek na ciele, ma się znajdować przez 40 minut. Ten czas najlepiej spędzić uprawiając sport.

Dzięki połączeniu miodu, musztardy i ćwiczeniom fizycznym cellulit znika w mgnieniu oka. Po zmyciu maseczki najlepiej nawilżyć skórę kremem.

 
Powiązane artykuły:
Masażer na cellulit - skuteczny sposób na jego pozbycie
Chcecie kupić masażer na usuniecie głównego żeńskiego problemu, cellulitu, ale nie wiecie, jaki sposób wybrać? Dlatego czytajcie nasz świeży materiał. W tym nowym artykule, dokładnie opisane są wszystkie istniejące masażery, zasada ich działania i efektywność.
Olej antycellulitowy - skuteczny sposób walki z cellulitem
Olej antycellulitowy - jeden z głównych środków w walce z cellulitem. Można kupić w sklepie czy aptece, a także przygotować samodzielnie, dobierajac konieczne składniki. Jak zrobić olej do cellulitu w domowych warunkach i jak z niego korzystać, poznacie w artykule.
Jak szybko usunąć cellulit w domu?
Szybko usunąć cellulit w domowych warunkach można za pomocą kilku sposobów: zawijań z gliną, baniek do masażu, antycellulitowego skrubu, a także za pomocą miodowego masażu. Jeśli prowadzisz zabiegi w ciągu miesiąca, to cellulit może zniknąć.
Scrub na cellulit - robimy scrub w domu
Jeden z bardzo efektywnych środków w walce z cellulitem wysuwają się skruby. To mieszanki ściernych substancji i zmiękczaczy, które można łatwo przygotować w domowych warunkach. Dlaczego nie będą one mniej efektywne?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty