Jak zostać arogantką w krótkim czasie?

jak zostać arogantką w krótkim czasie

Być arogantką jest komfortowo i wygodnie, niezależnie od strefy życia. Z tego więc powodu dużo kobiet, które już mają dość niepowodzeń w pracy i życiu osobistym poszukują odpowiedzi na pytanie, jak zostać arogantką.

Na podstawie faktów historycznych i doświadczenia życiowego mężczyźni uwielbiają wcale nieprzytulne i niepokorne panie. Chcesz osiągnąć sukces zdecyduj się na zmiany, rozpocznij od krótkiego kursu, jak zostać prawdziwą arogantką. Wypróbuj nie tylko nowy image zewnętrzny, jednak zmień sposób myślenia, stosunek i codzienne przyzwyczajenia.

Jak zostać arogantką w krótkim czasie?

W większości wypadków kobieta zadaje owe pytanie wcale nie dlatego, że ma łatwe i wspaniałe życie. Szczęśliwej i ukochanej żonie nie przyjdzie do głowy przekształcać się na egoistkę dla zabawy. Jeśli w życiu rodzinnym nie ma porozumienia, miłości i powagi, to tutaj powstaje problem, jak pozostać arogantką w stosunku do własnego męża. Zwłaszcza jeśli sam prowokuje.

Zasady, jak pozostać arogantką w krótkim czasie są dosyć proste. Jednak należy dobrze się przyłożyć, aby nie zatrzymywać się w połowie drogi. Przestrzegaj owych zasad i w krótkim czasie zauważysz, jak zmienia się twoje życie:

  1. Miłość do siebie – to jest najgłówniejsze. Dla każdej arogantki własne „ja” – to pierwsza litera alfabetu! Naucz się lubić i doceniać siebie, przestań zaoszczędzać na własnych życzeniach. To dotyczy wszystkiego – pielęgnacji, finansów, czasu.
  2. Zmień własny image. Kopciuszek też była brudaską, dopóki nie założyła kryształowych buciczków i nie zmieniła się. Dbaj o swój wygląd zewnętrzny, pójdź do fryzjera, zrób nową fryzurę, manicure. Pamiętaj, że arogantki – to zawsze zadbane i eleganckie kobiety.
  3. Zmień styl ubrania. Tak, to jest konieczne! Spójrz w czym chodzisz i zapytaj się – czy podoba się tobie to ubranie? Prawdopodobnie odpowiedź będzie negatywna. Od razu nie będziesz mogła całkowicie zmienić swoją garderobę, ale wyrzuć chociażby część rzeczy, które ci się już znudziły i kup nowy kostium lub garsonkę.
  4. Szukaj, a znajdziesz. Jeśli jesteś gotowa na nowe stosunki albo po prostu potrzebujesz uwagi, komplementów, musisz znać miejsca, w których warto szukać mężczyzn. Ulubionymi miejscami są kluby sportowe, bary sportowe, kluby motorowe, salony samochodowe, sklepy odzieży męskiej. Uwierz, że większość mężczyzn ma dość męskiego towarzystwa, które tam zazwyczaj się zbiera.
  5. Nie bój się uwagi męskiej, ale wybieraj najlepszego. Twoje zmiany i nastawienie moralne nie pozostaną bez uwagi. Mężczyźni lecą na ładne, zadbane, pewne siebie kobiety. Nie wstydź się kokietować, jeśli ci się to podoba. Możesz być wścibską, jaskrawą, arogancką, najgłówniejsze to nie bądź nudną. Pamiętaj, aby wiedzieć kiedy odejść, aby facet pierwszy zaproponował następne spotkanie.
  6. Odchodź pierwszą. Jedna z najgłówniejszych zasad. Żadna arogantka nie zatrzymywała faceta, jeśli nie było w jego oczach szczególnego połysku zainteresowania. Nigdy nie powracaj do wizerunku „puszystego dmuchawca”, nawet jeśli w twoim życiu wszystko jest w jak zostać arogantką dla mężaporządku. Lepiej urozmaicić życie nową awanturą, aniżeli się pogrążyć w stare błoto.

Podsumowując, należy podkreślić dwa ważne momenty:

  1. Bądź gotowa na to, że na początku będzie trudno zmieniać image, własne myśli.
  2. Nie przesadź, ponieważ istnieje zagrożenie, że możesz pozostać bezuczuciową arogantką.

Gdy będą na ciebie spoglądać entuzjastyczne spojrzenia mężczyzn, będziesz słyszeć zazdrosne słowa innych kobiet, możesz uważać, że jesteś na właściwej drodze.

 
Powiązane artykuły:
Fizjologiczne szczególności temperamentu – 4 typy temperamentu
Fizjologiczne szczególności temperamentu wyznaczają się typem układu nerwowego. Czym bardziej jaskrawo jest wyrażona jedna właściwość układu nerwowego, tym mniej przejawia się odpowiednia właściwość temperamentu.
Rodzaje uczuć i emocji człowieka - jakie istnieją uczucia
W tym artykule opowiemy o tym , jakie istnieją uczucia i jak one charakteryzują się z punktu widzenia psychologii. Listę głównych uczuć człowieka złożyliśmy przy pomocy prac znanego psychologa Izarda Kerrola.
Korzystne ćwiczenia – jak odnowić pamięć?
Zaburzenia pamięci może powodować wiele przyczyn. Ale nie powinniśmy pogodzić się z tym procesem. Za pomocą prostych metod pamięć można nie tylko odzyskać, lecz również i poprawić. Czytamy o tym dalej.
Jak rozwinąć mózg na 100%?
Człowiek wykorzystuje możliwości swojego mózgu tylko na 10%, a można rozwinąć go na 100. Co do tego jest potrzebne? Dowiedzieć się o tym można prosto teraz z naszego artykułu, poświęconemu temu tematowi.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty