Jak zmusić faceta myśleć o tobie, czyli jak zwrócić na siebie uwagę mężczyzny?

jak zmusić faceta myśleć o tobie

Jest jeden sekret, jak zmusić faceta ciągle o tobie myśleć. Zostać dla niego interesującą i atrakcyjną. To niby takie łatwe, ale jak to zrobić? Aby to zrobić, trzeba zostać interesującą samą dla siebie. Znajdź sobie zajęcie, w którym możesz poczuć radość z tego co robisz, spotykaj się z przyjaciółmi, rozmawiaj, odwiedzaj imprezy, zostań aktorką w kółku teatralnym lub zorganizuj wystawę własnych fotografii. Uwierz mi, to znacznie skuteczniej niż siedzieć w domu i myśleć - "jak zmusić faceta myśleć o mnie", ale nie zabiegać o niego?

W każdym razie teraz będziesz miała duże szanse coraz częściej go spotykać, rozmawiać. A jeśli nagle zadzwoni i zapyta: "Co robisz?", na pewno znajdziesz coś do powiedzenia, a nie będziesz mówić coś niewyraźnego w słuchawkę.

Można posłużyć się kobiecym urokiem. Jeśli nauczyć się prawidłowo z niego korzystać, żaden mężczyzna nie ostoi się przed tobą.

Jak zmusić faceta myśleć o tobie?

  1. Flirtuj z nim. Oczywiście wpadać w przesadę nie warto. Jednak trzeba dać do zrozumienia, że on jest ci sympatyczny, to nie zaszkodzi. No tak, ładnie się uśmiechnij, gdy on spojrzy na ciebie.
  2. Rób mu komplementy. Pochwal go za coś konkretnego, powiedz „dziękuję” za okazywanie uwagi lub okazaną pomoc. Tylko nie myl to z pochlebstwem.
  3. Zajmij się z nim wspólnym zajęciem. W rzeczywistości nie jest to tak trudne jak się wydaje. Młodego człowieka na pewno zainteresuje zorganizowanie wystawy twoich zdjęć lub naprawa zepsutego laptopa lub cokolwiek innego.
  4. Bądź wcieleniem tajemniczości. Nie spiesz się, aby dzielić się z nim autobiografią od samego urodzenia. Jeśli on będzie o tobie wiedzieć wszystko możesz stać się nudną. Wręcz przeciwnie, staraj się zadawać więcej pytań o nim i słuchać.

Jak zmusić byłego chłopaka myśleć o tobie?

A co zrobić, jeśli z chłopakiem już rozeszłaś się, ale wiesz, że nadal szalejesz za nim? Jak skierować jego myśli w swoją stronę? I tutaj istnieje kilka skutecznych metod:

  1. Stale przypominaj o sobie. To bardzo banalnie, lecz kropla drąży kamień.
  2. Podaruj mu na pamięć o sobie jakiś upominek. Patrząc na niego będzie myślał o tobie, a to znaczy o wszystkim co było dobre, ale minęło.
  3. zmusić faceta myśleć o sobie
  4. Niech będzie zazdrosny. Ttylko nie przesadzaj, w przeciwnym razie efekt może być nieprzewidywalny.

Jak zmusić faceta myśleć o tobie za pomocą magii?

Jeśli wypróbowałaś wszystkie sposoby i wykorzystałaś cały swój urok, ale to nie pomogło, można uciec się do pomocy magii.

Do tego potrzebne jest zdjęcie faceta i czerwona nitka z igłą. Napisz na zdjęciu wasze imiona, przeszyj nitką serce faceta i powiedz: "Serce twoje czerwoną nicią powiązane. Pokochaj mnie (imię chłopaka), pomyśl o mnie".

Jeśli i to nie pomaga, nie wpadaj w rozpacz. Uwierz mi, że zawsze znajdzie się osoba, która nie tylko zainteresuje ciebie, ale i ona zauroczy się w tobie!

 
Powiązane artykuły:
Jak sprawić, żeby mąż bał się stracić żonę?
Jaskrawe uczucia na początku stosunków z czasem zmieniają się na spokojniejsze. I bardzo często dla mężczyzn to staje się sygnałem do tego, że czas wyruszać na poszukiwania nowej miłości i nowych stosunków.
Сechy niezapomnianej kobiety – jak stać się najlepszą kochanką swojego męża?
Żeby zostać lepszą kochanką dla mężczyzny należy po prostu kochać go i starać się tak, by jemu było dobrze. Iść na ustępstwa, wykazywać inicjatywę i nie bać się eksperymentować w łóżku. A jeszcze nie zapominać, że zaczyna się wszystko od flirtu.
Rady dla kobiety poszukującej uczciwego sponsora – jak znaleźć bogatego kochanka?
Z tego artykułu dowiadujecie się, jak znaleźć bogatego kochanka w krótkim terminie zwyczajnej dziewczynie. Na co warto zwrócić uwagę, jak wyglądać i zachowywać się przy spotkaniu z pożądanym obiektem? Czytamy i bierzemy na notatkę.
Jak flirtować z chłopakiem za pośrednictwem komunikatora internetowego?
Ten artykuł opowie o tym, jak można nauczyć się sztuki flirtu nie tylko przy osobistej znajomości, ale i korespondencji. Dowiadujecie się, jak budować frazy, które tematy można podejmować przy obcowaniu w socjalnych sieciach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty