Jak spełnić marzenia? 8 wskazówek, jak kierować prośby do Wszechświata

Każdy z nas o czymś marzy. Ktoś przypomina sobie o swoich marzeniach i życzeniach tylko w Sylwestra, a ktoś myśli o nich codziennie. Jeśli chcesz, aby twoje marzenia zawsze się spełniały, musisz je poprawnie wypowiadać i kierować do Wszechświata. Mamy dla Ciebie kilka skutecznych wskazówek, jak to robić.

Istnieje przekonanie, że myśl ludzka jest materialna. Czasem jednak same chęci nie wystarczą. Musisz wiedzieć, co należy robić, aby się marzenia spełniały, przy tym kierując się niektórymi wskazówkami. Niektóre z nich są powszechnie znane, inne natomiast będą prawdziwym zaskoczeniem dla Ciebie. W niniejszym zestawieniu 8 sekretów, jak kierować prośby do Wszechświata.

1. Pozytywne nastawienie i wiara w to, że wszystko się uda!

praca

Nie tylko ludzie lubią uśmiechnięte i pozytywne osoby. Wszechświat też je lubi. Zanim pomyślisz jakieś życzenie i skierujesz swoją prośbę do Wszechświata, pozbądź się wszystkich negatywnych emocji i myśli. Doskonale się do tego nadaje medytacja i relaksująca muzyka. Strach, wątpliwości są wielką przeszkodą do realizacji naszych marzeń. Pozytywne nastawienie i wiara w to, że wszystko się uda, zbliży cię do urzeczywistnienia marzeń.

2. Konkrety, żadnej cząstki "nie"

marzenie

Wszechświat lubi konkrety i dokładnie sprecyzowane prośby. Większość z nas właśnie ma problem z precyzją i konkretami. Do końca nie wiemy, czego chcemy. Chcielibyśmy odpocząć, ale nie możemy dokładnie sprecyzować, jak ma wyglądać ten wypoczynek. Odpowiedź Wszechświata: Chcesz odpocząć? Złamana noga da ci możliwość przez 2 miesiące leżeć na kanapie bez ruchu. Jeśli natomiast powiesz sobie, że w sierpniu na pewno wybierzesz się na wakacje na Malediwy, to Wszechświat cię usłyszy i pomoże zrealizować marzenie. Im jaśniejsze komunikaty myślowe do niego docierają, tym szybciej i sprawniej może on dostarczyć nam informacje, o które prosiliśmy.

Jeszcze jeden istotny szczegół. Wszechświat nie akceptuje cząstki "nie" natomiast sama w sobie jest swoistą rezygnacją już na samym początku ze swoich marzeń.

3. Wypowiadanie życzeń tylko w czasie teraźniejszym

auto

Przestań używać słów "chciałbym", "chciałabym", ponieważ mają w sobie wiele gdybania. Wszechświat chce, abyś wypowiadał życzenia w czasie teraźniejszym. Nie mów: "Chcę kupić Mercedesa", tylko mów: "Kupiłem Mercedesa". Jak już wspominaliśmy wcześniej, myśl ludzka jest materialna. Zazwyczaj życzenia, wypowiadane przez ludzi, są osiągalne.

4. Pamiętaj o emocjach

sukcess

Życzeniom i marzeniom powinny towarzyszyć właściwe emocje i uczucia. Na przykład, jeśli marzysz o nowym samochodzie, to twoje marzenie o wiele szybciej się zrealizuje, jeśli wyobrazisz sobie, jak do niego wsiadasz, poczujesz zapach nowej tapicerki, usłyszysz ryk silnika. Emocje powinny być tylko pozytywne. Im silniejsze emocje, tym lepiej.

5. Słowo kluczowe

wiara

Prośbom, kierowanym do Wszechświata, powinno towarzyszyć jakieś słowo kluczowe, które będziesz wypowiadać zawsze po tym, jak pomyślisz życzenie. Wszechświat w taki sposób zrozumie, że do końca sprecyzowałeś i wypowiedziałeś swoje życzenie. Najlepiej powtarzać słowo: Wierzę!

6. Wszechświat lubi stałość

rodzina

Niektórzy uważają, że wystarczy życzenie pomyśleć, skierować do Wszechświata i o nim zapomnieć. Nic bardziej mylnego. Do niego trzeba wracać znowu i znowu. Przynajmniej kilka razy w tygodniu wyobrażaj sobie swój nowiutki samochód. Wszechświat można porównać do zapominalskiej kobiety, której cały czas trzeba przypominać o swojej prośbie.

Pamiętaj także o tym, że nie możesz każdego dnia zmieniać swoje życzenia i marzenia. Jednego dnia marzysz o Mercedesie, drugiego o BMW, a później wcale rezygnujesz z marzenia o samochodzie. Nie może tak być. Wszechświat może się pogubić w tym wszystkim i w końcu nic nie dostaniesz.

7. Życzenia nie można wypowiadać na głos

marzenia

Istnieje przekonanie, że życzenia należy zachować w tajemnicy. Nie warto wypowiadać je na głos i mówić komuś o tym, że skierowałeś jakąś prośbę do Wszechświata. Marzenia i życzenia lubią ciszę. Ludzka zawiść i złe oko mogą zniwelować cały wysiłek i nie otrzymasz to, o co prosiłeś.

8. Wszechświat zawsze wysyła sygnały

znaki

Po tym, jak skierowałeś swoją prośbę do Wszechświata, on zabiera się do tego, by ją wykonać. Jednak nie spodziewaj się, że będziesz leżeć na kanapie, nic nie robić i nowe mieszkanko niespodziewanie spadnie ci na głowę. Wszechświat będzie ci dawać wskazówki, co masz robić, by zarobić na nowe mieszkanie czy samochód. Mogą to być różne wskazówki, w zależności od tego, o co prosisz i o czym marzysz. Zwracaj uwagę na wszystkie sygnały, wysyłane przez Wszechświat, bo to one pomogą ci zrealizować wszystko, o czym marzysz.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty