Jak zrozumieć, czy jesteś potrzebna mężczyźnie? Tajemnice męskiej psychologii

jak zrozumieć czy jesteś potrzebna mężczyźnie

Miłość tylko wtedy przynosi prawdziwą satysfakcję, gdy jest odwzajemniona. Jeśli kobieta czuje się kochana, ona będzie szczęśliwa i będą szczęśliwi otaczający ją ludzi. Jednak zrozumieć, czy odwzajemnione są miłosne uczucia, nie zawsze jest łatwo. Czasami wątpliwości co do tego, czy miłość jest odwzajemniona, mogą wystąpić z powodu tego, że uczucia nieco się zmieniły, bo związek trwa już dość długo. W innych przypadkach partner może po prostu nie być w stanie mówić o swoich uczuciach w języku emocjonalnym partnerki, nie potrafi wczuć się w położenie kobiety. Nawet niewielkie zmiany w relacjach mogą powodować pytanie - jak zrozumieć, czy mężczyzna cię potrzebuje? Aby uporać się z tym problemem należy zwrócić uwagę na różne czynniki w zachowaniu i w stosunku do ciebie i twojej rodziny.

Jak zrozumieć, czy jesteś potrzebna mężczyźnie?

Jeśli masz wątpliwości co do wzajemności uczuć ukochanego mężczyzny, obserwuj go, jak on zachowuje się w pewnych konkretnych sytuacjach. On dba o ciebie, jeśli:

  • dla niego ważne jest, aby znać twoje zdanie w różnych kwestiach, o których pyta cię i z twoją pomocą podejmuje niektóre decyzje;
  • on jest gotów zrobić tak, jak to uznajesz ty, nawet jeśli nie zgadza się, że trzeba zrobić dokładnie w ten sposób;
  • on stara się robić ci miłe rzeczy: daje prezenty, przytula, pomaga w domu;
  • mężczyzna stara się spędzać z tobą wolny czas;
  • stara się zapoznać cię ze swoimi przyjaciółmi i mówi o tobie w ich obecności z miłością i szacunkiem;
  • ukochany człowiek chętnie komunikuje się z twoimi krewnymi, starając się utrzymywać z nimi dobre relacje;
  • w trudnych chwilach ukochany mężczyzna będzie starał się cię wspierać, nawet jeśli ty sama jesteś winna obecnej niekorzystnej sytuacji.

Jak zrozumieć, czy jesteś potrzebna żonatemu mężczyźnie?

Żonaty mężczyzna będzie trochę inaczej wykazywać swoje uczucia niż człowiek wolny. Ze względu na okoliczności może być nie tak odprężony i niefrasobliwy, jak mężczyzna bez rodziny. Jeśli on cię kocha, a nie tylko wykorzystuje dla rozrywki, to można zauważyć w jego zachowaniu takie cechy:

  • będzie liczyć się z twoim harmonogramem i twoimi uczuciami;
  • nie będzie wymyślać historie o tym, kiedy się rozwiedzie albo dlaczego nie może tego zrobić, a wyjaśni swoją sytuację i z szacunkiem odniesie się do twojej reakcji;
  • żonaty zakochany mężczyzna będzie próbował robić ukochanej niespodzianki.

Zastanawiając się nad pytaniem, jak zrozumieć, czy jesteś potrzebna mężczyźnie, warto pomyśleć i o tym, w jakim charakterze on może cię potrzebować. Może jesteś dla niego tylko kochanką, a może on potrzebuje cię jako dobrej przyjaciółki. W tym wypadku twoje rozumienie sytuacji i punkt widzenia twojego mężczyzny mogą zupełnie się nie różnić.

 
Powiązane artykuły:
Co lubią faceci w grze wstępnej?
"Tu i teraz" – prawda, myślicie, że o tym marzą wszyscy mężczyźni? Zgodzić się z tym trudno, znając jak oni lubią lekki petting. W naszym artykule opowiemy, co konkretnie lubią mężczyźni w grze wstępnej.
Jak zostać kochaną i pożądaną?
Żeby stać się kochaną i pożądaną dla mężczyzny, trzeba pracować nad sobą, swoimi jakościami. Bardzo ważne mieć swoje interesy i nie zanurzać się do życia partnera w całości. Słuchać i słyszeć, poważać i nie dopuszczać do nie szanowania siebie.
Jak uwieść mężczyznę? Pięć podstawowych błędów, których nie warto popełniać
W tym artykule opowiemy o sposobach uwiedzenia mężczyzny, co czasem nie jest tak prosto jak może poddać się na pierwszy rzut oka. Również dowiadujecie się o tym, czego robić nie warto.
Męska psychologia w stosunku do kobiet
Męska psychologia względem kobiet kardynalnie różni się od żeńskiej. W tym artykule opowiemy o psychologicznych właściwościach zachowania mężczyzn w różnych sytuacjach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty