Sposoby na zachęcanie chłopaka – jak sprowokować faceta do pocałunku?

jak sprowokować faceta do pocałunku

Co to za związek, jeśli nie ma w nim kontaktu fizycznego? Przecież człowiek nie tylko za pomocą słów, ale i czynów może wyrazić swój stosunek do kogoś.

Jeśli chcesz sprowokować faceta do pocałunku, warto zastanowić się, czy potrzebny ci jest taki facet. Ale zdarzają się różne sytuacje. Na przykład jeśli twój chłopak jest nieśmiały, musisz uciekać się do pewnych tricków. Najpierw należy stopić lód i przełamać bariery, jeśli jeszcze one są. Staraj się przypadkowo dotykać go, ale nie bądź natrętna, w przeciwnym razie to może go przestraszyć. Jeśli czujesz się komfortowo i facet nie próbuje odgrodzić się od ciebie, więc pierwszy sukces już osiągnęłaś.

Jak sprowokować faceta do pocałunku?

Dziś internet jest pełen porad na temat stosowania błyszczku nasyconych kolorów i korzystania z luksusowych perfum. Należy wiedzieć, że faceci nie znoszą ostrych i mocnych zapachów. Błyszczyk i szminka mogą nawet zrazić do siebie młodego człowieka, ponieważ kojarzą się z pułapką na muchy. Będziesz w kłopotliwej sytuacji, jeśli przy pierwszym pocałunku szminka pozostanie na męskich ustach. Wielu facetów to wręcz odpycha. Postaraj się stworzyć przyjazną atmosferę, w której będziecie czuć się komfortowo. Wielu chłopaków martwi się, bo trudno im się zdecydować na taki krok. Można mu powiedzieć, jak długo szykowałaś się na to spotkanie, dobierając makijaż i strój. Taka szczerość pomoże wam zbliżyć się i rozładować napięcie.

Jak sprowokować faceta do pocałunku? Odpowiedź jest prosta: zwykle całują się przy pożegnaniu. W tym momencie spróbuj znajdować się maksymalnie blisko. Obróć się do faceta twarzą i spójrz mu w oczy. Można rzucić ukradkowe spojrzenie na usta, ale niezbyt otwarte. W tym momencie musi nastąpić pocałunek. Jeśli facet znowu nie wykazuje chęci, możesz go pocałować w policzek, aby zmniejszyć poczucie niezręczności i usprawiedliwić taką bliskość.

Możesz również porozmawiać z nim o tym. Tylko nie trzeba robić aluzji. Po prostu powiedz mu, że chcesz go pocałować, ale nie wiesz jaka będzie reakcja. Jeśli między wami coś jest, najprawdopodobniej rozmowa zostanie przerwana właśnie pocałunkiem.

Zebraliśmy kilka opcji, które pomogą ci uzyskać długo oczekiwany pocałunek.

Jak zachęcić chłopaka do pocałunku?

Jeśli jeszcze nie spotykacie się, należy dać mu nadzieję na waszą wspólną przyszłość. Być może boi się przyznać do swoich uczuć i nie jest pewien czy kochasz go. Bardzo ważne jest, aby być szczerą i prawdziwą. Staraj się spędzać z nim więcej czasu, przy tym nieświadomie dotykaj go. To pozwoli wam się odprężyć i czuć się pewniej.

Twoje usta powinny być atrakcyjne. Tu nie chodzi o szminkę, a o prostym nawilżaniu i pielęgnacji. Jest mało prawdopodobne, że facetowi może się spodobać dziewczyna z suchymi i popękanymi ustami.

Pamiętaj, że wystrój powinien być odpowiedni. Być może młody człowiek martwi się, że coś może przeszkadzać. Jeśli czujesz, że twój facet po prostu nie może zdecydować się, pocałuj go sama lub poproś o to. Zrób to, aby potem nie żałować o romantycznej, ale zmarnowanej chwili. Jak sprowokować faceta do pocałunku? Jest jeszcze jeden sposób. Można powiedzieć facetowi, że nie umiesz się całować. Można nawet żartobliwie poprosić go nauczyć jak to robić. Jeśli mu się podobasz na pewno nie odmówi ci, ale tu mogą być wyjątki.

Musisz mieć schludny wygląd. Nie należy stosować wielu kosmetyków. Po prostu uwierz, że jesteś piękna i to będzie miało dobry efekt. Podczas rozmowy staraj się być sobą. Nie bądź natrętna. Możesz udawać lekką niedostępność, która sprawi, że będziesz bardziej atrakcyjna.

Jeśli naprawdę jesteście zakochani, pocałunek prędzej czy później się stanie, dlatego nie warto przyśpieszać wydarzeń. Uwierz mi, że długi czas oczekiwania sprawi, że twój pocałunek będzie niezapomniany. W tym czasie zbliżysz się z facetem i będziesz czuć się maksymalnie komfortowo.

 
Powiązane artykuły:
Serdeczne przywiązanie – czyli jak rozpoznać swoje uczucia?
Nim człowiek zaczyna przeżywać takie przepiękne uczucia jak miłość, on zderza się z serdecznym przywiązaniem, czyli tym stanem, który nazywają zakochaniem. Co to takiego serdeczne przywiązanie i jak od niego pozbywać się? O tym dowiadujecie się dalej.
Miłość przeciwko namiętności
W tym nowym artykule opowiemy o tym co jest silniejsze - namiętność, czy miłość i o tym, jak wyróżnić takie bliskie uczucia, żeby wiedzieć, jak z tym żyć dalej?
Miłość i związek – etapy, jakie przechodzi związek
Miłość i związek – temat, co omawia się we wszystkie czasy. Proponujemy ciekawą informację o najważniejszych życiowych okresach, które dużo w czym determinują scenariusz późniejszego rozwoju.
Poszukiwanie wymarzonego faceta – jak zrozumieć, że to właśnie twój mężczyzna?
Pragnienie znaleźć dostojnego partnera całkiem normalne, lecz wiele osób roniło szanse dane losem, tak nie rozpoznawszy drugiej połówki. W tym artykule potraficie znaleźć informację o tym jak zrozumieć, że człowiek – twój los.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty