Jak sprawić, żeby mąż bał się stracić żonę?

jak sprawić żeby mąż bał się stracić żonę

Jeśli człowiek boi się stracić żonę, to raczej nie będzie patrzeć na inne kobiety i zachowywać się w rodzinie po chamsku. Jak zmusić męża bać się stracić żonę? O tym można dowiedzieć się z zaleceń psychologów rodzinnych.

Jak zmusić męża szanować i doceniać żonę?

Pytanie zachowania w rodzinie wzajemnej miłości i szacunku stoi nie tylko przed przeciętnymi kobietami. Nawet najpiękniejsze, przebojowe i utalentowane przedstawicielki płci pięknej mogą być opuszczone przez mężów. Okazuje się, że gwarancji zachowania miłości na wiele lat po prostu nie ma. Jednak kobieta może podjąć pewne kroki, które sprawią, że mąż będzie się bał ją stracić.

Może to banalnie brzmi, lecz ludzie zawsze boją się stracić niezwykłe kobiety, które w każdej sytuacji pozostają same sobą. Psychologia kobiety zorganizowana w taki sposób, że ona prawie zawsze potrafi dostosować się do mężczyzny jak liana, która spowija silne drzewo. I z czasem męża zaczyna to drażnić, on przestaje traktować żonę jak osobowość i jako wynik – szanować i cenić.

Kobieta musi siebie doceniać, ale przy tym nie zadzierać nosa, a darzyć szacunkiem męża. Mężczyzna musi być niekwestionowanym autorytetem, wszystkie słowa krytyki lub rozbieżności w opiniach mogą być wypowiedziane wyłącznie na osobności. Wzajemny szacunek – to drugi po miłości filar, na którym trzyma się rodzina i to jego w pierwszej kolejności powinna budować kobieta, która postanowiła znaleźć odpowiedź na pytanie: jak nauczyć męża doceniać żonę?

Aby wyznaczyć wiodące czynniki, które ceni mężczyzna, rodzinni psychologowie radzą, aby przyjrzeć się bliżej do rodziny męża. Nie jest tajemnicą, że prawie zawsze mężczyźni wybierają żony podobne do swoich matek. Dlatego szczególnie wysoko cenią te kobiety, które mają cechy ich matek. A zalety te mogą być bardzo różne – od talentu piec pyszne ciasta i smażyć smaczne kotlety do umiejętności czytania rysunków i schematów.

Oprócz tego szacunek od mężczyzn mają i takie kobiety, które dobrze orientują się w tradycyjnie męskich dziedzinach. Mąż na pewno będzie z dumą opowiadać znajomym o tym, że jego żona świetnie prowadzi samochód i razem z nim kibicuje ulubionej drużynie piłkarskiej.

Jednak i pozwalać sobie za dużo w męskich sprawach nie warto – jeśli żona sama naprawia gniazdka i zmienia uszczelkę w kranie, u męża może pojawić się poczucie zbędności.

A jeszcze psychologowie dają jedną uniwersalną radę, jak wzbudzić i podtrzymywać męskie zainteresowanie: polecają kobiecie pozostać dla mężczyzny w pewnym stopniu niedostępną, tajemniczą. Przedstawiciele silniejszej płci zawsze byli myśliwymi, więc gdy zdobycz została ujęta, zaczynają się nudzić i z ciekawością rozglądać się na boki. A jeśli kobieta pozostaje nieuchwytna, mężczyzna boi się ją stracić i nie spuści z żony oczu. Wtedy już im nie w głowie inne kobiety...

Jak zmusić mężczyznę robić prezenty?

Czuć się ukochaną pragną wszystkie kobiety i mężczyźni doskonale wiedzą o tym. Jednak często nie wiedzą, że kobieta może czuć się opuszczona i samotna bez prezentów. I w żadnym wypadku nie można uznać pragnienie dostać prezent za przejaw egoizmu. To normalny instynkt, który pochodzi z tych czasów, kiedy mężczyzna dla utrzymania miłości i zainteresowania kobiety był zmuszony stale przynosić w ich dom zdobycz. jak sprawić żeby mąż cenił żonęJeszcze o wiele bardziej szczodrą niż mąż sąsiadki.

Oto porady psychologa, które podpowiedzą, jak zmusić mężczyznę robić prezenty:

  1. Prezentów nie wolno żebrać, jednak czasem warto delikatnie podpowiedzieć, żeby mężczyzna wiedział, że właśnie to może zadowolić jego ukochaną.
  2. Trzeba okazywać prawdziwą radość z otrzymania każdego, nawet najmniejszego prezentu; mężczyzna będzie zadowolony i na pewno jeszcze nie raz będzie chciał przeżyć te emocje.
  3. Prezentów nie tylko oczekują, ale i dają – ukochanemu też będzie miło dostać rzecz, podarowaną z całego serca.
 
Powiązane artykuły:
Сechy niezapomnianej kobiety – jak stać się najlepszą kochanką swojego męża?
Żeby zostać lepszą kochanką dla mężczyzny należy po prostu kochać go i starać się tak, by jemu było dobrze. Iść na ustępstwa, wykazywać inicjatywę i nie bać się eksperymentować w łóżku. A jeszcze nie zapominać, że zaczyna się wszystko od flirtu.
Rady dla kobiety poszukującej uczciwego sponsora – jak znaleźć bogatego kochanka?
Z tego artykułu dowiadujecie się, jak znaleźć bogatego kochanka w krótkim terminie zwyczajnej dziewczynie. Na co warto zwrócić uwagę, jak wyglądać i zachowywać się przy spotkaniu z pożądanym obiektem? Czytamy i bierzemy na notatkę.
Jak zmusić faceta myśleć o tobie, czyli jak zwrócić na siebie uwagę mężczyzny?
Lubicie go, macie jego foto u serca i nie znajdujecie sobie miejsca od tremy, kiedy on idzie obok? A on nie zwraca uwagi? Nie rozpaczajcie, jest dużo skutecznych sposobów, które pomogą przyciągnąć do siebie uwagę chłopca.
Jak flirtować z chłopakiem za pośrednictwem komunikatora internetowego?
Ten artykuł opowie o tym, jak można nauczyć się sztuki flirtu nie tylko przy osobistej znajomości, ale i korespondencji. Dowiadujecie się, jak budować frazy, które tematy można podejmować przy obcowaniu w socjalnych sieciach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty