Jak stać się bogatym? Czyli sposoby na zostanie milionerem

jak stać się bogatym

Ten, kto dzisiaj stara się znaleźć pracę przez internet często dostawał powiadomienia, w których na pytanie jak stać się bogatym, dawano krótką odpowiedź: bardzo prosto. Warto tylko kupić proponowane szkolenie za jakąś (zwykle niewielką) sumę pieniędzy i można szykować worki, aby składać płon z pieniędzy i nadal leniuchować na kanapie. Najczęściej te obietnice są "mydlaną bańką".

Jest i inny "sprawdzony" sposób: mów sobie codziennie, że jesteś człowiekiem bogatym, i bogactwo samo popłynie do ciebie niczym rzeka. Ach, gdyby wszystko było tak proste! Jeśli jesteś ciekaw, jak stać się bogatym i szczęśliwym, trzeba zdawać sobie sprawę, że od ciebie wymagane są poważne wysiłki, dużo czasu, posiadanie pewnej ilości wiedzy i umiejętności oraz wielkie pragnienie, aby zmienić swoje życie na lepsze.

Jeśli zdecydujesz się zostać bogatym...

Jeśli podjąłeś tę niezachwianą decyzję, musisz zrozumieć, że nie da się dziś zasnąć ubogim, a jutro obudzić się milionerem:

  1. Trzeba rozpocząć własny interes, który twoim zdaniem pomoże na początek poprawić sytuację finansową, a z czasem zacznie przynosić dochód.
  2. Nie jest wykluczone, że nabijesz sporo guzów zanim będziesz w stanie zrozumieć, jak stać się bogatym i szczęśliwym; może nawet trzeba będzie zrezygnować z pierwotnego wyboru swojego interesu; ale jeżeli twoje postanowienie jest mocne i będziesz niestrudzenie dążyć do swojego celu, wtedy będziesz skazany na sukces.
Biznes "od zera"

Wiele przedstawicielek płci pięknej interesuje się, jak stać się bogatą kobietą "od zera", i czy to jest możliwe w ogóle. Praktyka kobiet, które osiągnęły sukces potwierdza – to jest możliwe, ale nie jutro, nie za miesiąc. Jeśli w ogóle nigdy nie zajmowałaś się biznesem, trzeba zapoznać się z doświadczeniami innych, bo nawet sprzedawać przez cały rok na rynku pietruszkę (a to też biznes) trzeba umieć. Droga do bogactwa, zwłaszcza "od zera", jest długa i niełatwa. Wymaga wiedzy i dużego nakładu czasu, aby dostać się do "lśniących szczytów bogactwa". Jeśli jesteś gotowa pobierać naukę u ludzi sukcesu inwestując w wiedzę, jeżeli nie pieniądze, to poświęcając dużą ilość czasu, problem, jak być szczęśliwą i bogatą kobietą, rozstrzygnie się znacznie szybciej.

 
Powiązane artykuły:
Jak żyć oszczędnie? Czyli nauka gospodarowania własnymi finansami
Wiele osób tracą swoje pieniądze na absolutnie niepotrzebny towar. Jeśli nauczyć się poprawnie rozporządzać swoimi finansami i oszczędzać, to można nagromadzić potrzebną sumę i nabyć rzeczywiście potrzebne rzeczy.
Jak żyć, jeśli nie ma pieniędzy, czyli co robić, jeśli twoje potrzeby przekraczają twoje możliwości finansowe?
Życie zabarwia się do ciemnych farb, kiedy nie ma pieniędzy, lecz wyjście z położenia jest zawsze. Można znaleźć podrabianie, spróbować coś sprzedać, czy zająć trochę środków u krewnych.
Jak oszczędzać pieniądze? Czyli zarządzanie finansami domowymi
Pieniądze. Stare przysłowia nieraz udowadniały, że one to najwyższe zło dla człowieka. Jednak pieniądze nie mogą być złem czy dobrem, a wszystko zależy od tego, w czyich rękach one znajdują się i jak je zarabiają i tracą.
Magiczna sztuka zarządzania energią pieniędzy. Czyli jak sprawić, by pieniądze cię pokochały?
Magicznej sztuki zarządzania energią pieniędzy można nauczyć się, lecz do tego trzeba pojąć jej prawa i reguły. Nie wolno skarżyć się i narzekać na los, należy zacząć działać, dokładać wysiłków dla otrzymania pożądanego wyniku.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty