Jak zrozumieć, czy flirtują z tobą?

jak zrozumieć czy flirtują z tobą

Mężczyźni i kobiety mówią w różnych językach. To, że jednemu wydaje się zrozumiałym, dla innego człowieka okazuje się prawdziwą tajemnicą. Zwłaszcza nielekko w komunikowaniu z mężczyzną, kiedy nie możesz zrozumieć: czy to on robi znaki uwagi, czy jest to powszechny sposób jego zachowania? Zrozumieć, czy flirtują z tobą czy nie, jakby skomplikowanie to nie wydawało się, jest łatwo. Główne umieć czytać język przeciwległej płci.

Jak zrozumieć, że chłopak flirtuje z tobą?

  1. Skoncentrowany wzrok. Spodobałaś się mężczyźnie? Wtedy nie dziw się, że stale będziesz odczuwać na sobie jego wzrok. Nie zapominaj, że mężczyźni lubią oczami, a toż on z zachwytem będzie patrzył na ciebie.
  2. Przechwałki. Podczas rozmowy na samotności on wszelkimi sposobami stara się pokazać swój rozsądek, talenty, innymi słowami sprawić na tobie wrażenie. Oczywiście kobieta z dobrze rozwiniętą intuicją od razu zrozumie, że większość jego opowieści – to baśnie barona Munchausena, lecz młody człowiek kłamie nie ze zła. On po prostu chce dobrze wyglądać w twoich oczach.
  3. Uśmiech. Podczas całej rozmowy z jego ust nie schodzi figlarny uśmiech? Ponadto, jeśli on rozpoczyna z tobą flirtować, to będzie pragnął, jak można jak najdłużej, nie odprowadzać od ciebie wzroku. Poza tym u ciebie może utworzyć się wrażenie, że ten chłopak postanowił ciebie urzec swoim urokiem i pięknością oczu. Chociaż jest kategoria chłopaków, którzy podczas flirtu z dziewczyną mile uśmiechają się, odprowadzają wzrok w bok i ich policzki zalewa rumieniec.
  4. Ruchy. Zrozumieć, że mężczyzna flirtuje można za następną oznaką: jak tylko zobaczysz, że on niby "powtarza" twoje ruchy, to wiedz, że on pragnie ci się spodobać. Nie będzie złe zwrócić uwagę na to, gdzie on trzyma swoje ręce. Jeśli na biodrach, czy kciukami za rzemień, demonstrując w taki sposób swoją pewność siebie, to możesz uważać, że nie jesteś mu obojętna.
  5. Źrenice. Nie tak dawno temu uczeni odkryli, że kiedy my patrzymy na to co nam się podoba, źrenice automatycznie rozszerzają się. To odkrycie pracuje i w stosunku do przyjemnych nam ludzi. Podczas rozmowy z tym, kto być może z tobą flirtuje, zaglądaj do jego oczu.
  6. Brwi. Mimika człowieka zdolna dużo opowiedzieć o jego zamiarach. Tak podczas rozmowy on często podejmuje brwi, nie zapominając mile uśmiechnąć się w odpowiedz na twoje repliki. Czas zrozumieć, że on rzeczywiście z tobą flirtuje.
  7. Usta. O uśmiechu już było wspomniano. Ważny moment – okresowe gryzienie i lizanie swoich ust. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że robi to zupełnie przez przypadek. Chociaż jego podświadomość wyraźnie mówi o jego zamiarach.
  8. Konkurencja. Jeśli do waszej kompanii spróbuje dołączyć się konkurent, flirtujący mężczyzna obowiązkowo postara go się pozbyć, znów pozostawszy na samotności z tobą.

Jeśli mężczyzna flirtuje, ale nie robi żadnych kroków

Jeśli już było ustalono dokładnie, że chłopak flirtuje z tobą, ale z niezrozumiałych dla ciebie przyczyn komunikacja tylko na tym zakończa się, to istnieje niemało przyczyn, dlaczego on nie zrobił następnych kroków, jak zrozumieć czy flirtują żeby komunikacja z tobą przerosła do czegoś większego. Jedno z najbardziej rozpowszechnionych wyjaśnień – on nie chce otrzymać odmowy, przyczyna jego niezdecydowania tai się właśnie w twoim zachowaniu, powiedzianych przedtem słowach.

Bardzo ciekawe, że nie tak dawno temu psycholodzy wyjaśnili: chłopaki, którzy są młodsi od dziewczyny, nigdy nie zrobią krok pierwszymi w przeciwieństwie do bardziej dojrzałych mężczyzn.

Dlaczego mężczyzna, który kocha flirtuje z innymi?

Flirt – to więcej niż gra. Jeśli młody człowiek, czyjeś serce dawno już jest zajęte, przedłuża aktywnie flirtować z innymi dziewczynami, jest duża wiarygodność, że tym uczynkiem on stara się pozbyć od własnej niepewności.

 
Powiązane artykuły:
Kilka porad jak zakochać się w chłopaku
Uczucia – dziwna rzecz, czasami można do liczonych minut zakochać się do jakiegoś łajdaka, a oto uczucia do dostojnego człowieka z jakichś przyczyn nie powstają. W tym artykule opowiemy - jak zakochać się w chłopcu?
Jak poznać, że chłopak cię kocha?
Na początkowym etapie stosunków, kiedy ludzie jeszcze nie dość dobrze znają się, wątpliwości względem szczerości uczuć to normalne zjawisko. Opowiemy, za którymi oznakami można poznać, czy kocha chłopiec naprawdę.
Oznaki zakochania u mężczyzny – psychologia
Ten artykuł opowiada o tym, jak kobieta może zrozumieć, że mężczyzna wypróbowuje względem jej miłość. Potraficie wyznaczyć które słowa, gesty i pozy mówią o zakochaniu chłopca, a także, co psycholodzy nazywają "oznakami zakochania".
Jak zrozumieć traktowanie mężczyzny?
Jak kobieta może zrozumieć stosunek mężczyzny do siebie? Porozmawiamy o tym, które frazy mogą oznaczać miłość, a które przeciwnie, mówią o obojętności chłopca, a także jak interpretować różne gesty i pozy kochanego człowieka?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty