Jak się rozstać z żonatym mężczyzną, którego kochasz?

jak się rozstać z żonatym mężczyzną którego kochasz

Wiele pań miało do czynienia ze stosunkami z żonatym facetem i pytanie jak się rozstać bezboleśnie i na zawsze wcześniej czy później pojawia się u większości kochanek, które uświadomiły sobie bez perspektyw owy stosunek. Rozstanie w każdym bądź wypadku będzie trudne, a godnie się rozstać pomogą porady psychologów i kobiet, które już mają za sobą owe stosunki.

Jak poprawnie się rozstać z żonatym mężczyzną, którego kochasz?

Wiele kobiet rola kochanki żonatego faceta zadowala dosyć długo, jednak gdy w końcu zaczyna uświadamiać, że ukochany święta i weekendy będzie spędzać ze swoją rodziną, że nie potrzebuje dziecka od tego związku, więc zaczyna myśleć o rozstaniu.

Główny problem kobiety tkwi w tym, że ona w całości pogrąża się w stosunkach i bardzo trudno raz za razem jest się rozstawać ze swoim ukochanym. Z tego więc powodu poprawne rozstawanie z żonatym kochankiem powinno zawierać etap przygotowawczy. Na początku kobieta musi uświadomić, że potrzebuje zdrowego egoizmu. Zazwyczaj z takich stosunków czerpie zadowolenie jedynie mężczyzna, natomiast kobieta zawsze czeka na niego, tęskni, więc przed rozstaniem się musi maksymalnie zaplanować swój czas, aby nie myśleć o ukochanym.

Oto co można zrobić, aby zmniejszyć przywiązanie do mężczyzny:

  1. Nie siedzieć w domu – częściej spotykać się z kolegami, chodzić do teatru, kina, muzeum.
  2. Kupić wesołego pupila – kota lub pieska.
  3. Wypełnić swoje życie pozytywnymi emocjami – podróżować, skoczyć ze spadochronem, wybrać się na biwak.
  4. Pokochać siebie i czerpać zadowolenie z każdej chwili – z ciepłego słoneczka, aromatycznej herbaty, etc.

Jak się rozstać z żonatym mężczyzną i co mu powiedzieć?

Następny krok – zerwanie. Jeśli poprzednie przygotowanie przebiegało we właściwy sposób mnóstwo pozytywnych wrażeń powinno pomóc ci przeżyć rozstanie z ukochanym. Oprócz tego większość mężczyzn, gdy uświadamia sobie, że już nie jest centrum wszechświata prowokuje rozstanie poprzez zazdrość i obrazy.

jak się rozstać z żonatym

Rozmowę z byłym kochankiem nie warto rozpoczynać od pretensji – nie warto, aby został twoim wrogiem. Na początku można podziękować mężczyźnie za przyjemne przeżycia, jednak później musisz zdecydowanie dać do zrozumienia, że wszystko jest skończone. Jeśli facet potrzebuje przyczyn należy wymienić tę podstawową – chcesz mieć pełnowartościową rodzinę i dzieci.

Po rozstaniu z ukochanym nie warto poddawać się jego prowokacjom „ostatni seks”, „wieczór wspomnień”. Najlepiej zerwać z żonatym kochankiem od razu, jedynie witając się w czasie spotkań. Kobieta zawsze musi pamiętać – jest jedyną, jest warta powagi i cennych stosunków bez kłamstwa.

 
Powiązane artykuły:
Korzystne ćwiczenia, jak zapomnieć o człowieku, który pociąga?
Natrętne myśli o człowieku, z którym nie złożyły się stosunki mogą przeszkadzać żyć i obcować z innymi ludźmi. Zapomnieć człowieka istnieje nieprosto, lecz jednak za pomocą niektórych rad być może zrobić to szybciej.
Odszedł mąż – jak go odzyskać?
Utracić bliskiego człowieka jest bardzo chorobliwie. Zwłaszcza w tych sytuacjach, kiedy ten człowiek to ulubiony mąż. W próbach przywrócenia żona i wiele kobiet dopuszczają się szeregu błędów, zza których mężczyzna może nie pójść na zbliżenie.
Jak ładnie rozstać się z chłopakiem?
Czasami zdarza się tak, że miłość jest, jednak stosunki już nie przynoszą radości, a tylko obciążają. Prosto milcząco zniknąć z życia byłego kochanka, czy prowokować z nim niesnaski, żeby rozejść się - nie najlepszy wariant zakończenia stosunków.
Jak zapomnieć o ukochanym mężczyźnie? Porady psychologa
Rozwód z kochanym człowiekiem może doprowadzić do depresji. W taki okres u niektórych dziewczyn absolutnie przepada interes do życia, a świat naokoło zdaje się szarym i mrocznym. Rady psychologa pomogą znaleźć wyjście z depresji.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty