Jak znaleźć męża?

jak znaleźć męża

Znaleźć męża – to sztuka pociągania i komunikowania, przekształcenia się na detektywa. Tak, taki koktajl umiejętności mają tylko najbardziej utalentowane kobiety, które naprawdę chcą wyjść za mąż.

"Chcę znaleźć męża" – dane słowa dziś można usłyszeć dosyć często, ponieważ dane statystyczne twierdzą: na 1000 mężczyzn 1200 kobiet. W jaki sposób przetrwać, w takich warunkach "ostrej konkurencji", zwłaszcza gdy dookoła tylko i mówią o tym, że jedna koleżanka wyszła za mąż, druga urodziła dziecko, a trzecia już po raz drugi zmieniła nazwisko i pojechała za granicę do nowego męża. W takich sytuacjach wydaje się, że masz prawdziwego pecha. Jednak tak naprawdę nie jest, ponieważ w tym dosyć delikatnym temacie, wszystko zależy od kobiety. W niniejszym artykule zapoznamy się z tym, co należy zrobić, aby Fortuna uśmiechnęła się do ciebie i obrączka zabłyszczała na twoim paluszku.

Gdzie i jak znaleźć dobrego męża?

Zanim zaczniesz szukać, dokładnie określ, co dla ciebie oznacza "dobry mąż". Gdy zrozumiesz najważniejsze cechy, zastanów się nad tym, gdzie należy go szukać.

Na przykład jeśli fajny – to oznacza dobry, czyli musisz go szukać wśród lekarzy i miłośników zwierząt, zwłaszcza kotów. Jeśli potrzebujesz odważnego i odpowiedzialnego – to ruszaj szukać pracy w organizacji, w której pracują wojskowi; kobiety-sekretarki zawsze są tam potrzebne. Mądrych mężczyzn można znaleźć na uniwersytecie, na seminariach, kursach.

Gdy określisz miejsce, w którym będziesz szukać, zacznij samodoskonalenie, ponieważ trzeba nie tylko znaleźć, ale również oczarować:

 1. Wygląd zewnętrzny. Nie musisz dążyć do doskonałości, ale musisz zawsze wyglądać zadbaną.
 2. Charyzma. Pozytywne nastawienie osoby wobec ciebie – to jest dosyć trudna sprawa, trenuj w domu głos, postawę, migi.
 3. Flirt. To jest bardzo istotny moment podczas szukania męża: musisz nauczyć się "grać" z mężczyzną w taki sposób, aby jemu to się spodobało, być nieskrępowaną.

Jak znaleźć bogatego męża?

Istnieją dwa klasyczne warianty poszukiwania bogatego kawalera:

 1. Na podstawie butów i akcesoriów (jednak dany wariant może zawieść, ponieważ chłopak mógł kupić buty za ostatnie pieniądze, a portfel dostać w prezencie).
 2. Najbardziej wygodny: szukać w pracy na podstawie wynagrodzenia. Nie będziesz musiała zgadywać, a również będziesz mogła ocenić jego potencjał finansowy.

Szukamy najbogatszych w:

 1. Banku.
 2. IT-kompanii.
 3. W fabryce (zgodnie ze statystyką, inżynierowie przemysłowi mają bardzo wysokie wynagrodzenie).

Jak szybko znaleźć męża w internecie?

Jeśli się rozczarowałaś naszymi mężczyznami albo chcesz wziąć przykład ze swojej koleżanki i znaleźć męża za granicą, w takim wypadku internet jest najlepszym rozwiązaniem.

Należy zrobić kilka zdjęć u zawodowego fotografika (muszą być niezbyt otwartymi, ale przyjaznymi) – i umieścić je na portalu matrymonialnym. Na jednym portalu dana usługa jest płatną dla dziewczyny, na innym – dla mężczyzny, a trzeci wymaga pieniędzy od chłopaka i dziewczyny. Najważniejsze, to musi być porządna organizacja, z usług której już skorzystali twoi znajomi.

Jak znaleźć męża kobiecie z dzieckiem?

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że kobiecie z dzieckiem jest trudno znaleźć męża. I tak na prawdę jest, jeśli:

 • Kobieta nie ma normalnej pracy i żyje za rachunek swoich rodziców i alimentów.
 • Zapomniała o tym, w jaki sposób komunikować z ludźmi.
 • Ma wysokie wymogi co do finansowego położenia i bazy duchowej wybranka: "musi być dobrym, uczciwym, mądrym, kochać moje dziecko, mieć Land Cruiser, maleńką działkę z niedużym jeziorkiem i trzema łabędziami".

W takim wypadku bardzo długo będziesz szukać męża i nie wiadomo, czy tobie się to uda.

Co trzeba zrobić?

 1. Nie zapominać o swoim dziecku, twoje życie osobiste nie musi zepsuć mu dzieciństwa.
 2. Znaleźć dobrą pracę i szukać szlaków polepszenia własnego stanu materialnego (zazwyczaj na takim etapie w życiu pojawiają się odpowiedni kandydaci).
 3. Zapamiętaj: nikt nie chce zabezpieczać cudze dziecko, więc zanim chcesz zbudować stosunki, musisz mieć wystarczająco pieniędzy, aby zabezpieczać własne dziecko. W taki więc sposób dziecko nie będzie przeszkodą ku temu, aby mężczyzna zgodził się zostać twoim mężem. W przeciwnym wypadku on pomyśli, że szukasz "sponsora".
 4. Poświęcić uwagę własnemu wyglądowi zewnętrznemu.

Podpowiedź – główny wymóg kobiety z dzieckiem do mężczyzny – powinien kochać dzieci, aby w przyszłej rodzinie nie było konfliktów. Cóż, po zapoznaniu się z niniejszym artykułem – powiedzenia "proszę pomóc znaleźć męża", "chcę, ale nie mogę wyjść za mąż" – nie o tobie, ponieważ dokładnie wiesz, jak i gdzie szukać męża.

 
Powiązane artykuły:
Jak szybko wyjść za mąż?
Zawsze uważaliście, że młodość nie jest stworzona po to, żeby zmieniać pieluchy i prasować mężowi koszule, toż preferowały zajmować się karierą i wesoło przeprowadzać czas, wolny od ciężarów i kłopotu.
Jeśli mężczyzna nie chce się żenić
Pytanie: "Co robić, jeśli mężczyzna nie chce żenić się"? zadają sobie miliony dziewczyn, czyje bezimienne palce tak i nie ubrały testamentowe kółko. Podjęłyśmy się za poszukiwania odpowiedzi na to pytanie. I oto których wyników nam udało się dosięgnąć.
Jak poślubić mężczyznę? Czyli kroki do małżeństwa
Jeszcze nie tak dawno dziewczynie i do głowy nie przyszłoby zrobić chłopakowi propozycję ręki i serca. Lecz oto tylko i żyć z nim razem pod jednym dachem i udawać, że oni niby jak rodzina, przedstawicielka płci pięknej sobie by też nie pozwoliła.
Dlaczego nie mogę wyjść za mąż? Czyli jak nie zostać singielką?
Pytanie: "Dlaczego nie mogę wyjść za mąż"? zadają nawet piękne i udane kobiety. No oto nie biorą i wszystko! Przecież przyczyna kryje się całkiem nie w wyglądzie zewnętrznym, czy poziomie dochodu, a głęboko-głęboko w sercu dziewczyny.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty