Jak zbudować plecy w domu?

jak zbudować plecy w domu

Niektóre dziewczyny nie mając czasu na to, żeby chodzić na siłownię, interesują się jak zbudować plecy w domu. Wiele osób popełniają błąd, zapominając włączać do swojego kompleksu ćwiczenia dla tej części ciała. Zbudowane plecy nie tylko zabezpieczają prawidłową postawę, ale robią ciało proporcjonalnym i pięknym. Jeszcze ćwiczenia pozwalają pozbyć się od bólu w plecach, z powodu których cierpi ogromna liczba ludzi.

Jak dziewczynie w warunkach domowych zbudować plecy?

Jest dużo różnych ćwiczeń na postawę, które podchodzą do użytku domowego. W celu uzyskania wyników należy robić kilka zestawów po 10–15 razy. Stopniowo obciążenie można zwiększyć.

  1. "Kołyska". Proponujemy wykonywać to ćwiczenie w kilka etapów. Rozmieść się na brzuchu i oderwij od podłogi klatką piersiową i nogi, wyciągając ręce wzdłuż ciała. Ciągnijcie się rękami do nóg, wyciągając się w plecach jeszcze bardziej. Po tym ręce wyciągnij naprzód i zostawaj w tym położeniu licząc do 5. Następny etap – chwyć się rękami za kostki i zatrzymawszy się na kilka rachunków, pokołysać się do tylu/do przodu. Podczas wykonania ćwiczenia należy trzymać nogi na wadze.
  2. jak zbudować plecy w domu dziewczynie 1
  3. Uniesienie hantli w opadzie tułowia. Jeśli interesuje cię jak dziewczynie zbudować plecy, wtedy zwróć uwagę na to popularne ćwiczenie, dla którego należy przygotować hantle. Stań prosto, ze stopami rozstawionymi na szerokości barków, ugiąwszy ich trochę w kolanach. Ciało pochyl naprzód w przybliżeniu na 60 stopni, nie wyginając się w plecach. Weź do rąk hantle i trzymaj je przed sobą, trochę ugiąwszy w łokciach. Zadanie – rozwódź ręce w boki i złączaj łopatki. Biorąc pod uwagę, że łokcie powinni być skierowane w górę.
  4. jak zbudować plecy w domu dziewczynie 2
  5. "Bokser". Pozycją wyjściową jest identyczna jak w poprzednim ćwiczeniu, tylko należy jedną rękę wyciągnąć naprzód, a drugą odprowadzić do tyłu. Ręce muszą stwarzać jedną linię. Zadanie – zmieniajcie położenie rąk, zatrzymując się w punktach na kilka sekund.
  6. jak zbudować plecy w domu dziewczynie 3
  7. "Jaskółka". Wyjaśniając jak dziewczynie zbudować plecy w domu, chciałoby się wspomnieć to uniwersalne ćwiczenie, dla wykonania którego nie jest potrzebny dodatkowy sprzęt. Warto odznaczyć, że "Jaskółka" pozwoli szybko wyprostować postawę. Pozycją wyjściową – klęk podparty, postawiwszy ręce pod ramiona. Zadanie – wyciągnijcie prawą rękę naprzód i odprowadźcie przeciwną nogę do tyłu. Ważne, żeby zostawić ciało w linii prostej na 5 sek., a potem powtórzyć to samo z drugą stroną.
  8. jak zbudować plecy w domu dziewczynie 4

Zbudować plecy dla kobiety nie jest trudne, ponieważ ćwiczenia są dostępne i należy po prostu regularnie ćwiczyć, nie zapominając obciążać i inne części ciała.

 
Powiązane artykuły:
Ćwiczenia na wyprostowanie postawy
Wiele osób mylą się uważając, że domowe treningi nie dają dobrych rezultatów, ponieważ wykonując istniejące rekomendacje można dosięgnąć pożądanego. W tym artykule znajdziecie przykład efektywnych ćwiczeń na plecy.
Ćwiczenia na mięśnie pleców
Żeby ciało było piękne i sprężyste, należy włączać do treningu ćwiczenia na mięśnie pleców. W tym artykule potraficie znaleźć przykład efektywnych ćwiczeń z opisem techniki wykonania, co pozwoli ćwiczyć bez jakiejkolwiek pomocy.
Ćwiczenia na plecy w warunkach domowych
Na ból w plecach z każdym dniem skarży się coraz więcej ludzi. W tym artykule potraficie dowiedzieć się o tym, jak poprawnie ćwiczyć i które ćwiczenia należy wykonywać, żeby sprawić się z istniejącymi problemami i pompować mięśnie pleców.
Ćwiczenia na postawę w warunkach domowych
Wiele kobiet chcą skorygować swoją postawę, żeby być piękną i zdrową. W tym artykule potraficie znaleźć przykład ćwiczeń z opisem techniki wykonania, które pomogą w domowych warunkach skorygować istniejący problem.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty