Jak zakończyć nieudaną randkę? 10 skutecznych sposobów

W końcu randka, na którą tak długo czekałaś! Stroiłaś się, szykowałaś się aż tu nagle kompletne rozczarowanie. Podczas randki uświadamiasz sobie, że twój wymarzony wybranek w rzeczywistości jest całkiem inną osobą, niż tę, którą poznałaś przez internet.

Chcesz jak najszybciej uciec. Jak to zrobić? Wstać i wyjść? Nie. Mężczyzna może nie zrozumieć, że chcesz zakończyć randkę i będzie ci towarzyszyć aż do samego domu, opowiadając głupie historyjki ze swego życia. Jeśli pierwsza randka okaże się klapą, powinnaś umieć ją sprytnie zakończyć. Oto 10 pomysłów, jak skutecznie wymiksować się z nieudanej randki.

1. Prosto z mostu

rozmowa

Pierwszy sposób być może cię zaskoczy, bo jest nim po prostu szczerość. Powiedz mu szczerze, że on tobie się nie podoba, więc lepiej zakończyć randkę i pójść do domu. Chyba nie chcesz wydawać czasu na faceta, który cię kompletnie nie interesuje. Oszczędź sobie czasu i nerwów i powiedz mu wszystko wprost. Jeśli jednak jesteś osobą delikatną i nieśmiałą, to będziesz miała raczej trudności z tym, by powiedzieć prosto z mostu, że jesteś znudzona i facet tobie się nie podoba.

2. Telefon do koleżanki

telefon

Najlepiej jest umówić się z koleżanką, aby do ciebie zadzwoniła. Jeśli randka rozpoczęła się o 19, to poproś ją, żeby zadzwoniła przed 20. Jeśli wszystko byłoby w porządku, po prostu odebrałabyś i powiedziałabyś, że nie możesz w tej chwili rozmawiać, a jeśli nie, to musisz udawać, że to sytuacja kryzysowa i powiedzieć, że powinnaś natychmiast iść. Bardzo banalna wymówka, ale zawsze działa.

3. Jestem zmęczona

randka

Możesz zakończyć randkę, powiedziawszy, że jesteś zmęczona albo źle się czujesz.

4. Popłakać się

spotkanie

Kobiece łzy wywołują w mężczyznach skrajne emocje. Kiedy kobieta płacze, nie wiedzą, jak się mają zachować i czują się nieswojo. Nie wiedzą, co mają mówić, zwłaszcza wtedy, kiedy kobieta zaczyna płakać bez powodu. Jest to nie najlepszy sposób, bo będziesz wyglądać fatalnie (tusz ci pocieknie, będziesz miała zaczerwienione oczy), ale on zawsze działa.

5. Rozmowy o wspólnej przyszłości

planowanie

Kiedy mężczyzna wybiera się na pierwszą randkę, postrzega kobietę wyłącznie jako obiekt seksualny. Zwraca uwagę przede wszystkim na jej wygląd zewnętrzny, a nie na wykształcenie i znajomość języków obcych. Podczas randki facet nie potrafi myśleć o czymś poważnym, ocenia kobietę i jej walory. Jeśli więc zaczniesz rozmowę o wspólnej przyszłości, to zniknie w mgnieniu oka.

6. Romantyczny gest

romantyka

Poproś faceta, aby zrobił dla ciebie coś szalonego i nierozsądnego – na przykład wykrzyczał twoje imię, przeczytał zapamiętany wiersz, wspiął się na słup. Najważniejsze, nie zagalopować się i nie przesadzić. Nie proś go, aby skoczył z mostu albo wypił kwas siarkowy. Przecież do końca nie wiesz, na co jest gotowy dla ciebie.

7. Poprosić o drogi prezent

rachunek

Mężczyzna nie lubi, kiedy kobieta jest wyrachowana i chodzi jej tylko o jego kasę. Jeśli chcesz, jak najszybciej zakończyć nieudaną randkę, poproś go, aby kupił ci jakąś drogą rzecz lub biżuterię. Możesz być pewna, że to teraz on zacznie szukać powodu, aby jak najszybciej zwiać.

8. Powiedz, że jutro masz zaplanowaną wizytę u wenerologa

szok

Jeśli masz w nosie zdanie innych i nie boisz się plotek, to możesz w trakcie rozmowy jakby niechcący wspomnieć, że jutro wybierasz się do wenerologa i całkiem zapomniałaś o tym, że musisz jeszcze zrobić badania. Po takiej rozmowie musisz być przygotowana na to, że ucieknie nie tylko facet, ale również przyjaciele, którzy o tym się dowiedzą. Dość ryzykowny sposób na zakończenie nieudanej randki, więc warto dobrze się zastanowić, zanim się zdecydujesz na coś takiego.

9. Pomylić imiona

wstyd

Bądź arogancka i bezczelna. Powiedz, że zapomniałaś, jak on ma na imię, bo masz wielu wielbicieli, więc czasami mylą ci się imiona. Mężczyzna na pewno nie będzie chciał się spotykać z kobietą, która go nie szanuje oraz olewa, więc ucieknie, jak tylko nadarzy się taka okazja. Niestety taki sposób ma jedną istotną wadę – każdy z nas chce zostawić po sobie dobre wrażenie, nawet jeśli chodzi o mężczyznę, na którym nam nie zależy. A takie zachowanie sprawi, że facet będzie chciał, jak najszybciej o tobie zapomnieć.

10. Kobieta zagadka

nieciekawo

Ponaopowiadaj bzdur i uciekaj! Powiedz, że musisz wracać do domu, bo niewyłączony odkurzacz wywala korki, więc sąsiedzi nie będą mieli prądu. Musisz lecieć, bo zapomniałaś zamknąć okna, więc musisz zdążyć, zanim wiatr zmieni kierunek. Wymówka musi być tak głupia, by facet pomyślał, że zwariowałaś i odetchnął z ulgą, że wreszcie ciebie się pozbył.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty