Jak zerwać z mężczyzną, którego kochasz?

jak zerwać z mężczyzną którego kochasz

Zerwanie z ludźmi jest przyjemne tylko wtedy, kiedy otrzymujesz od nich tylko negatywne emocje. Lecz uciec od spotkań z tym człowiekiem, do którego przeżywasz najcieplejsze uczucia, to jest bardzo skomplikowane. Nawet kiedy znasz, jak lżej przeżyć zerwanie z ukochanym człowiekiem, wszystko jedno nie potrafisz uciec od dni, wypełnionych przeżyciami i tęsknotą. Jednak ułagodzić nieprzyjemne momenty jest możliwe.

Jak zerwać z mężczyzną, którego kochasz?

Zerwanie z ukochanym człowiekiem może odbywać się tylko pod naciskiem okoliczności. Toż ważnym momentem przy takiej sytuacji jest uświadomienie konieczności odejścia od ukochanego człowieka. Jeśli zdecydowałaś, że zerwanie jest nieuniknione, to nie ciągnij czasu ostatecznego zerwania. Pomóc w tej sytuacji mogą takie porady:

  1. Napisz na arkuszu papieru dlaczego należy wam zerwać ze sobą i jakie przewagi otrzymujesz przy zerwaniu z twoim partnerem. Ta porada jest zwłaszcza aktualna jeżeli myślisz, jak zerwać z żonatym mężczyzną, którego kochasz.
  2. Zerwanie z ukochanym człowiekiem nie musi zaciągać się. Postaraj się wstrzymywać od wszelkich spotkań z tym człowiekiem, ponieważ emocje potrafią zgasnąć tylko wtedy, kiedy one nie będą miały dodatkowego karmienia.
  3. Bądź wytrwałą w swojej decyzji. Nie zmieniaj ją nawet, jeśli twój partner będzie cię przekonywać i dawać prezenty. Zawczasu przygotuj się do takich wydarzeń. Im twardszą będziesz, tym lżej przejdzie proces zerwania.

Jak poprawnie zerwać z mężczyzną, którego kochasz?

Zerwać też trzeba umieć. Postaraj się przy zerwaniu wzorować się takim poradom:

  1. Wyjaśnij partnerowi, dlaczego należy przerwać spotkania.
  2. Powiedz, że twoja decyzja o zerwaniu jest ostateczna.
  3. Powiedz partnerowi, że miałaś do niego silne uczucia i jesteś wdzięczną za czas przeprowadzony razem, lecz uważasz za potrzebne zerwać z nim.
  4. Ostatnia rozmowa powinna być spokojna, bez oskarżeń i histeryk, toż do niej lepiej przygotować się zawczasu.
  5. Jeśli nie ma siły powiedzieć konieczne słowa przy spotkaniu, można napisać to wszystko w liście i przesłać go.
 
Powiązane artykuły:
Jak zrobić, żeby mąż wrócił do domu w ciągu jednego dnia?
Przywrócić męża do domu szybko – zadanie trudne. Tym bardziej jeśli poszedł on do drugiej kobiety. Jednak spróbować warto. A jeśli inicjatorem zerwania była żona to można spróbować odnowić stosunki za pomocą zmowy.
Porady psychologa – jak odzyskać faceta, którego kochasz?
Rozbraty w stosunkach zdarzają się u wielu i czasami mogą doprowadzić do zerwania pary. Czy można w tej sytuacji przywrócić kochanego człowieka i jak to zrobić? O tym opowiemy w artykule.
Skuteczne porady, jak szybko się rozwieść
Rozwodowy proces – nieprzyjemna procedura, która dość często jest skomplikowana różnym kłopotem i trudnościami. Ona może zaciągnąć się na długotrwały czas. Lecz są rady, za pomocą których rozwodzić się można szybko.
Jak się rozstać z żonatym mężczyzną, którego kochasz?
Nie ma nic gorszego dla kobiety, aniżeli pozbawione perspektyw stosunki. Do takiej kategorii można odnieść i związek z żonatym mężczyzną. Jak rozstać się z kochanym, lecz żonatym mężczyzną? O tym opowie ten artykuł.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty