Jak zostać kochaną i pożądaną?

jak zostać kochaną i pożądaną

Czy istnieje taka kobieta, która by nie chciała być dla swojego mężczyzny jedyną i niepowtarzalną? Czasami zdarza się tak, że ona nadmiernie kocha swego partnera, nie daje mu swobodnie zrobić żadnego kroku, co doprowadza do całkowicie przeciwnego efektu i utracie ukochanego człowieka. W niniejszym artykule zapoznamy się z tym, jak zostać kochaną i pożądaną.

Jak być kochaną i pożądaną dla mężczyzny?

Po pierwsze, rozwijać w sobie prawdziwie kobiece jakości – bezbronność, słabość, wrażliwość, etc. W erze współczesnych technologii kobieta i mężczyzna znajdują się na równych pozycjach, posiadają jednakowe jakości. Jednak jeśli kobieta nie chce rywalizować ze swoim partnerem i w końcowym wyniku stracić jego powagę i interes jak do przegranego rywala, musi zawczasu dać mu do zrozumienia, że jest prawdziwą kobietą – uczuciową i potrzebującą opieki, a nie rywalem. Dziś o tym mówią księża, narzekając na to, że dziś kobiety odgrywają pierwsze skrzypce w rodzinie, zajmując w niej rolę mężczyzny – zdobywcy i obrońcy.

Tym, kto się interesuje, jak zostać kochaną i pożądaną, należy robić wszystko po to, aby zachować interes partnera. W jaki sposób to zrobić? Znaleźć jakieś zainteresowania, hobby. Można odwiedzać tańce, kursy języka obcego. To nie jest zbyt istotne, najgłówniejsze, abyś miała o czym pogadać w czasie kolacji, oprócz ulubionych seriali i swego ostatniego snu. Nie można całkowicie się pogrążać w sprawy i interesy swego mężczyzny, przybierać rolę opiekuńczej mamusi. W tym wypadku najważniejsze znaleźć złoty środek między całkowitym ignorowaniem i całkowitym pogrążeniem się w życie swego partnera.

Jak być pożądaną dla ukochanego?

Przede wszystkim należy mieć poczucie własnej wartości, ponieważ jeśli kobieta da możliwość facetowi traktować ją w sposób arogancki, to może być końcem ich stosunków. Nie można latać za mężczyzną, ciągle dzwonić do niego i narzekać, że mało uwagi jej poświęca. W stosunku do takiej kobiety facet dosyć szybko straci interes, więc o tym muszą pamiętać kobiety, które chcą wiedzieć jak być pożądaną dla ukochanego mężczyzny. Należy ciągle zachowywać w stosunkach odrobinę tajemniczości, pobudzać wyobraźnię mężczyzny, być pociągającą i nieosiągalną.

Wywoływać interes, ale być niedostępną. Mężczyźni lubią wesołe, pozytywne i czerpiące zadowolenie z życia kobiety. Ciągle narzekających i marudnych kobiet raczej wolą omijać, więc narzekania należy odstawić na potem, jeśli nie chcesz stracić ukochanego mężczyzny. Musisz nauczyć się słuchać ukochanego, chwalić go, ale nie przesadzać z tym.

 
Powiązane artykuły:
Jak uwieść mężczyznę? Pięć podstawowych błędów, których nie warto popełniać
W tym artykule opowiemy o sposobach uwiedzenia mężczyzny, co czasem nie jest tak prosto jak może poddać się na pierwszy rzut oka. Również dowiadujecie się o tym, czego robić nie warto.
Co lubią faceci w grze wstępnej?
"Tu i teraz" – prawda, myślicie, że o tym marzą wszyscy mężczyźni? Zgodzić się z tym trudno, znając jak oni lubią lekki petting. W naszym artykule opowiemy, co konkretnie lubią mężczyźni w grze wstępnej.
Jak zrozumieć, czy jesteś potrzebna mężczyźnie? Tajemnice męskiej psychologii
Każda kobieta szuka miłości i delikatności. Emocjonalna strona jest ważna dla żeńskiej połowy ludzkości o wiele więcej niż inne. Toż czasami u kobiet może powstawać kwestia o wiarygodności uczuć partnera.
Męska psychologia w stosunku do kobiet
Męska psychologia względem kobiet kardynalnie różni się od żeńskiej. W tym artykule opowiemy o psychologicznych właściwościach zachowania mężczyzn w różnych sytuacjach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty