Jak wybrać strój kąpielowy do małego biustu?

jak wybrać strój kąpielowy do małego biustu

Od początku sezonu plażowego wiele dziewczyn, mających wyraźną wadę w klatce piersiowej, zderzają się z problemem wyboru stroju kąpielowego. Jasne, że każda marzy wyglądać idealnie. I gdzie jak nie na plaży jest możliwość zademonstrować ładną sylwetkę, gładką skórę i smukłe nóżki, które z czasem ozdabiają się równą uwodzicielską opalenizną? Lecz wada dana przyrodą może zepsuć wszystkie pomysły. Jak wybrać strój kąpielowy do małego biustu, żeby umiejętnie rozwiązać swój problem?

Jak poprawnie wybrać odpowiedni strój kąpielowy do małego biustu?

Żeby raz na zawsze rozwiązać problem malutkich piersi w sezonie letnim należy dobierać strój kąpielowy poprawnie. Oczywiście główną będzie strefa dekoltu. Dla niej należy poświęcić najwięcej uwagi.

Więc w pierwszej kolejności styliści proponują wybierać model stroju kąpielowego bez pasów, albo z szerokimi szelkami. W żadnym wypadku nie zakładaj stroju kąpielowego co zawiązuje się na szyi. Taki trójkąt podkreśli twoją wadę. A modele typu bandeau, ozdobione wielowarstwowymi falbanami, fryzami, plisami doskonale zwiększą niewielki biust. Również podejdzie strój kąpielowy z poprzecznym jaskrawym nadrukiem. A najlepszym fasonem będzie stanik z przekręconymi detalami, czy tkanką.

Jeśli przygotowałaś się do gorącego sezonu i podciągnęłaś swoją figurę to pytanie jak wybrać strój kąpielowy do małego biustu będzie dla ciebie nie takie już skomplikowane. Zrób akcent na swoim płaskim brzuchu. Kup rozdzielny fason z zaniżonymi kąpielówkami,czy stringami.

No i oczywiście doskonałym wyjściem będą stroje kąpielowe z kostką, asymetryczny krój i modele plisy. Takie stroje nie tylko odwrócą uwagę od małego rozmiaru biustu, ale i zwiększą go. A także niezwykłe modele strojów kąpielowych podkreślają poczucie stylu i oryginalności.

strój kąpielowy do małego biustu 1 strój kąpielowy do małego biustu 2 strój kąpielowy do małego biustu 3
strój kąpielowy do małego biustu 4 strój kąpielowy do małego biustu 5 strój kąpielowy do małego biustu 6
strój kąpielowy do małego biustu 7 strój kąpielowy do małego biustu 8 strój kąpielowy do małego biustu 9
 
Powiązane artykuły:
Jak dobrać strój kąpielowy do typu figury?
Pokazać swoją figurę jest bardzo prosto, zazwyczaj na plaży. A dlatego koniecznie odpowiedni jest strój kąpielowy, który korzystnie zamaskuje godność, będzie komfortowy w noszeniu i przekształci swoją posiadaczkę do najsmuklejszej i sprężystej Pani.
Wełna merynosów – co to jest?
Wyroby z wełny merynosa mają wysoką wartość dzięki unikalnym właściwościom tego naturalnego materiału. Odzież, sypialne tekstylia, spodnie i wiele innych rzeczy z wełny merynosa mają ogromny popyt wśród ludzi różnego wieku.
 Jak poprawnie wybrać kożuszek?
Wiele dziewczyn w zimowy czas dla powszedniego noszenia oddają przewagę kożuszkom. Lecz żeby ten przedmiot odzieży nie tylko ogrzewał, ale i cieszył wyglądem zewnętrznym, bardzo ważnie nabyć jakościowy i odpowiedni figurze model.
Sweter z dużym golfem - ciepło i komfort na co dzień
Sweter z dużym golfem - piękny, stylowy i niezwykły przedmiot żeńskiej garderoby. Takie modele doskonale podkreślają wyrafinowaną sylwetkę, ukrywają wady ostrych czy szerokich ramion a także niewidocznie ukrywają chudość. Głównie polega to na umiejętności poprawnego jednoczenia tej rzeczy z inną odzieżą.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty