Jak w oryginalny sposób dać w prezencie kobiecie pieniądze?

jak w oryginalny sposób dać w prezencie kobiecie pieniądze

Umiejętność dawania prezentów – to swoista sztuka. Jeśli nie masz żadnego pomysłu na to, co podarować z okazji jubileuszu, możesz skorzystać z klasycznego wariantu – dać w prezencie pieniądze z okazji urodzin w oryginalny sposób. Taki prezent można dać wesoło, niespodziewanie i ładnie.

Jak w oryginalny sposób podarować pieniądze dziewczynie?

Wspaniałym prezentem dla kobiety może być wiązanka z banknot pieniężnych, którą można zrobić samodzielnie za pomocą taśmy klejącej i drutu. Albo z papieru kolorowego zrobić dwóch motyli, swoistą kieszonkę i do niej włożyć pieniądze. Umocować motyle za pomocą taśmy klejącej i drutu i miły prezent dla solenizantki jest gotowy.

Niespodziankę pieniężną można włożyć do czystej tuby po szmince, dać w prezencie dziewczynie z uśmiechem, radząc jej poprawić makijaż, aby ona od razu znalazła prezent.

Elegancko wyglądają pieniądze ułożone w postaci tortu. Pieniądze należy skręcić w rurkę i ułożyć dookoła. Zrobić dwa poziomy i na każdym z nich zawiązać kokardę, a również na całej konstrukcji umieścić ładną kokardę.

Niesamowicie będą wyglądać banknoty umieszczone wewnątrz balonów. Również można dodać świąteczne confetti.

Jak jeszcze w oryginalny sposób podarować kobiecie pieniądze? Można zrobić korale pieniężne za pomocą koralików. Z pieniędzy robimy swoistą harmonię, zawiązujemy taśmę i mocujemy je za pomocą koralików.

Z klasycznego prezentu, używając fantazji, można zrobić oryginalną niespodziankę i sprawić przyjemność solenizantce, która obowiązkowo będzie zadowolona z takiej uwagi.

 
Powiązane artykuły:
Prezent dla syna na 18 urodziny
W tym wieku młody człowiek dość często już wstępuje do samodzielnego życia, toż i prezent powinien być poważny. Co podarować synowi na 18-lecie? O tym opowiemy w naszym następnym artykule.
Co dać w prezencie dziecku z okazji Nowego Roku?
Dzieci zwłaszcza czekają dziwa w tym dniu, i zadanie rodziców - nie rozczarować młodocianego marzyciela. Co można podarować dziecku na Nowy Rok? O tym opowiemy w naszym nowym artykule.
Prezent chłopakowi na 3 urodziny – co należy uwzględnić podczas doboru prezentu?
Wszyscy lubią otrzymywać piękne i jaskrawe prezenty, zwłaszcza malutkie dzieci. Co najlepiej podarować chłopaczkowi na jego 3 urodziny? O tym opowiemy w naszym nowym artykule.
Prezent dziewczynce na 14 urodziny
W tym wieku dziewczynka wątpliwe czy ucieszy się z kukieł i zabawek, jednak i dorosły prezent wątpliwe czy oceni we właściwy sposób. Który prezent wybrać dla 14-rocznej dziewczynki? O tym opowiemy w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty