Jak szybko wyjść za mąż?

jak szybko wyjść za mąż

Kobieca uroda, jak i wszystko na tym świecie – jest niedługowieczna. W jakimś momencie, nawet tej kobiecie, która bardzo lubi swobodę, przychodzi myśl, że przyszła pora na to, aby wyjść za mąż. Mamusie, które spacerują z wózkami, już się nie wydają tymi, kto marnuje własną młodość, a całkiem odwrotnie, stają się powodem zazdrości, a weselne samochody ze wstążkami i dzwoneczkami więcej nie denerwują, a wywołują jedynie uczucie tęsknoty.

Cóż, jeśli naprawdę chcesz wyjść za mąż, to musisz szybko znaleźć męża. Jak to zrobić – to nie podstawowe pytanie, na początku musisz zrozumieć, po co musisz przyśpieszać dany proces: już nadeszła "właściwa pora" albo to po prostu twoja zachcianka.

Po co szybko wychodzić za mąż?

Musisz odpowiedzieć na to pytanie. Cała sprawa w tym, że pośpiech w ważnych sprawach nie zawsze doprowadza do czegoś dobrego, ponieważ szybki wybór męża i szybkie zawarcie ślubu może tak szybko się zakończyć rozwodem. Dokonaj analizy obiektywnych i subiektywnych przyczyn i jeśli one są naprawdę istotne, a ryzyko założenia rodziny z mało znanym mężczyzną cię nie przeraża, to szybciutko czytaj następne punkty, jak wyjść za mąż.

Jak szybko wyjść za mąż?

Osiągnąć sukcesu na tym polu jest dosyć trudno: dosyć dużo czynników, które uwzględnić jest dosyć trudno; nikt nie wie, jakim będzie wybraniec po upływie 10 lat, twoje przyszłe predyspozycje również przewidzieć jest bardzo trudno. Więc najważniejsze kryterium, na podstawie którego należy wybierać przyszłego męża – czy on odpowiada ci w danym momencie. Jeśli istnieją nieznaczne "minusy" – nic strasznego, ma je każdy. Jeśli natomiast nadużywa alkoholem, bierze narkotyki, gra w gry hazardowe – uciekaj od niego jak najdalej.

Jakim jest twój bohater?

Aby pomyślnie wyjść za mąż, zwracaj uwagę na następujących mężczyzn:

 1. Mądry i pomysłowy (dobrze dla kariery).
 2. Lubi zwierząt (nie jest okrutnym człowiekiem).
 3. Chojny (nie będzie takich problemów jak "sama zarabiaj sobie na futro").
 4. Odpowiedzialny (nie będzie bujać w obłokach i obiecać tego, czego nie może wykonać).
 5. Pracowity (po 5 latach ślubu, nie będziesz miała wrażenia, że wyszłaś za mąż za pasożyta).

Jeśli spotkałaś mężczyznę, który posiada przynajmniej trzy pierwsze cechy, to jest powodem, aby zastanowić się nad tym, aby wyjść za niego za mąż.

Jak szybko znaleźć męża?

W tym pytaniu nie warto podejmować nagłych decyzji.

Ponieważ życie jest nie do przewidzenia i przyszłego męża można spotkać gdziekolwiek, więc zrób swoje życie bardziej aktywnym: odwiedzaj kawiarnie, flirtuj (musisz wyglądać wspaniale 24 h na dobę), wycieczki, wystawy, kino, jednym słowem zwiększaj prawdopodobieństwo spotkania przyszłego męża.

Podpowiedź: przyszłego męża spotykają w pracy 21%, w miejscach publicznych 27% par, u wspólnych znajomych 16% par. Wniosek: więcej się komunikujemy, częściej wychodzimy w świat, przyglądamy się do kolegów.

Jak szybko wyjść za mąż?

Gdy już znalazłaś mężczyznę, sprawdziłaś go i on odpowiada minimalnym wymogom, musisz go skłonić do ślubu. Oto kilka porad, jak szybko wyjść za mąż.

 1. Dowiedz się jaki jest jego ideał żony( nie chodzi o jakieś wymyślone ideały, a o to jaką on marzy mieć żonę).
 2. Nawet jeśli jego ideał żony nie odpowiada twojemu, udawaj: później zrobisz wszystko po swojemu.
 3. Rób go szczęśliwym i nie narzucaj się: chociaż i chcesz bardzo wyjść za mąż, jednak podczas pierwszej randki nie warto pozwalać mu wiele rzeczy.

Co i kto może pomóc szybko wyjść za mąż?

Kilka rzeczy, które przyśpieszą ślub:

 • Drogie i przyjemne perfumy.
 • Własnoręczne przygotowanie wspaniałych dań.
 • Czyste i przytulne mieszkanie\pokój, w którym mieszkasz: musi wiedzieć, że jesteś wspaniałą gospodynią i możesz przekształcić nawet najbardziej zaniedbane mieszkanie na przytulny zakątek.

Ludzie, które pomogą szybko wyjść za mąż:

 1. Rodzice: muszą dać do zrozumienia, że tolerują twój wybór i już kochają przyszłego zięcia.
 2. Przyjaciele: muszą dać do zrozumienia, że z nimi można wesoło spędzać czas.

Opanować sztukę "szybkiego zamążpójścia" jest dosyć trudno, jednak przysłuchując się do niniejszych porad, przyśpieszysz proces poszukiwania i będziesz mogła realizować własne marzenie.

 
Powiązane artykuły:
Jeśli mężczyzna nie chce się żenić
Pytanie: "Co robić, jeśli mężczyzna nie chce żenić się"? zadają sobie miliony dziewczyn, czyje bezimienne palce tak i nie ubrały testamentowe kółko. Podjęłyśmy się za poszukiwania odpowiedzi na to pytanie. I oto których wyników nam udało się dosięgnąć.
Jak znaleźć męża?
Drużka woła was na kolejne, już daleko niepierwsze wesele, a wam nie to żeby o welonie i sukni myśleć, nawet pójść na uroczystość nie ma z kim. Lecz nie warto zasmucać się!
Jak poślubić mężczyznę? Czyli kroki do małżeństwa
Jeszcze nie tak dawno dziewczynie i do głowy nie przyszłoby zrobić chłopakowi propozycję ręki i serca. Lecz oto tylko i żyć z nim razem pod jednym dachem i udawać, że oni niby jak rodzina, przedstawicielka płci pięknej sobie by też nie pozwoliła.
Dlaczego nie mogę wyjść za mąż? Czyli jak nie zostać singielką?
Pytanie: "Dlaczego nie mogę wyjść za mąż"? zadają nawet piękne i udane kobiety. No oto nie biorą i wszystko! Przecież przyczyna kryje się całkiem nie w wyglądzie zewnętrznym, czy poziomie dochodu, a głęboko-głęboko w sercu dziewczyny.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty