Jak wyjść za mąż za mężczyznę swoich marzeń – czyli jak poślubić człowieka sukcesu?

jak wyjść za mąż za mężczyznę swoich marzeń

Mimo, że współczesne kobiety pod względem finansowym często o wiele bardziej skuteczne od wielu mężczyzn, nadal starają się stworzyć rodzinę, aby móc realizować się jako żona, matka, gospodyni. Jednak pierwszy lepszy takim paniom nie będzie odpowiadał i od nich można często usłyszeć pytanie – jak wyjść za mąż za mężczyznę swoich marzeń?

Jak wyjść za mąż za dobrego mężczyznę?

Aby wyjść za mąż za dobrego mężczyznę, kobiecie trzeba go najpierw znaleźć. Współczesne tendencje są takie, że głównym kryterium najczęściej staje się sukces finansowy mężczyzny, jednak skupiając się tylko na tym kobiety często się mylą.

Wyznaczyć dobrego kandydata na męża można według kilku kryteriów:

  • on jest wolny i nie jest w żadnym związku (40-letni mężczyźni i powyżej muszą mieć za sobą małżeństwo lub długotrwałe relacje – to normalna sytuacja);
  • szanuje kobiety i sam jest godzien szacunku;
  • jest pracowity i zaradny.
Jak wyjść za mąż za człowieka sukcesu?

Jeśli celem kobiety jest bogaty mężczyzna, rozpocząć "polowanie" ona powinna tylko po starannym przygotowaniu. Pani musi pamiętać, że kandydaci na mężów cieszą się zwiększonym popytem, więc będzie musiała wytrzymać poważną konkurencję.

Pierwsze co należy zrobić potencjalnej narzeczonej majętnego mężczyzny – dostosować swój wygląd zewnętrzny do jego otoczenia. A to oznacza zgrabność, zadbanie, elegancję. Kobieta powinna być bez zarzutu, począwszy od paznokci palców stóp, a kończąc na włosach. Idealne powinny być i maniery pani.

Oprócz wyglądu trzeba będzie pracować nad otoczeniem zewnętrznym – stałymi towarzyszkami ludzi sukcesu stają się tylko bystre i błyskotliwe panie. Warto opanować języki obce, stać się specjalistką w jakiejś dziedzinie, na przykład dobrą projektantką. To jest potrzebne do tego, aby nie być dla mężczyzny tylko piękną zabawką – w jego otoczeniu takich i tak wystarcza.

Jeszcze jedna ważna cecha – kobiecość. Każdy mężczyzna pragnie potwierdzenia swojej męskości, a to jest możliwe tylko w pobliżu uroczej i wdzięcznej damy.

I dopiero po okresie przygotowawczym kobieta powinna rozpocząć poszukiwania odpowiedniego mężczyzny. Zamożnych ludzi sukcesu można spotkać na biznesowych przyjęciach, konferencjach, spotkaniach, itp. Ponadto, wysokie szanse zapoznania się z bogatym mężczyzną są w elitarnych klubach sportowych, na zawodach polo, golfa, jazdy konnej.

Do rozpoczęcia zwiedzania takich miejsc psychologowie radzą, aby jak najczęściej trafiać na oczy wybranemu mężczyźnie. Tylko trzeba to robić w sposób naturalny: podczas odwiedzania sklepu, restauracji, siłowni, itp. No a po tym, jak znajomość odbędzie się, wszystko zależy tylko od pani i jej zdolności zauroczyć mężczyznę.

Jak wyjść za mąż za ukochanego mężczyznę?

Napotykając ukochanego mężczyznę, kobiety prędzej czy później zaczynają marzyć o spokojnych rodzinnych wieczorach i dzieciach. Jednak mężczyzna często i nie myśli łączyć się węzłem małżeńskim. Aby jednak wyjść za mąż za ukochanego, kobiecie trzeba wybrać właściwą taktykę postępowania.

Pierwsza zasada, którą trzeba opanować potencjalnej narzeczonej – nie można naciskać na mężczyznę, zmuszając go do ślubu albo przynajmniej do obiecywania. Takie zachowanie zniechęca ukochanego, ponieważ słowa "chcę wyjść za mąż" brzmią dla niego jak "chcę, aby mnie utrzymywano". Znacznie lepiej przy każdej okazji powtarzać: "Jesteś taki wspaniały i opiekuńczy,jak wyjść za mąż za ukochanego mężczyznę jestem tak szczęśliwa, że jesteśmy razem!" Bardzo ważny jest emocjonalny nastrój, z którym kobieta kojarzy się mężczyźnie. Przedstawiciele silniejszej płci nie lubią stale narzekających dam, dlatego też nie jest polecane przy każdym spotkaniu obarczać mężczyznę swoimi kłopotami i problemami. Ukochana kobieta powinna być pozytywna i wesoła.

No i jeszcze jedna podstawowa zasada, aktualna dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej – doskonały wygląd. Nie ważne jest – samotna kobieta czy zamężna, ona zawsze musi wyglądać świetnie. I do tego nie są obowiązkowe wspaniałe dane zewnętrzne – wystarczy być zadbaną, szczupłą, ładnie ubraną.

 
Powiązane artykuły:
Poszukiwanie porządnego faceta – jak znaleźć męża po trzydziestce?
Wiele kobiet przeżywają, że po 30 latach już nie potrafią znaleźć swojego wybrańca, toż pytanie, jak i gdzie znaleźć męża w takim wieku dla nich ważne. Nasz artykuł opowie o tym, gdzie bardzo prawdopodobnie spotkać przyszłego męża.
Sposoby wróżenia na narzeczonego – jak poznać imię przyszłego męża?
Jakiż on naprawdę, ten królewicz na białym koniu, co przypadnie do waszych nóg i ożeni się? Marzycie poznać, jakiego będziecie wolały? Wtedy ten artykuł dla was. Dziś opowiemy, jak poznać imię przyszłego męża.
Zalety i wady życia w rodzinie i poza rodziną - po co wychodzić za mąż?
W nasze stulecie feminizmu i żeńskiej emancypacji wiele przedstawicielek przepięknej płci częściej stawiają pytanie - po co wychodzić za mąż? Przecież one mogą zrealizować swoje zapotrzebowanie na i tym i macierzyństwo i innymi sposobami.
Zwalczanie syndromu samotności – dlaczego nikt mnie nie kocha?
Każdy z nas potrzebuje drugiego człowieka, który lubiłby i przyjmował nas takimi, które jesteśmy. Lecz na żal nie wszystkim z nas tak powiozło i zaczynają odwiedzać myśli, że nikt ciebie nie lubi i nikomu jesteś niepotrzebna.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty