Jak uwieść faceta? 7 prostych zasad

Udane życie prywatne kobiety zależy nie tylko od jej seksowności, kobiecości, urody i sukcesu zawodowego. Jeśli chcesz zbudować szczęśliwy związek, potrzebujesz czegoś więcej.

Na pewno nie raz zwracałeś uwagę na to, że piękne kobiety zazwyczaj są singielkami, natomiast mniej atrakcyjne przedstawicielki płci pięknej cieszą się dużym powodzeniem wśród mężczyzn. A to wszystko dlatego, że uroda nie jest gwarancją kobiecego szczęścia. W niniejszym zestawieniu garść psychologicznych porad, jak zbudować szczęśliwy i udany związek.

1. Przestań wszystko kontrolować

podarunek

Owszem, życie zawodowe potrzebuje ciągłej kontroli. Jednak facet potrzebuje nieco osobistej przestrzeni, możliwości wyrażania własnego zdania, samorealizacji, w jego życiu jest coś więcej, niż tylko aspekt miłosny. Są kobiety, które lubią rozkazywać, natomiast wcale nie interesuje ich zdanie partnera. To największy błąd, który rujnuje szansę na związek. Każdy z partnerów, będąc w związku, powinien jednocześnie się czuć wolny. Tajemniczość i spontaniczność zdobią kobietę i przyciągają przedstawicieli płci przeciwnej. Natomiast nadmierna kontrola potrafi zatruć każdą relację i nie przynosi nic oprócz rozczarowania.

2. Pozwól mężczyźnie być mężczyzną

spacer

Pozwól się zdobywać i uwodzić. Daj mu możliwość prowadzić grę, dominować. Wtedy facet czuje się facetem. Bądź wyzwaniem dla mężczyzny, a nie łatwą do zdobycia kobietą. Im dłużej zachowasz własną tajemnicę i będziesz nieprzystępna, tym bardziej będzie chciał zdobyć twoje serce. Każdy mężczyzna ma naturę wojownika i zdobywcy, więc daj mu siebie zdobyć, być mężczyzną, a na pewno odwdzięczy ci się niezmierną miłością i wiernością.

3. Nie bądź dla niego niańką

obiad

Dziś większość kobiet są niezależne, samodzielnie rozwiązują problemy w pracy, domu, z przyjaciółmi, podejmują decyzje. Jednak nie warto być silną kobietą w związku. Pozwól facetowi podejmować decyzje i rozwiązywać problemy. Natomiast twoim głównym zadaniem jest wsparcie i wysłuchanie. Faceci doceniają kobiety, które potrafią słuchać i doradzić. Pozwól mu podejmować własne decyzje i nie bądź nadmiernie opiekuńcza i zaborcza.

4. Zapomnij o dominacji

randka

Nie warto się zmagać o to, kto w waszym związku ma decydujący głos i władzę. Związek to partnerstwo, a nie rywalizacja. Każdy z was ma równe prawa i obowiązki. Związek wymaga wysiłku i cierpliwości.

5. Nie mów o pieniądzach

rozmowa

Jeśli chcesz uwieść faceta, nie warto mówić o pieniądzach i swoich dochodach, zwłaszcza jeśli zarabiasz więcej od swego partnera. Nigdy nie pytaj go, ile zarabia i nie mów o swoich zarobkach. Rozmowy o pieniądzach sprawią, że będzie podejrzewał cię o materializm. Najlepiej rozmawiać o rzeczach niematerialnych.

6. Naucz się cieszyć z jego sukcesów

serce

Każdy sukces, nawet najmniejszy, zasługuje na uznanie. Naucz się cieszyć z jego sukcesów jak ze swoich własnych. Wsparcie to najważniejsze w związku. Pogłębia więź emocjonalną między partnerami. Nasze życie i szczęście składa się z drobiazgów i małych radości.

7. Nie poganiaj go do zaangażowania w waszą relację

kochanie

Nie naciskaj na niego i nie zmuszaj go do deklaracji. Musi dojrzeć do tego i sam podjąć decyzje bez wywierania presji. W tym czasie możesz mu się przyjrzeć, poznać jego wady i zalety, zobaczyć, jak się zachowuje w różnych sytuacjach, jakie ma wartości i priorytety życiowe. Uzbrój się w cierpliwość i nie przyspieszaj biegu zdarzeń. Wszystko ma swój czas.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty