Jak zmniejszyć pochwę?

jak zmniejszyć pochwę

Z problemem rozszerzenia pochwy wiele kobiet ma do czynienia po porodzie, chociaż dosyć częste są wypadki, gdy pochwa zwiększa się w wyniku aborcji. Również istnieje kategoria dziewczyn, która ma szeroką pochwę od urodzenia. Jednak niezależnie od przyczyn, poszukiwać sposobów na zmniejszenie pochwy „zmusza” kobiety nie fakt posiadania szerokiej pochwy, a niezadowolenie z życia seksualnego. Ponieważ nie jest tajemnicą, że intensywność uczuć w procesie stosunku płciowego w wyniku zwiększenia pochwy, istotnie się zmniejsza, przy tym owe zmiany odczuwają oboje partnerów.

Dziś porozmawiamy o tym jak zmniejszyć pochwę i wzmocnić mięśnie w warunkach domowych, dzięki czemu odzyskać byłe zadowolenie z bliskości.

Jak zmniejszyć rozmiar pochwy po porodzie?

Z reguły zmniejszyć rozmiar pochwy nie udając się do chirurga można za pomocą prostych ćwiczeń. Treningi intymne – wum building lub ćwiczenia Kegella przywrócą mięśniom pochwy byłą jędrność pod warunkiem, że wykonywać kobieta będzie je regularnie. Już kilka tygodni po porodzie można zacząć wykonywać najprostsze ćwiczenia:

  1. Podczas oddawania moczu należy zatrzymać mocz w ciągu pięciu sekund powtarzając to kilka razy, niby dzieląc proces na kilka etapów.
  2. Trzeba napiąć mięśnie pochwy i anusa , a następnie rozluźnić je, trzeba owe ćwiczenie powtórzyć 15 razy.
  3. Następnie wciągamy mięśnie pochwy z maksymalną siłą, staramy się zatrzymać je w takim stanie w ciągu 10 sekund, 5 sekund odpoczywamy i kontynuujemy. Wykonywać ćwiczenia należy w ciągu 5 minut, kilka razy dziennie.
  4. Jeszcze jedno ćwiczenie można wykonywać bezpośrednio w procesie stosunku płciowego: napinamy wszystkie mięśnie pochwy, starając się niby wypchać penis partnera. Warto podkreślić, że owe ćwiczenie można wykonywać tylko wtedy, gdy kobieta w całości odzyska siły po porodzie i lekarz pozwoli jej powrócić do życia seksualnego.

Jak zmniejszyć pochwę przed stosunkiem płciowym?

jak zmniejszyć pochwę przed seksem

Aby zmniejszyć pochwę za pomocą ćwiczeń należy je wykonywać nie jeden dzień, a miesiąc, a czasami nawet więcej. Więc w nagłych wypadkach, gdy trzeba szybko zmniejszyć wejście do pochwy należy jak najszybciej użyć żelu nawilżającego. Na szczęście kompanie farmaceutyczne oferują szeroki wybór środków, które dają możliwość osiągnąć niezłych wyników w ciągu kilku minut. Nanosić żele nawilżające należy 10-15 minut przed stosunkiem płciowym. Jednak warto pamiętać, że efekt, który osiągasz za pomocą żelu nawilżającego jest krótkotrwały, więc owe środki nie dają możliwości do końca rozwiązać problemu.

 
Powiązane artykuły:
Krew z sutka
Krew z sutka kobiety może wskazywać na dosyć poważne patologiczne stany mlecznego gruczołu, toż taki symptom ignorować nie wolno. Rozpatrzymy główne przyczyny takiego zjawiska.
Biała plama na sutku
Kolor żeńskiego sutka jest zawsze jednorodny, lecz czasami kobieta zaznacza powstanie białych plamek na nim. Co może oznaczać takie zjawisko? Wyjaśnijmy możliwe przyczyny.
Czy można zajść w ciążę, jeśli podmyć się po stosunku? Odpowiedzi na niezręczne pytania
Młode dziewczyny, które interesują się pytaniami antykoncepcji, mogą znaleźć na forach mnóstwo nieprawdziwej informacji. Tak, niektóre mówią, że jeśli uprawiać procedury higieniczne po seksie, to ciąży można uniknąć. Czy to naprawdę jest tak?
Warunki przedostania się plemników przez ubranie – czy można zajść w ciążę przez majtki?
Wykorzystując w pieszczotach seks bez przenikania, młodych i seksualnie niedoświadczonych ludzi interesuje pytanie wiarygodności ciąży. Omówimy ten dylemat dokładnie i wyznaczymy, czy jest możliwa taka sytuacja.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty