Jak się zmienia ciało kobiety po porodzie? Zwykłe kobiety vs modelki Victoria’s Secret

Dziś współczesne kobiety uczą się akceptować własne ciało, które często zmienia się po porodzie i wygląda inaczej niż ciało smukłej modelki.

Ponieważ każda kobieta, zwłaszcza młoda matka, zawsze wygląda zjawiskowo i bosko. Najważniejsze, aby czuła się dobrze we własnym ciele.

Wiele kobiet przejmuje się rozstępami i zbędnymi kilogramami, z którymi muszą się borykać po porodzie. Doskonale uświadamiają sobie, że to są naturalne skutki porodu, jednak nic nie mogą poradzić na stres i zdenerwowanie, które je ogarniają.

Nie ma nic lepszego niż patrzeć na kobietę, która uczy się akceptować własne ciało po porodzie. Ciało zmienia się nie do poznania, przybiera bardziej puszystych i kobiecych kształtów. Kobieta nie powinna wyglądać jak kości i skóra.

Bohaterka niniejszej sesji zdjęciowej postanowiła pokazać całemu światu, jak zmienia się ciało kobiety po porodzie. Zdjęcia kobiet po porodzie są raczej rzadkością, ponieważ przedstawicielki płci pięknej krępują się eksponować swoje ciało, które w porównaniu do ciała modelki wygląda przerażająco.

kobieta

W tym przypadku najważniejsze jest nowe spojrzenie na sytuację, które pomoże pozbyć się depresji, zdołowania i stresu.

Po porodzie wiele kobiet bardzo szybko powraca do formy i poprzednich kształtów. Natomiast piękne panie, którym nie udaje się tego zrobić, mogą się pochwalić obfitymi, kobiecymi kształtami.

model

Wiele kobiet zaczyna stosować rygorystyczne diety, doszukiwać się mankamentów w swojej figurze, zamiast tego, aby zaakceptować swoje wady i zmienić je w zalety. Każda kobieta powinna uświadomić sobie, że najważniejsze to zdrowie i naturalna uroda, a nie sztuczne piękno.

Zdjęcia modnych blogerek i modelek zawsze są obrabiane przez specjalne programy, dzięki czemu wyglądają nieskazitelnie. Dziewczyny, które przez całe swoje życie stosują źle zbilansowane i szkodliwe diety, mają problem z włosami, paznokciami i skórą.

foto

Przyjmuje się, że na powrót do stanu sprzed ciąży potrzeba średnio roku. Ciąża stanowi ogromne wyzwanie dla organizmu kobiety. Nic więc dziwnego, że po urodzeniu dziecka kobiety zmagają się z wieloma zmianami w swoim ciele.

Muszą przygotować się także na zmianę rozmiaru piersi. U wielu kobiet następuje naturalne powiększenie biustu w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka, zwłaszcza jeśli karmią dzidziusia piersią.

Dolegliwości w połogu potrafią naprawdę zatruć życie, dlatego kobieta w tym okresie powinna się czuć szczęśliwa i atrakcyjna. To na pewno pomoże jej sprostać wszystkim wyzwaniom macierzyństwa.

modelka

Uświadomienie tego, że jesteś atrakcyjna nawet po porodzie, pomaga milionom kobiet na całym świecie pokonać depresję i stres podczas połogu. To z kolei pozytywnie wpływa na relacje w rodzinie, pomaga kobiecie czuć się szczęśliwą i piękną.

źródło:Boredpanda
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty