Jak wywołać świadomy sen?

jak wywołać świadomy sen

Fenomen snu dotychczas nie poddaje się naukowemu poznaniu w pełniej mierze. Jak zobaczyć świadomy sen i czy może on wpłynąć na życie realne? O tym dowiemy się w niniejszym artykule.

Mówią, że sen ma mistyczne możliwości: może uprzedzać o wydarzeniach w przyszłości, odnajdywać odpowiedzi na ważne pytania, przenosić do innego świata. Znane są różne techniki kierowania snem, takie jak widzieć świadome sny. W ogólnodostępnych instrukcjach wymieszano mity i teorie, więc postaramy się w tym połapać.

Jak zobaczyć świadomy sen?

Istnieje takie zjawisko jak senny paraliż. To jest deaktywowanie działalności ruchowej człowieka w czasie snu. U tych, kto cierpi na lunatyzm dany mechanizm nie działa. Jednak czasami człowiek nie może się poruszać już wtedy, gdy jeszcze nie zasnął albo od razu po obudzeniu się. Zazwyczaj taki stan trwa nie długo, kilka minut.

Paraliżowi sennemu mogą towarzyszyć halucynacje. Dlatego jest nazywany świadomym snem. W takich wypadkach ludzie w ciągu kilku minut czują się bezradni i odczuwają strach. Mogą słyszeć hałas, głosy, widzieć ruchy, duchy, odczuwać czyjąś obecność. Dosyć często wywołuje duży strach, odczucie, że nie możesz oddychać.

Takie koszmary we śnie albo świadomie wywołują wielkie zainteresowanie magów. Jeśli jesteś ciągle zestresowana, źle śpisz, to może być przyczyną świadomego snu. Dla tych, kto chce wywołać świadomy sen istnieje instrukcja. W niej zaleca się w zmęczonym stanie położyć się na plecy, nie poruszać się. Istnieje prawdopodobieństwo, że po upływie 30-40 minut nastąpi pożądany stan we śnie i świadomie.

Niektórzy ludzie cierpią na senny paraliż pomimo ich woli. Są porady, jak spokojnie wyjść z tego stanu. Należy uspokoić oddychanie, poruszać oczami, skupić uwagę na działalności rozumowej.

 
Powiązane artykuły:
Domowe sprawy – jak je organizować?
Dowolne rozmowy o gospodarstwie domowym i sprawach, które czekają, zdolne udowodnić kobietę do nerwowej nieprzytomności. Na świecie nie tak dużo gospodyni, które lubią codzienną rutyną pracę. Między tym, domowe sprawy można robić o wiele szybciej.
Jak spędzić czas wolny we dwoje?
Jeszcze kilka lat temu marzyliście współżyć i przeprowadzać 24 godziny do doby we dwójkę. Lecz czas idzie i nawet takie szczęście jak wspólny pobyt już nie cieszy jak przedtem. Jak skorygować to położenie? Podzielimy się z wami niektórymi radami.
Co znaczą sny?
Dziennie, po dniu pracy żadnym innym sposobem człowiek nie może odnowić swoje siły. Zanurzyć się do świata iluzji, marzenia, do świata, gdzie waszą świadomością zarządzają sny. Dziś dowiadujecie się, co oznaczają nasze sny.
Jak pokonać lenistwo?
Bardzo często lenistwo przeszkadza nam domagać się czegokolwiek istotnego w życiu, toż pytanie pozbawienia od lenistwa i nieróbstwa zawsze zostaje aktualnym. Opowiemy o metodach, które pomogą pokonać lenistwo.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty