Jak usunąć tłuszcz z twarzy?

jak usunąć tłuszcz z twarzy

Podczas, gdy gwiazdy Hollywood, które odpowiadają wszystkim kanonom smukłości, wstawiają implanty w policzki, wiele zwykłych dziewczyn są niezadowolone zbędną okrągłością i podskórnym tłuszczem na twarzy. Jeśli uważacie, że wasza twarz zbyt gruba, wam pomogą kompleksowe metodyki.

Skąd się bierze tłuszcz pod skórą twarzy?

Tkanka tłuszczowa rozdziela się pod skórą równomiernie, wychodząc z predyspozycji genetycznej. Gruba twarz, czy fałda na brzuchu – w sensie fizjologicznym to jeden i ten sam tłuszcz, nagromadzony przez nieprawidłowe odżywienie i siedzący tryb życia. I jeśli nabraliście wagę na twarzy, to oznacza, że należy skorzystać ogólnymi metodykami odchudzania, ponieważ lokalne spalanie tłuszczu nie jest możliwe.

Jak usunąć tłuszcz z twarzy?

Pierwszy środek zwalczania skórnego tłuszczu na twarzy – to korekcja diety. Nie potraficie zwyciężyć drugi podbródek, nadmiernie wzdęte policzki i owal oblicza bez przełączania się do zdrowej diety. Jej zasady są proste:

  1. Jedzcie tylko naturalne produkty spożywcze: mięso, drób, ryba, jajka, warzywa i owoce, produkty mleczne i zboża.
  2. Zrezygnujcie ze słodyczy i wyrobów cukierniczych – to główny wróg figury i przyjemnego owalu twarzy.
  3. Nie używajcie tłustych i smażonych potraw (zwłaszcza tłuszcze zwierzęce – sadło, tłuste mięso, sery i masło).
  4. Ograniczcie użytek dowolnych mącznych potraw, od chleba do makaronów i pieczywa. Dopuszczalnie zjadać tylko jeden kawałeczek zbożowego chleba dziennie.

Jeżeli jeść na takich zasadach, szybko przywrócicie swojej twarzy przyjemną formę i pozbędziecie się nadmiaru tłuszczu.

Dodatkowym narzędziem w walce o piękny owal oblicza stanie aktywność fizyczna – ona pomaga organizmowi aktywniej spalać tłuszcz, przez co na ogół szybciej zyskacie smukłość. Koniecznie zajmować się niemniej 2–3 godziny w tygodniu, przy czym idealnie podchodzą ćwiczenia aerobowe – bieg, bieg w miejscu, rower i podobne do tego.

 
Powiązane artykuły:
Samomasaż do odchudzania – rodzaje masażu
Wykorzystując pewną technikę i rekomendacje można samodzielnie przeprowadzić kurs masaża do odchudzania, który pomoże sprawić się z cellulitem i zbędnym tłuszczem w problematycznych miejscach.
Feng shui na zrzucenie nadwagi
Ten artykuł opowie o tym, który związek wzajemny między Feng shui i zbędną wagą. Jak zagospodarować swój dom, żeby wiarygodność nabierania zbędnej wagi sprowadzić do minimum? O tym dowiadujecie się po przeczytaniu.
Obręcze do odchudzania – obręcz sportowa i masująca
Obręcz do odchudzania – dostępny i niedrogi sposób polepszyć swoją figurę. W tym artykule opowiemy - jaką lepiej obręcz wybrać i jak korzystać dla osiągnięcia maksymalnego efektu?
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha – skuteczny trenażer
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha – to niewątpliwie najlepsze, co tylko można wymyślić dla mięśni tej części ciała. Żadne zwijania i podniesienie nóg nie zamienią rolki.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty