Jak zrobić piersi prężnymi?

jak zrobić piersi prężnymi

Powiedzcie drogie panie, które asocjacje u was wywołuje słowo "piersi"? Żadnych? Tym dobrze brzmiącym słowem za czasów starych poeci i malarze mianowali żeńskie piersi – delikatne, piękne i prężne. I nie myślcie, że takie wyznaczenie dotyka tylko młodziutkich dziewczyn, całkiem nie ma. Mieć w swoim arsenale piękne piersi może nawet dosyć letnia kobieta. A jak w domowych warunkach zrobić korekcję nawet obwisłych piersi? O tym czytajcie w artykule.

Strzeż piersi od młodości

Bardzo ważne już z młodych lat przyuczyć się poprawnie zachowywać się ze swoimi piersiami. To całkiem nieskomplikowanie. Należy tylko dotrzymywać się kilku prostych reguł:

 1. Stanik powinien być optymalnego rozmiaru. Zbyt duży biustonosz będzie źle trzymał piersi i one szybko oklapną. Zbyt malutki – poruszy krwiobieg, co też jest niedopuszczalnie.
 2. Unikajcie słonecznych promieni. Pamiętajcie, że skóra na piersi jest do 2 razy cieńsza aniżeli na obliczu. Słoneczne promienie dla niej całkiem są niekorzystne, a nawet szkodliwe. Pod ich działaniem mogą utworzyć się zmarszczki i barwniki plamy. Czy to trzeba?
 3. Śledźcie za postawą. Przy przygarbionych plecach piersi obwisają szybciej, ponieważ piersiowe mięśnie źle je podtrzymują. Lecz warto rozprostować bary i obraz w korzeniu zmienia się.
 4. Nie należy nadmiernie chudnąć. Ponieważ w podstawie mlecznego gruczołu leży tłuszczowa tkanka, szybka przemiana wagi również negatywnie zaznacza się na prężności. Przy drastycznym odchudzaniu skóra obwisa, a przy szybkim zestawie wagi pojawiają się rozstępy.
Żeby piersi stały się prężnymi

A co czynić tym, kto tych reguł nie dotrzymywał się? Po pierwsze nie rozpaczać. Po drugie wziąć siebie do rąk i zająć się swoją pięknością. Ponieważ jednym z efektywnych sposobów zrobić obwisłe piersi więcej prężnymi zgłaszają się ćwiczenia, zwrócimy na nie swoją uwagę. Oto niezły kompleks:

 1. Presja na ścianę. Stańcie twarzą do ściany i uprzyjcie się do jej dłońmi na poziomie piersi. Teraz w ciągu 10 sekund ciśniecie na ścianę, jak gdyby chcecie ruszyć ją z miejsca. Rozluźnijcie się, strzepcie rękami i znów naprzód na "ambrazurę". Powtórzcie ćwiczenie 10 razy.
 2. Wstańcie prosto, trochę ugnijcie ręce w łokciach i pokładźcie dłonie na biodra. Płynnie odprowadzacie łokcie wstecz, jakby chcąc połączyć je za plecami. Powtarzajcie ćwiczenie 8 razy.
 3. Wstańcie, czy siądźcie prosto. Połączcie pionowo postawione dłonie zgiętych rąk dokładnie naprzeciw średniej linii piersi. Z całej siły ciśniecie dłońmi jeden na jeden w ciągu 10 sekund, odczuwając napięcie piersiowych mięśni. Potem rozluźnijcie się i powtórzcie ćwiczenie jeszcze 9 razy.
 4. Połóżcie się na plecy i uprzyjcie się stopami do podłogi. Weźcie do każdej ręki po malutkim ciężarku z obciążnikami i podejmijcie proste ręce w górę. Teraz powoli na wdechu rozwodzicie ręce, lecz podłogi nie dotykajcie. Na wydechu powracajcie do początkowego położenia. Powtórzcie 10 razy.
 5. Wyciskanie. Najpierw czyńcie to ćwiczenie stając na klęczkach u kanapy. A kiedy wytrenujecie się, to wyciskajcie się od podłogi. Głównie – nie wyginać się w poprzek.
 6. Czyńcie ćwiczenie ile potraficie, stopniowo udowadniając ilość powtórzeń do 15 razy. Pierwsze efekty zauważycie już po 5 tygodniach zajmowania. Tylko zajmujcie się regularnie, ponieważ po innemu domagać się prężnym piersiom nie uda się.

Jak zrobić skórę piersi prężną za pomocą masek?

Ponieważ delikatna skóra strefy dekoltu często cierpi na brak wilgoci, to jeszcze jednym świetnym środkiem dla stworzenia prężnych piersi staną się nawilżające i posilające maski. Korzystać nimi należy chociażby raz w tygodniu.

 1. Pokrójcie krążkami cytrynę i obłożycie nimi piersi i obwód dekoltu. Potrzymajcie kompres w ciągu 5-7 minut i zmyjcie sok ciepłą wodą bez mydła. Potem naoliwcie skórę odżywczym kremem. To działanie można wykonywać z pomarańczą i ogórkiem.
 2. jak zrobić piersi więcej prężnymi
 3. Ugniećcie jagody truskawki, czy poziomki i dodajcie do nich tłustą śmietankę. Mieszankę dobrze zbijcie i nanieście na piersi. Trzymajcie maskę w ciągu 10 minut, potem zmyjcie.
 4. W 1 łyżkę oliwy dodajcie 2-3 krople ukochanego masła aromatycznego, rzetelnie mieszajcie i wetrzyjcie do skóry piersi po natrysku, czy kąpieli. I nigdy nie korzystajcie dla mycia tej strefy prostym łazienkowym mydłem. Ono ma działanie, które wysusza. Nie żałujcie środków na bądź jakie mydło ręcznej pracy z palmowym olejem i wyciągami z ziół leczniczych.

Widzicie, jak prosto zrobić piersi prężnymi. Główne to nie lenić się i wszystko wyjdzie!

 
Powiązane artykuły:
Jak zwiększyć piersi bez operacji?
Jeśli rozstrzygnęliście polepszyć wygląd zewnętrzny piersi, to pomogą wyciskania od opór różnej wysokości, ćwiczenie ze zbiorczymi przed piersiami dłońmi i wymieniającym się naciśnięciem i ćwiczenia z hantlami.
Kilka bardzo skutecznych porad na zmniejszenie piersi
Na świecie żyją takie dziewczyny i kobiety, które gromadzą pieniądze na plastycznego chirurga nie po to, żeby zrobić swoje piersi większymi, a przeciwnie, chcą je zmniejszyć. Ten problem omówimy w naszym dzisiejszym materiale.
Jak pozbyć się rozstępów na piersiach?
Rozstępy mogą zepsuć kogokolwiek, nawet nieprawdopodobnie piękne piersi. Na szczęście wszystko można skorygować. W nowym materiale opowiemy o domowych i salonowych sposobach walki z rozstępami na piersi.
Podniesienie biustu za pomocą nici
Podciąganie piersi trzeba przedstawicielkom płci pięknej, u których biust utracił prężność po karmieniu, czy drastycznym odchudzaniu. Lifting za pomocą nici idealnie podchodzi w jakości rozwiązania tego problemu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty