Jak zostać jasnowidzem - porady dla medytujących

jak zostać jasnowidzem

We współczesnym świecie, mimo rozwoju technologicznego popularne również zostają usługi jasnowidzących ludzi. W każdym człowieku są założone unikalne zdolności i od dążenia każdej osoby, jej zdolności i zawziętości zależy rozwój jej zdolności parapsychologicznych.

Czy można zostać jasnowidzem?

Spróbujemy rozpatrzyć dokładniej jak zostać jasnowidzem, co dlatego należy zrobić i kto ma predyspozycje do rozwoju takich parapsychologicznych zdolności.

Jasnowidzami zazwyczaj zostają ci, którzy od urodzenia niczym nie różnią się od swoich rówieśników. Czasem okres przejawu nadzdolności zachodzi po jakimkolwiek wydarzeniu, które wywołuje olśnienia świadomości, psychiki człowieka. To może być śmierć kliniczna, albo uderzenie błyskawicy, albo wypadek samochodowy.

Lecz nie warto wątpić w to, czy można zostać jasnowidzem.Przecież specjalne ćwiczenia, treningi pomagają obudzić ukryte zdolności, głównym celem których jest rozszerzenie ludzkiej percepcji.

Jak zostać jasnowidzem?

Dlatego, żeby zostać unikalną osobowością w pierwszej kolejności potrzebujecie wolnego czasu. Przecież tym zajęciom należy codziennie poświęcać pewny czas, oprócz tego trzeba ustalić czas na ćwiczenia. Przy czym nie zapominajcie wyeliminować wszystkie źródła, które mogą odciągać waszą uwagę lub denerwować.

Rozwój zdolności jasnowidza jest bardzo trwałym procesem. Pomoże temu procesowi specjalna krystaliczna kula lub lustro.

Przed początkiem ćwiczeń trzeba zaopatrzyć się w cierpliwość. Na wynik wpływają również i wasze wrodzone zdolności.

Więc dla pierwszego ćwiczenia zajmijcie wygodną pozycję, rozluźnijcie się. Rozmieśćcie przed sobą specjalne lustro do wizji sennych, jednocześnie zadbajcie, żeby w nim nic nie odzwierciedlało się. Należy zredukować ilość światła. Jeśli to jest potrzebne zasłońcie okna. Odpędźcie myśli, oczyśćcie świadomość.

Dlatego, żebyście przestali się przejmować natarczywą myślą "chcę zostać jasnowidzem" i zostaliście nim patrzcie w głąb lustra, zanurzcie się w stan wizyjny. Ponieważ jesteście nowicjuszem to możecie zetknąć się z iluzjami wizualnymi.czy można zostać jasnowidzem Unikajcie takiego zjawiska. Z czasem łatwo będziecie wyróżniać prawdziwe obrazy. Wkrótce pytanie "jak zostać jasnowidzem" zaprzestanie was martwić. Nadal przed każdym seansem obmyślicie pytania. Koniecznym jest zapisanie spisu tych pytań, na które chcecie uzyskać odpowiedź. Ich należy zadawać wtedy, kiedy do was przychodzą wizje. W tej chwili wszystko jest ważne: i obrazy, i uczucia, i myśli. Koniecznie po każdym seansie wszystko zapiszcie.

Praktykujcie medytację. Ona pozytywnie wpływa na ludzką energetykę. Rozwijajcie swój astralny wzrok, telepatyczne zdolności.

 
Powiązane artykuły:
Jak odkryć w sobie dar jasnowidzenia - rozwijamy szósty zmysł
Rozwinąć w sobie dar jasnowidzenia może każdy. Dziś ten temat jest na tyle aktualny, że istnieje mnóstwo różnych szkół i praktyk do rozwoju tego niewytłumaczalnego daru. Z naszego artykułu dowiadujecie się, jak rozwinąć zdolności i nauczyć się poprawnie je stosować.
Jasnowidzenie – jak nauczyć się niezwykłych zdolności?
Mówią, że 80% ludzi rodzi się ze szczególnym darem. Lecz tylko jednostki rozwijają go do wysokiego poziomu. Chodzi o takie zjawisku jak jasnowidzenie. Na czym polega jego unikalność i czy można go rozwinąć już w dojrzałym wieku? Wyjaśnimy.
Jak nauczyć się widzieć przyszłość?
Widzieć przyszłość - bezcenny dar, który niektórym udaje się ujawnić w sobie i rozwinąć. Mówią, że taki dar może rozwinąć w sobie każdy człowiek.Lecz czy to prawda? Tego oczywiście nie wiadomo,ale za pomocą niektórych ćwiczeń można go rozwinąć.O tym opowie nasz artykuł.
Jak trafić do przeszłości?
W tym artykule opisują się różne możliwości trafić do przeszłości. Domagać się pożądanego efektu można skorzystawszy z maszyny czasu, czy innymi sposobami, o których wiadomo nie wszystkim.Czy istnieje taka maszyna? Tego niestety na pewno nie wiadomo.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty