Jak zrobić, żeby mąż wrócił do domu w ciągu jednego dnia?

jak zrobić żeby mąż wrócił do domu w ciągu jednego dnia

Niestety odejście małżonka z rodziny to nie jest czymś niezwykłym. Nic dziwnego, że wiele kobiet interesuje odpowiedź na pytanie, jak zrobić, żeby mąż wrócił do domu w ciągu jednego dnia. Wątpliwe, czy uda się rozwiązać ten problem tak operatywnie, chociaż spróbować oczywiście można.

Porady psychologa, jak zrobić, żeby mąż wrócił do domu

Specjaliści po rodzinnych relacjach radzą przede wszystkim uspokoić się. Aby rozwiązać ten problem, jak zrobić, żeby mąż wrócił do domu, można dwoma drogami: kuć żelazo póki gorące, czy działać stopniowo. Wszystko zależy od konkretnego wypadku i od charakteru twojego małżonka. Jeśli on dawno postanowił zerwać z tobą i u niego długi czas była kochanka do której on poszedł, jeśli relacje w waszej rodzinie zawsze były daleko nieidealne, jeśli nie macie wspólnych dzieci i biznesu, to najprawdopodobniej starać się, żeby mężczyzna wrócił będzie daremnie. Warto pomyśleć, czy należy w ogóle zachowywać to małżeństwo? Może być lepiej znaleźć nową miłość i bliskiego duchem człowieka, uwalniając się od przeszłości?

Jeśli twojego małżonka, jak mówią diabeł zwiódł, jego decyzja pójść była spontaniczna, a sam on jest niezbyt decydującym człowiekiem, to działać należy szybko. Najbardziej poprawnie będzie trzeba nacisnąć na męża: zrobić skandal, udać się do szantażu, nastraszyć, spróbować wywołać do siebie litość, wzywać do jego sumienia, obrywać mu telefon i jego nowej pasji, zjawić się u niego w pracy, podłączyć krewnych, itp. Słowem robić wszystko, żeby pozbawić go spokoju, być może małżonek zrozumie, że on pośpieszył się, czy po prostu zlęknie nieprzyjemnych skutków swojego uczynku i wróci.

Jak zrobić, żeby mąż wrócił do domu, jeśli sama go wygoniłaś za pomocą magicznych wypowiedzi?

Zrobić tak, żeby mąż szybko wrócił do domu można udawszy się do magii. Zwłaszcza skuteczne będą magiczne wypowiedzi i rytuały, jeśli w rzeczywistości opuścił dom nie sam, a był wygoniony przez ciebie.

Zrobić należy następne:

  1. Doczekać się jasnej nocy, kiedy na niebie będzie rosnący księżyc.
  2. jak zrobić żeby mąż wrócił do domu
  3. Wysunąć głowę z okna i przeczytać takie słowa (lepiej nauczyć się ich na pamięć): "Sługa Boży do domu szedł, do cerkwi zaszedł, Bogu ukłonił się i wodą kluczową umył się, zdziwił się, jak w domu Bożym jest jasno i dobrze. Żeby w moim domu było tak dobrze, żeby żyli sługa Boży (imię męża) i sługa Boża (swoje imię) w nim z miłością i dobrobytem do samej śmierci. Amen"!.
  4. Dalej należy wyjść z domu, trzy razy obejść go w kierunku wskazówek zegara, pokropując siebie z przodu świętą wodą.
  5. Wrócić do domu, wziąć zdjęcie męża i spojrzeć na jego twarz przez dłuższą chwilę.

Następnego dnia małżonek gwarantowano wróci jak twierdzą przekonania.

 
Powiązane artykuły:
Porady psychologa – jak odzyskać faceta, którego kochasz?
Rozbraty w stosunkach zdarzają się u wielu i czasami mogą doprowadzić do zerwania pary. Czy można w tej sytuacji przywrócić kochanego człowieka i jak to zrobić? O tym opowiemy w artykule.
Skuteczne porady, jak szybko się rozwieść
Rozwodowy proces – nieprzyjemna procedura, która dość często jest skomplikowana różnym kłopotem i trudnościami. Ona może zaciągnąć się na długotrwały czas. Lecz są rady, za pomocą których rozwodzić się można szybko.
Jak się rozstać z żonatym mężczyzną, którego kochasz?
Nie ma nic gorszego dla kobiety, aniżeli pozbawione perspektyw stosunki. Do takiej kategorii można odnieść i związek z żonatym mężczyzną. Jak rozstać się z kochanym, lecz żonatym mężczyzną? O tym opowie ten artykuł.
Korzystne ćwiczenia, jak zapomnieć o człowieku, który pociąga?
Natrętne myśli o człowieku, z którym nie złożyły się stosunki mogą przeszkadzać żyć i obcować z innymi ludźmi. Zapomnieć człowieka istnieje nieprosto, lecz jednak za pomocą niektórych rad być może zrobić to szybciej.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty