Jak szybko pozbyć się boczków?

jak szybko pozbyć się boczków

Boczki, które widoczne są pod ubraniem, delikatnie mówiąc wyglądają niezbyt ładnie. Pozbyć się ich jest dosyć trudno, ponieważ tłuszcz w tej części ciała spala się powoli. Aby rozwiązać owy problem będziesz potrzebowała podejścia zespołowego, dlatego pytanie, jak się pozbyć boczków, będzie aktualne. Podczas odchudzania należy poprawnie się odżywiać i regularnie uprawiać sport. Od razu chcemy podkreślić, że nie można schudnąć w jakiejś jednej konkretnej części ciała, ponieważ tłuszcz spala się w całym ciele.

Zasady odżywiania – jak się pozbyć boczków w warunkach domowych?

Nie można osiągnąć dobrych wyników, jeśli nie zmienić zasad odżywiania. Istnieje kilka istotnych zasad, których należy przestrzegać:

 1. Organizuj odżywianie maleńkimi dawkami. Musisz to zrobić, aby nie odczuwać głodu i normalizować metabolizm. Najważniejszy posiłek – to syte śniadanie, natomiast kolacja powinna być maksymalnie lekką.
 2. Jeśli chcesz mieć ładną talię, w takim wypadku musisz zrezygnować ze słodyczy, dań mącznych, tłustego, słonego pokarmu.
 3. Przede wszystkim twoje menu powinno składać się z owoców i warzyw, które są bogate w błonnik, a on jest potrzebny do normalnego funkcjonowania układu pokarmowego. Spożywaj rybę, chude mięso i drób.

Jeszcze jeden warunek, aby pozbyć się boczków w warunkach domowychmusisz pić około 1,5 l wody codziennie. Po pierwsze woda zaspokaja głód, po drugie odgrywa istotną rolę w procesie przemiany materii.

Jakie ćwiczenia pomogą pozbyć się boczków?

Trening powinien składać się z ćwiczeń, podczas których będą zaangażowane wszystkie mięśnie brzucha. Do spalania tłuszczu idealnie pasuje aerobik. Można wybrać bieganie, skoki, etc. Ćwiczyć należy trzy razy tygodniowo, zaczynając od 20 minut, a następnie trzeba wydłużyć czas trwania treningów do 40 min. Robimy 3 podejścia po 12 powtórzeń.

Oto ćwiczenia, które pomagają pozbyć się boczków:

 1. Skośne skręty. Połóż się na plecach, zegnij nogi w kolanach, łydkę jednej nogi połóż na kolano innej. Ręce załóż za głowę, część lędźwiowa obowiązkowo powinna być przyklejona do podłogi. Podnosimy barki, następnie plecy, jednocześnie robimy skręty w lewo i prawo. Podczas wykonywania ćwiczenia plecy nie powinny znajdować się na podłodze.
 2. jak szybko pozbyć się boczków w warunkach domowych 1
 3. Boczna deska. Jeśli cię interesuje pytanie, jak się pozbyć boczków, zwróć uwagę na owe proste, ale bardzo skuteczne ćwiczenie. Połóż się na boku. Unieś się i oprzyj ciężar ciała na łokciu i stopie. Drugą ręką chwyć się pod bok. Ciało powinno tworzyć linię prostą. Uważaj na to, aby część lędźwiowa nie była wygięta. Powtórz to samo ćwiczenie na innej stronie.
 4. jak szybko pozbyć się boczków w warunkach domowych 2
 5. Skłony. Weź do rąk laskę sportową i umieść ją na barkach. Nogi umieść na szerokości barków. Wykonuj skłony na początku w jedną, w potem w drugą stronę. Można wykonywać skłony z hantlami. W takim wypadku należy je wziąć do rąk i trzymać w okolicy bioder.
 6. jak szybko pozbyć się boczków w warunkach domowych 3
 7. Skręty na siedząco. Aby szybko się pozbyć boczków w domu wykonuj następujące ćwiczenie: usiądź na podłodze, zegnij nogi i zatrzymaj je w takiej pozycji. Weź do rąk hantle i wykonuj skręty na początku w prawo, a później w lewo. Plecy powinny być wyprostowane.
 8. jak szybko pozbyć się boczków w warunkach domowych 4

Pozbyć się boczków można za pomocą hula hop, jednak pamiętaj o tym, że musisz kręcić plastikową obręczą około 30 minut dziennie. Istnieją różne warianty hula hop uzupełnione kulkami masażowymi, które pomagają pozbyć się tłuszczu.

 
Powiązane artykuły:
Joga sposobem na płaski brzuch
Żeby pozbyć się od zbędnej wagi jest potrzebny wysiłek fizyczny. W tym artykule potraficie znaleźć informację, odnoszącą się do korzyści i reguł wykonania ćwiczeń z jogi, a także przykład efektywnych asan.
Talia – jak ją uzyskać?
Piękna, cienka talia jest ozdobą dowolnej kobiety. Na żal, od przyrody jej mają nie wszystkie. W tym artykule dowiadujecie się, które ćwiczenia można wykonywać, żeby zrobić talię cienką.
Ćwiczenia na mięśnie brzucha z piłką fitball
Jeśli chcecie ćwiczyć w domu, wtedy nabądźcie piłkę fitball, którą można wykorzystać dla pompowania różnych części ciała. W tym artykule potraficie znaleźć przykład ćwiczeń na prasę, które wykonują się na piłce fitball.
Jak prawidłowo robić brzuszki, aby pozbyć się brzucha?
Nawet niewielki brzuch trudno nazwać ozdobą żeńskiego ciała, toż należy go pozbywać się. W tym artykule potraficie znaleźć główne reguły, a także opis efektywnych ćwiczeń, które pomogą napompować piękną prasę.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty