Jak się rozstać z żonatym kochankiem?

jak się rozstać z żonatym kochankiem

Żadna kobieta dobrowolnie nie chce mieć stosunków z mężczyzną, który ma żonę. Wielu kobietom wiadomo, że owe stosunki do niczego dobrego nie doprowadzą, w wyniku pozostaje jedynie ból, gorycz, rozczarowanie. Otóż taki rodzaj stosunków można nazwać stosunkami bez przyszłości. Dosyć rzadko mężczyzna porzuca rodzinę i odchodzi do kochanki. Jednak co robić jeśli się już zawiązały takie stosunki? Cóż robić, gdy kobieta zrozumiała, że jej kochany nie odejdzie od żony i całkiem go zadowalają stosunki z obydwiema paniami? Rozumienie tego, że taki typ stosunków będzie trwać i nadal nie zadowala kobietę, ona uświadamia, że nigdy nie założy rodziny. I każda mądra kobieta udziela odpowiedzi na pytanie, dlaczego trzeba rozstać się z żonatym mężczyzną – niszczenie cudzej rodziny i niemożliwość założenia własnej. Jak się rozstać z żonatym kochankiem, oto podstawowe pytanie.

Jak się rozstać z żonatym kochankiem – porady psychologa

  1. Być szczerą przed samą sobą. Kobieta kontynuuje stosunki z żonatym mężczyzną, chociaż rozumie, że tak nie powinno być. Czy może być dumna ze swoich stosunków? Musi postawić siebie na miejsce innej kobiety: czy chciałaby się dowiedzieć o zdradzie? Spojrzyj prawdzie prosto w oczy. Po prostu kobietę wcale nie interesuje ten fakt, w jaki sposób jej uczynki wpływają na życie innej rodziny.
  2. Rozczarowanie w "ideale". Żeby zrozumieć jak rozstać się z kochanym żonatym mężczyzną, trzeba się rozczarować. Ponieważ owy „ideał” jest daleki od tego mężczyzny, którego codziennie widzi żona. Kochanka nie pierze brudnych ubrań, nie krzyczy, ponieważ on porozrzucał swoje skarpetki, nie kłóci się, nie sprzecza. Gdy się spotyka z kochankiem widzi idealnego faceta, ale tak na jak się rozstać z żonatym prawdę nie jest.
  3. Nie szukać usprawiedliwień. Wiele kochanek uważa, że ślub kochanka od samego początku był skazany. Wystarczy! Przestań się oszukiwać, ponieważ jeśli by ślub był skazany, wszystko już by dawno było skończone. Należy zrozumieć, że facetowi po prostu się podoba mieć żonę i kochankę.
  4. Jeszcze jednym dobrym wariantem, który pomoże ci rozstać się z żonatym kochankiem jest poparcie bliskich. Musisz opowiedzieć im o tym, że podjęłaś decyzję rozstać się z kochanym człowiekiem. Przekonaj się, że masz ich poparcie. W taki sposób poczujesz się silniejsza, odważniejsza i nie będziesz wątpić w to, że twój uczynek jest słuszny.
 
Powiązane artykuły:
Jak się rozstać z mężem i zrobić to bezboleśnie?
Rozstać się z mężem nie jest w cale tak prosto, jak to można sobie wyobrazić.Przecież razem przejedzono i przeżyto dużo jak złego, tak i dobrego i mąż już został krewnym i bliskim człowiekiem. Czytajcie o tym dalej w nowym artykule.
Jak przyłapać męża na zdradzie?
Ten artykuł pomoże ujawnić oznaki zdrady u męża. Czasami wystarczy zwrócić uwagę na niektóre właściwości zachowania małżonka i detale, żeby potwierdzić swoje obawy. Czytamy o tym dalej w naszym artykule.
Czy warto  wybaczać  zdradę?
Jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy warto przebaczać zdradę jest skomplikowane, ponieważ dużo zależy od sytuacji, właściwości charakteru i tak dalej. Rozpatrzymy przeróżne warianty i postaramy się dać rozwiniętą odpowiedź.
Zdrada męża - jak to przetrwać?
Przeżyć zdradę męża może nie każda kobieta. Wiele osób preferują żyć i nie chcą wiedzieć, że u męża pojawiła się kochanka. Lecz kiedy życie stawi przed pytaniem: przebaczyć kochanemu człowiekowi czy rzucić, należy znaleźć w sobie siły i podjąć prawidłową decyzję.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty