Jak wyglądają gwiazdy na okładkach modnych magazynów i na co dzień? 10 nowych zdjęć

Każdy z nas doskonale wie, że modne magazyny retuszują zdjęcia, jeśli nawet gwiazdy sobie tego nie życzą. Na pewno nikt by z nas nie kupił magazynu, na okładce którego widnieją prawdziwe zdjęcia celebrytów. Warto przyznać, że w świecie show-biznesu i mody jest coraz mniej prawdy.

Na przykładzie zdjęć z serii "okładka modnego magazynu vs codzienność" postanowiliśmy pokazać to, czego czasami wcale nie zauważamy. Niektóre z nich naprawdę są szokujące.

1. Heidi Klum

Heidi Klum

45-letnia supermodelka, aktorka i prezenterka ma ciało, którego zazdroszczą jej o połowę młodsze kobiety. I zdjęcia w lifestyle’owych magazynach są niezbitym dowodem na to. Niestety modne magazyny za każdym razem retuszują boskie ciało modelki.

2. Monica Belucci

Monica Belucci

Nie ma nic dziwnego w tym, że o Monice Bellucci mówi się, że jest najpiękniejszą kobietą świata. 54-letnia modelka i aktorka wygląda bosko, więc możemy jej wybaczyć usunięcie kilku zmarszczek na zdjęciach.

3. Coco Austin

Coco Austin

Amerykańska modelka, tancerka i aktorka Nicole Austin jest posiadaczką najsłynniejszej pupy w amerykańskim show-biznesie (właśnie ona, a nie Kim Kardashian). Magazyny dla mężczyzn często chcą mieć na okładce jej piękny tyłeczek. Jednak całkiem niedawno 39-letnia modelka zaliczyła potężną wpadkę – cały świat zobaczył, jak naprawdę wygląda najpiękniejszy tyłek świata.

4. Katie Holmes

Katie Holmes

W tym roku znana aktorka kończy 40 lat, więc nie ma nic dziwnego w tym, że jej ciało i twarz uległy zmianom. Niestety graficy nie chcą przyznać faktu, że gwiazda się starzeje i po raz kolejny odmłodzili aktorkę o kilkanaście dobrych lat!

5. Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Nawet nie zważając na to, że brazylijska modelka skończyła już 37 lat, niechętnie patrzymy na to, jak starzeją się Aniołki Victoria's Secret.

6. Drew Barrymore

Drew Barrymore

Całkiem niedawno Drew Barrymore założyło konto na Instagramie, dzięki któremu możemy zauważyć, że aktorka wygląda nieco inaczej na okładkach modnych magazynów i w życiu codziennym.

7. Cindy Crawford

Cindy Crawford

52-letnia supermodelka Cindy Crawford nie wstydzi się swojego ciała i pokazuje światu wszystkie jego niedoskonałości. Wrzuca do mediów społecznościowych zdjęcia bez retuszu i makijażu. Niestety redaktorzy modnych magazynów chcą, aby na ich okładkach wciąż pojawiała się "wiecznie młoda" Cindy Crawford.

8. Kate Winslet

Kate Winslet

Na początku roku 2018 świat się dowiedział o tym, że Kate Winslet jest jedną z gwiazd, które aktywnie walczą z Photoshopem. Jednak jak widzimy, na razie bez skutku – każde zdjęcie aktorki jest dokładnie retuszowane.

9. Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

33-letnia Scarlett Johansson na co dzień wygląda jak przeciętna kobieta. Z tego więc możemy zrobić wniosek, że uroku i urody jej dodają graficy i Photoshop.

10. Britney Spears

Britney Spears

Wygląda na to, że starzejąca się Księżniczka Popu, która ma już poukładane życie i piękną sylwetkę, nie może żyć bez skandali. Wiosną 2018 roku piosenkarka pojawiła się w reklamach Kenzo, w których wyglądała tak młodo, jak na początku swojej kariery. Efekty tej współpracy wywołały skrajne emocje wśród fanów Britney Spears.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty