Jak uwieść mężczyznę? Pięć podstawowych błędów, których nie warto popełniać

jak uwieść mężczyznę

Codziennie kobieta na swojej drodze spotyka mnóstwo mężczyzn, niektórzy spoglądają z zainteresowaniem, robią niewinne komplementy, jednak na tym wszystko się kończy. Więc w jaki sposób uwieść faceta, aby go naprawdę zainteresować? Wiele uważa, że wystarczy odkrytej sukienki i wysokich szpilek, aby od razu zauważyć oznaki uwiedzionego mężczyzny. Jednak to sposób, aby złapać pierwsze spojrzenie. Natomiast, aby uzyskać bardziej długotrwałe zainteresowanie, będziesz musiała dysponować nie tylko ładnymi ubraniami.

Jak zdobyć faceta?

Zanim ułożysz plan zdobycia, musisz zdobyć jak najwięcej informacji o mężczyźnie, który cię interesuje. Ponieważ sposoby, jak uwieść kolegę z pracy i żonatego mężczyznę, nie mogą się nie różnić. Nie musisz gromadzić mnóstwo informacji o nim, wystarczy kilka szczegółów o jego charakterze i zainteresowaniach. Następnie musisz wykazać własne zainteresowanie, starając się jak najczęściej przebywać z nim w nieformalnej atmosferze lub rozmawiać na różne tematy. W wypadku kolegi z pracy odpowiednią będzie przerwa obiadowa lub spotkanie w miejscu przeznaczonym do palenia. A następne porady pomogą ci uniknąć rozpowszechnionych błędów:

  1. Częste komunikowanie się jest rzeczą dobrą, jednak nie warto prześladować faceta. Pozostawiaj jemu i sobie wolną przestrzeń, nie pisz mu mnóstwo smsów, czasami odmawiaj spotkań.
  2. Jeśli postanowiłaś opowiedzieć mu o swoich uczuciach, to nie przesadź. Nawet najbliższy człowiek może się zmęczyć od ciągłego marudzenia.
  3. Nie kieruj się poradami z modnych czasopism, przekształcając się na dziewczynę-marzenie: ze średnimi zdolnościami rozumowymi, ale zadbaną i pokorną. Ponieważ chcesz, aby zakochał się w tobie, a nie w wymyślonym obrazku.
  4. Traktuj go z powagą, nie wątp w zdolności swego wybrańca, jednak zbytnio nie idealizuj. Nikt nie jest doskonały, więc musicie tolerować wady jeden drugiego.
  5. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak uwieść żonatego mężczyznę, to musisz zrozumieć, po co ci to jest potrzebne. Chcesz zająć miejsce jego żony, czy po prostu chodzi ci o krótkotrwałe stosunki? W pierwszym wypadku musisz być ostrożna, ponieważ mężczyźnie nikt nie może gwarantować, że ożeniwszy się z tobą, nie otrzyma kopii byłej partnerki. Drugi wariant jest prostszy, jeśli chodzi o wykonanie, jednak musisz zobaczyć jego żonę, aby zrozumieć czego mu brakuje w życiu małżeńskim, odnaleźć słabe strony.

O tym, że wysiłek nie był marny, opowiedzą oznaki uwiedzionego mężczyzny. Na przykład zmiana tembru głosu, na bardziej delikatny podczas rozmowy z tobą, szuka przyczyn, aby spotkać się. Czasami mężczyzna, który rozmawia z interesującą go dziewczyną denerwuje się, zaburza się tempo mowy (jąka się) albo po prostu krępuje się.

 
Powiązane artykuły:
Jak zostać kochaną i pożądaną?
Żeby stać się kochaną i pożądaną dla mężczyzny, trzeba pracować nad sobą, swoimi jakościami. Bardzo ważne mieć swoje interesy i nie zanurzać się do życia partnera w całości. Słuchać i słyszeć, poważać i nie dopuszczać do nie szanowania siebie.
Co lubią faceci w grze wstępnej?
"Tu i teraz" – prawda, myślicie, że o tym marzą wszyscy mężczyźni? Zgodzić się z tym trudno, znając jak oni lubią lekki petting. W naszym artykule opowiemy, co konkretnie lubią mężczyźni w grze wstępnej.
Jak zrozumieć, czy jesteś potrzebna mężczyźnie? Tajemnice męskiej psychologii
Każda kobieta szuka miłości i delikatności. Emocjonalna strona jest ważna dla żeńskiej połowy ludzkości o wiele więcej niż inne. Toż czasami u kobiet może powstawać kwestia o wiarygodności uczuć partnera.
Męska psychologia w stosunku do kobiet
Męska psychologia względem kobiet kardynalnie różni się od żeńskiej. W tym artykule opowiemy o psychologicznych właściwościach zachowania mężczyzn w różnych sytuacjach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty