Jak zmusić się do płaczu?

jak zmusić się do płaczu

Czasami zdarza się tak, że odczuwasz potrzebę się rozpłakać, ale nie ma łez. Dusza płacze od bólu, potrzebujesz wybuchu emocji, jednak nie udaje się rozpłakać. Jak się zmusić do płaczu w takiej sytuacji? O tym w niniejszym artykule.

Jak zmusić człowieka do płaczu?

Jeśli jesteś człowiekiem emocjonalnym, to może pomóc muzyka. Muzyka, która zmusza do płaczu, zazwyczaj jest związana z jakimiś szczególnymi wydarzeniami lub wspomnieniami. Włącz takie melodie i postaraj się wspomnieć wszystkie wydarzenia, które tobie się kojarzą z tą melodią. Można również obejrzeć smutny film – płakać ciebie zmuszą takie filmy jak "Hachiko", "Titanic", "P.S. Kocham Cię", "Pamiętnik".

Postaraj się wspomnieć słowa, które zmuszają do płaczu. To mogą być wyrazy wypowiedziane przez ukochanego w czasie kłótni, rozłąk, rozstawań. Odczuj każdą komórką swojej duszy ten ból.

Spróbuj znaleźć się w odpowiednim stanie emocjonalnym i skupić się na własnych uczuciach. Wspomnij wszystkie najtragiczniejsze, bolesne, skomplikowane sytuacje. Po to, aby zacząć płakać wystarczy poczuć się najbardziej samotnym człowiekiem na świecie.

Jak zmusić się do płaczu specjalnie?

Po to, aby zapłakać specjalnie, spróbuj następującej metody. Można szeroko otworzyć oczy, nie zamykać ich i nie mrugać w ciągu kilku minut. Najszybszy sposób na pojawienie się łez – podnieść do oczu pokrojoną cebulę, jednak to tylko w tym wypadku, jeśli chcesz imitować płacz, ponieważ zapach cebuli może cię rozkryć. Spróbuj nacisnąć delikatnie na kąciki oczu i czekaj, zanim pojawią się łzy. Jednak taki efekt będzie krótkotrwały.

 
Powiązane artykuły:
Jak nauczyć się szybko zasypiać? Cztery tajemnice dobrego snu
Niektórym udaje się usnąć, jak tylko głowa dotknie poduszki, a inni pół nocy kręcą się, a snu nadal nie ma. W tym artykule opowiemy o tym, jak nauczyć się szybko zasypiać.
Jak pokonać senność? Czyli skuteczne sposoby na poradzenie sobie ze zmęczeniem
Walczyć z sennością, na pewno należało każdej. W tym artykule opowiemy o tym, jak pokonać sen za pomocą najbardziej efektywnych sposobów, nie przybiegając energetycznym napojom i kawie.
Zdolności organizacyjne – czyli jak doskonalić umiejętności interpersonalne?
Zdolności organizacyjne zawsze ceniły się w wielu terenach fachowego działania człowieka. W tym artykule opowiemy o przyzwyczajeniach, które musi mieć dobry organizator.
System utrzymywania idealnego porządku Flylady
System Flylady jest stworzony dla tych kobiet, które katastroficznie nie zdążają sprawiać się ze wszystkimi licznymi domowymi sprawami. Opowiemy, jak za pomocą tego systemu można zorganizować swój byt.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty