Jak zrobić peeling do ust, aby zrobić je miękkimi i soczystymi?

jak zrobić peeling do ust

Kiedy kobieta interesuje się jak zrobić peeling do ust, wiele osób nie rozumie, po co jej to trzeba. Peeling do ciała – to oczywiste, on pomaga złuszczać martwe cząstki skóry i oczyścić pory. Ale jaki sens w peelingu do ust?

Okazuje się, że oczyszczenie ust jest potrzebne w chłodne miesiące, kiedy delikatne tkanki są wrażliwe na mróz i ostry dojmujący wiatr. Wiedząc jak zrobić peeling do ust można szybko odnowić ich naturalny połysk, a nawet zwiększyć jasność koloru.

Jak zrobić peeling do ust w domu?

Rozpatrzymy kilka skutecznych sposobów przygotowania oczyszczającego i złuszczającego środka.

Przepis peelingu z cukru z dodaniem miodu

Składniki:

Przygotowanie i zastosowanie

Miód i cukier należy wymieszać i rzetelnie przetrzeć, domagając się większej jednorodności. W przygotowaną masę podlewają oliwę z oliwek, a potem nanoszą ją na powierzchnię ust. Koniecznie przy tym z lekka masować delikatną skórkę. Do masażu można wykorzystać czystą szczoteczkę do zębów, ale z miękkimi włoskami.

Przepis peelingu do ust z grejpfrutem

Składniki:

  • cukier – 3 łyżeczki;
  • ciepły miód – 1 łyżeczka;
  • oliwa z oliwek – 1 łyżeczka;
  • świeży sok grejpfruta – 2 łyżki.

Przygotowanie i zastosowanie

Cukier i sok grejpfrutowy wymieszają, dodają zawczasu podgrzany miód i oliwę z oliwek. Gotowy peeling w ciągu pół minuty wcierają do powierzchni ust delikatnymi ruchami. Pozostałości mieszanki można przechowywać w lodówce przez tydzień.

Jak można z cukru zrobić peeling do ust, jeśli w domu nie ma miodu i oliwy z oliwek? Bardzo prosto! Dodajcie do cukru kilka kropli ciepłej wody i przeprowadzajcie zabieg bez obawy. Nawet z takim środkiem będzie zabezpieczony dobry złuszczający efekt. Ale przeprowadzać masażu szczotką nie trzeba, ponieważ jest zbyt wyraźny peelingowy składnik. Głównie, nie zapomnijcie po oczyszczeniu skórki nanieść na usta nawilżający i odżywczy krem.

 
Powiązane artykuły:
Microblading ust – w czym jest lepszy od tatuażu?
Microblading ust – procedura, co pozwala nadać objętość, zabezpieczyć delikatny i świeży odcień. Zorientujmy się, na czym polega przewaga popularnego tatuażu i w czym są jego zalety.
Suchość ust – jak z nią walczyć?
Suchość ust – to nie tylko nie jest pięknie, ale i okropnie nieprzyjemnie. Dla dziewczyn to jest duży problem. Nie można pięknie nanieść pomadki, niemożliwie całować się i czujesz się niekomfortowo. Jak to leczyć? O tym opowiemy w artykule.
Przepisy domowe maseczek do ust
Dowolna kobieta, która śledzi za sobą wie że wargi wymagają nie mniejszego odejścia, aniżeli dowolna inna część ciała. Mało po prostu poprawnie farbować je, czasami usta obowiązkowo należy rozpieszczać różnymi maskami.
Cienkie usta – sposoby na ich zwiększenie
Macie kompleksy dotyczące cienkich warg? Przeczytajcie nasz materiał i przekonajcie się, że jesteście atrakcyjne i seksualne. W artykule są opisane efektywne sposoby i technika makijażu dla wizualnego zwiększenia warg.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty